Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jožo, viděl bych to tak na 60t celkovou :think: To auto bude mejt tak 28t prázdný a má tam tři štosy asi čtverek, to vozim taky max 35t :lol: Co to je ale za dřevo nepozná nikdo dle foto.. :lol:


Mates, to sem tehdá dělal úpravy projektu po telefonu a ti volové mi tu kuchyň zazdili a dali dveře, tak to museli sundat a dát jen příčku, ale instalační mezistěnu už neudělali, bo když sem mu to připomínal, tak mi ji udělali z toho rohu na druhou stranu :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned led 17, 2021 1:27 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

No..drevo:-)nejak extra kupu jak ty tam nemel.kol mel po kokot to jo,4osy valnik neni ani tam standart,vlek 4 osy dvojmontaz standar je..kazdopadne jelo mu to jak cyp,kroutak tam asi bude u te 730
ned led 17, 2021 6:57 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

V pátek zkoušel můj kolega Prouzův fígl na řetězy :idea:
Podložit zvedačku a zvednout, že se hnaná oběsí.. Neoběsí sviňa :mrgreen:
Tak sem ho pokládal za nekompetentního, bo to jeho FH16 je tak poladěný, že je kničemu :doh: Má to celý na měchách, no tak sem to zkusil na tom svým.. Zvedl sem to co to šlo, než začne zvedačka padat a dal pod to 16cm hranol, pod obě strany a zved.. Sviňa na ňu nepustí víc jak 800kg po prázdnu, právě aby se neoběsila hnaná :think:

Ták nic, kdyby to někdo chtěl zkoušet, možná na 6x4 :think:


Didi:
Takže při řetězech najet vnitřníma tuplákama na hranol, stačí 8cm na vejšku, řetěz si rozložíš vedle kola, nohou, abys nemusel ohejbat pupek ho tam podsuneš a 1/3 dýlky ho hodíš na kolo, pak ho čapneš z druhý strany, přehodíš z druhý strany gumy ty zbylý 2/3 a cca nahoře ho sepneš, nikam nelezeš, neohýbáš se, neumažeš se :wink: Za 5minut ho tam máš, za 10minut odjíždíš plně okován i s utažením :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 18, 2021 9:13 am

153
Příspěvky: 1145
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pon črc 25, 2022 9:14 am, celkem upraveno 1 x.
pon led 18, 2021 10:25 am

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ano, celořetězy to je uplně jiná, proto taky na plnopohonným autě dávaj prvně předek :wink:

Chvíli sem si pohrával s myšlenkou ty moje řetízky vymyslet přes tuplák, jenže není za co chytit, ta rantl se nic neudrží a bude to klouzat, dál máš třmeny a nějákej ocelovej vingl tam navaři by ty nepředstavitelnÿ síly roztrhaly/ohly :think:

Ale ono stačí naložit 60t a ty "půlřetězy" i když odhrábnou, vnitřní se tak zaboří, že prohrabeš asfalt :mrgreen: Ale stejně se nehneš, bo máš málo hnanejch(hnacích) kol:mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 18, 2021 11:47 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Tobě dali tu 650?????amen :shock:
pon led 18, 2021 6:19 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No jelikož kolega má teď zdravotní problém, tak mě dnes upozornil, že když se v pátek nevzbudí, tak klíče a papíry mi předá vdova :D

No den blbec, odešel dobrej kluk od "nás" a kolega zitra de na nemocenskou. Já stál 4h než dojel někdo ochotnej nakládat, bo šici nemaj čas p*če, a už to začlo :doh: Nový místo, nikdo ani tucha, tak hajnej, jó řetězy ne, ty se nebojíš.. Rukař 6x6 návěs, co vocaď vytáh fůru, "pohoda, bez špér a řetězů sem se tam otočil a pohoda.. OK, leháro, za 4hodiny volá můj spasitel a začal mě lámat ať si ho tam dám :think: Tak sem kurňa vylez a tal tam fofrřetěz.. Dojedu tam po rovině, nakládka zkopce, pohoda, sice 5cm ujetýho, ale drť, všude 30cm ale i sem 3x couvl 8) Tak volám dalšího že cesta gut a odjíždím.. Do první zatácky :doh: Tam vingl, eště do vrtule a krpál 150m na 5cm ujetýho :wall: Na 7ku sem to neutáh 48t :roll: Tak horko těžko couvačka do protikopce, frajeřiny bokem a druhej řetízek, za 6 a 28km/h, zvedačka co šla a... Na horizontu se mi to zastavilo a jelo z5 :doh: Ouzko, autobus, osobáky.. Řetězy odházeli na asfalt ale oběšeno na vnitřku :wall:
Zde vidno pokus č.1, řetízek vpravo prohrabán a vnitřek udělal led :roll:
Obrázek

Tak sem si vyslech a že dá řetěz a jede pro mě, kolega zatím naložil a pomáhá z řetězem, pak se otočí a auto nikde :shock: No slavný Volvo, smykem mu ujelo do škarpy o pár metrů dolu :wall: Tak se ke mě nemoh dostat, jeho neurval a já tam stál hodinu než mě v tom krpálu objel po poli, a trochu mi pomoh :doh:
Kolegu neurvali ani s vyvážečkou, tak složit a za hodinu byl venku :think:

Třetí fůru rači dovez na parkáč na dědinu, schválně sme to počítali.. 40minut fůra na nás, na řetězech, 2km.. já 2h, kolega 3h :doh: A nevyveze a nevyveze, ale já bych to na normálních řetězech zkusil znovu 8) Bo není boha že by to nešlo :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 18, 2021 9:53 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Prouza88

Příspěvek

Jak to ze to i vas začalo tak mizet ti lidi? I u pavkara z jaromek odešli nějaci ridici z ruky sklopky a dreva
pon led 18, 2021 10:27 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Prouza88

Příspěvek

Kua Prouzič! Na ty Tvoje story bych fakt někdy potřeboval překladač :lol: Někdy nerozumím řeči Tvého kmene. Se ty slengy budu muset našprtat nebo co.
pon led 18, 2021 11:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Romus, ano, od Pavcaru je rukař pryč, bouchl mu kardan, ten zas sliboval že veme nový ale nemá za co, dal mu sklopku-taky šrot, tak to v něm už bouchlo celý :think: Škoda ho kluka, ale je tu šance, že pude pod nás, tak se uvidí.. No málem byl odejit trpaslík, nevim o co tam šlo, a Jelinkovi došla trpělivost z jedním tady, tak s tym sekl :think: Žádný drama ale :think:

KubaS, pro člověka co nejezdí je těžké porozumět šoférské hantýrce :mrgreen: Pravda že sem to mohl napsat lépe, no byl sem KO :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 19, 2021 3:18 am

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Chlapy, máte to doma taky?

Jako ani sem to neměl sílu psat ale..
Sem dělal ten sádroš v sobotu, a když už sme tam lezli s tatem v bordelu, tak ženská teda usoudila konečně po třech urgencích, že veme vysavač a veme ten prach aspoň.. Jenže došla švagrová :doh: No a my s tatem žejo, změř to, kolik, drž to, řešíme atd. a ty tam krafou vysavač kvílí na plný kule že se neslyšime, a jak tam po sobě řveme, tak se otočime, vysavač miglej na zemi, už nemůže a ty dvě stojej nad nim a bedákaj :wall:

Jako je todle normální, eště frflali že jako co jako :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 20, 2021 7:31 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř led 20, 2021 8:21 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Prouza88

Příspěvek

Já to mám opačně Moja nejvíce luxuje jak přijedu domů a hlavně mně pod noha.u televize. Za to bych zabil, 8) :lol: To potvrzuje slova mého táty starého havířa . který vždy říkal : baba nejvíce začne robit jak vidí že chlap jde ze šichty . :lol:
čtv led 21, 2021 5:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No to u nás je to jak podle příručky, ale běda jak ju vyhmátnu někde za rožkem že má prach :doh: Chlap to má jinak, neuklízíme na oko, ale pořádně a ne furt :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 21, 2021 5:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Mareczek.tak to presne je..jedu domu,kazdy nohy na stole,otevru dvere a stara vytira a dcera pece buchtu:-)klamani telem...a ted jeste vypousti Boba,robot vysavac,totalni kokot.chvilka klidu doma,pivo nalite a cyp couva z nabijecky ze jde na to,vysavat vytirat:-)
čtv led 21, 2021 6:19 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů