Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

No to je terno.🤔 Nejde tak o výši příjmů, spíš o to co je pro ně třeba podle tvých příspěvků nutno absolvovat.👎 Hodně štěstí v hledání tobě podobného.😀 Takových moc není.
úte led 12, 2021 8:47 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak máme tu kluky co sou obden doma a maj to na salámu(a maj těch 45), ty taky během tejdna 2x předjedu :mrgreen: Ale v pátek, tó na ně nemám :doh: Tady je didi pohoda, nikdo tě nenutí, ale můžeš, a když už tady musim sedět, tak si vydělám ne?

Hele teď jo, v pondělí sme začínali šici doma(já z Hatí nejdál, zbytek Znojmo nebo Jaroměřičáci).. Nevim kde kdo nakládal ale sjeli sme se šici v Německu, já nepředjel jen toho, co nakládal předemnou 8) Pak z5, půl hodiny na mě ječel rukař, bo jel dom, ale Tonda ho otočil že mě musí naložit :oops: No já za to nemužu, ale jedinnej sem se dokázal vrátit z5.. No malinko to nevyšlo(10:03 a 15:30výkon) ale hold řetězy, náledí, nedalo se nic dělat.. Už tu sněží a já potkávám po cestě kolegy, vracející se s odstupem z Německa..
Řekneš si jak je to dřina, a že bys to nedělal bo 561 atd... No ale než oni šici naloží v tom sněžení tak já mám složeno a jedu z5, budou čekat jen na mě, nikde nebudu stát frontu a mám 3ku v kapsy, bo oni se už nevrátí a nesrovnaj skóre..
Taky na to můžu dlabat, ale zaseknout se v lese můžeš kdykoliv a pak už to nedoženeš, já se zasek dobrovolně, doufal sem teda že to klapne, ale sem oddělenej od skupiny a když to fakt nebude vycházet, tak řeknu stop, ale bez náskoku to nepude, termíny tu máme taky :wink: No a dokud je počasí po vůli, chce to tahat :idea:

A vy ste tu, unijní fáreři, celkově vyvalení jak balvani :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 12, 2021 9:14 am

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Prouza88

Příspěvek

Každý máme to svoje a málokdo to má optimální. Jen já nemám tu povahu jít přes hranu. Svoje si udělám taky, třeba teď stojím v Marseil a čekám do 12h na termín. Kdyby to řekli v pátek, tak jsem nemusel letět jak vítr, v pondělí jsem měl stejně pak podle dispa co přišlo až po vykládce jen složit, dneska vyčistit, naložit a mám to na čtvrtek do Genku. Tak jsem včera složil, zajel vyčistit, pak se musel obětovat a vypít 5 Radegastu, no a teď ještě zevluju tady. No vyzkouším tam najet v 10h snad mě naloží.🤔 No utrpení 😀😀😀😀
úte led 12, 2021 9:30 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Raku.pod 540 nejdu.tuny legal,ne tech 60 tych.a ten plat je za 14 dni predpokladam.parkovni u baraku a sto litru nafty tydne.vlek couvani na spigle loket z okna.
úte led 12, 2021 9:35 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No bych trpěl jak :lol:


Jožo, bohužel ne, ale na tý Scanii od toho nejsu daleko 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 12, 2021 9:37 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Didi,to je hovno.ja dojel v deset dopo do pristavu.dostal jsem warten500 cislo:-)to popluju tak zitra na obed,24h jak vysitych...ale vsude je neco,jak rikas.tady vysadila jedna lod,pak nejake boure..to je hned.
úte led 12, 2021 1:48 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Prouza88

Příspěvek

Jestli volala,že to má natěsno a dokonce i když to nemá obráceně,tak buď rád,každý nemá to štěstí u manželky po děckách... :twisted:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
úte led 12, 2021 10:29 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ty voe, bavíme se o helmě, ale ne mojí v ní :lol:


Chjo, dneska zase den.. ráno klouzák na Broumově, odpo u Humpolca, a kolega to zazdil uplně, zapadl v Buďovicích v pneuservisu tak, že ho tam tahal, majitel 4x4kou, pak hasiči traktorem až jim klekla na náledí převodovka a strávil otáčením na točně 3h :D Pak dojel do Humpolca a zboural tam pravý dveře na FH16 borcovi o plot :doh: Řetězy neřetězy, tahal ho tam prvně traktor, pak 6x6ka a pak ještě jedna později :lol: Já tam stravil 5h čekáním, pak sem blbec popojel a zapoměl dát postel, a pak sem ještě poskočil a skočila mi jízda, tam místo ve 2:00 jedu v 7:00 :wall:

Ale dobrý, zase sem našel fígl jak nasadit řetězy raz dva, ale ještě to musím vyladit a zkusit Prouzův zlepčovák, jak bude čas, nafotím a popíšu 8)

Když, nás to prostě baví :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 12, 2021 11:07 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

To jde.pocitej ze vrata z fh16 stoji jednou tolik,bo jsou super.ktera magor pojistovna vam pojistuje ty vase harapaky?ulet jak cyp,denne total.u me dobry,ted cista 24h v pristavu odstata,trajekt v nedohlednu.
stř led 13, 2021 7:51 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To nevim, ale škod zas tak nemáme jak by se zdálo.. todle pude z blbosti a starej veme spoluůčast :wink:

No jo jožine, ty teď makáš játrama, leč zdarma :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 13, 2021 9:26 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

V klidu.zametame spigle po zemi od kolegy.i s blikrem.kolega od nas stoji vedle,a ukrajinec se netrefil...takze tak.
stř led 13, 2021 10:18 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Jozine si v Rostocku?

Prouzo(a) - kukám ze sa včera zadarilo😓🙈
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř led 13, 2021 10:22 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jó teď je to takový divoký, ale aspoň není stereotyp a člověk se i u toho sem tam pobaví :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 13, 2021 10:51 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Ne.polsko.SWINOUCIE.ukrajinec od Giteky to nezvladl,prej stim nikdy nejel rikal.oni ti chuji ani normalni zelene karty nemaji.uz to je sepsane i namalovane.cela udalost.
stř led 13, 2021 11:03 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Jozine - oni ty tatari do toho lezú rovno z koňa asi😓😓 niekde kolo teba tam od nás stojí cisterna už 2 dní tuším, vartak nejaké neskutočne číslo a čaká. 🙈🙈🙈

Raku - prečo tebe nekúpi šéf Tatru? 530ps, 6x6, centrálne dofukovanie, pekopnutu na traktor? U nás s tým Nemci jazdia, normálne ma Tatraktor, nemecké rz a vozí také fury, že keby to preklopil , tak by to vyzeralo ze sa prevrátil vlak... A hlavne, s lkw som ho nedohonil. Valí mu to pekne.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř led 13, 2021 11:09 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů