Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Tak a ide to von ! Uz ma to tu vobec nebavi ci vole... ako zo zaciatku sa mi to forum pacilo velmi.... ale cim dalej tak ide do riti s ludmi aky su tu.... kazdy po sebe nadava, ignoruje, ojebuje, roby napriek kazdemu.... mna tiez zacal ignorovat z nicoho nic napr. GLOBE...Preco??? napisal som mu na Facebooku a na fore sukromnu spravu co sa deje.... jasne ze si to precital ale neodpovedal..... je mi to uz jedno preco ma mas v P**I ... uz mam vazne nervy.... a vazne to tu asi balim..... nemienim kazdy den citat jeble komentare a bla bla bla.... ja viem ze tiez nepisem komenty uzastne.... ale daktory su tu vazne blbci.... mas namna nejaku narazku ako pisem ??? alebo ako sa spravam.... ??? napis to kludne.... mam nervy a ja v sebe dusit uz nebudem nic.... TAKZE KONCIM.... k par komentom sa mozno vyjadrim a potom tuu uz nepridem ..... ci dostanem za tento prispevok BAN.... tak to nwm.... ale ja som nervak... a ja si skakat po hlave nedam.... a dusit v sebe tiez nic nebudem..... Spoznal som tu vela dobrychludi s ktorimi som v kontakte.... drtuhy nie... Je mi to luto pre tych par co ste ma tu mali radi ze koncim uz oficialne.... ale vidite sami ako tu je dusno.... TAKZE BYE !
stř úno 24, 2010 12:26 am

Mr.Kaku
Příspěvky: 656
Registrován: stř lis 25, 2009 7:43 pm
Bydliště: Příštpo,okr.Třebíč

Příspěvek

končíš protože ti Globe neodepsal? :roll: :think:
stř úno 24, 2010 10:43 am

Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Příspěvek

Co zaš rozdumuješ! Neštvi me! :wink: Zaš ci coška šedlo na nos ta teraz tu robiš vylevy, še kus uvedom, ukľudni še... :wink: Zaš tu teraz napišeš kopu bortačinoch a daš sebe tu šicko vymazac a o paru dni kedz še z teho vyšpiš ta zaš tu pridzeš a zaš sebe tu založiš topic (Bajlach je tu.. treci raz) :lol: Veľo razy še tu rozebiralo že bortakoch treba ignorovac a bavic še ľem s ľudzami co za to stoja (no hej ľemže ty maš kus šaľenu naturu, ta z tebu češko... :think: :wink: ). A to že ci Globe ňeodpisal ňemuši nič znamenac. Mňe tiž od ňeho prišla SZ a som mu ešci ňeodpisal - ňe za t že by som nechcel, aľe zato že ešči nemam co odpisac. A tak asi Globe tiž može mac daco doľžitejše jak odpisovac tebe. 8) Aľe jak som pisal, kus še ukľudni še... predychaj a nerub somariny. OK? Dohodnuti? No ta tak :wink:
stř úno 24, 2010 8:48 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:clap: :clap: :clap: :clap:
Obrázek
stř úno 24, 2010 9:24 pm

mili

Příspěvek

Bajlach kolikrát jeste???
stř úno 24, 2010 11:13 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

No sluchej me tu ti muj sumny krasavec z vychodu :D nam tu asi nikto nerozumi ale to nic :D co mi piseme to naso :D ja ci tak povim... mne sere jak se tu sicke furt rvu pre magoriny.... ako znas ty chodzis do skoli a o velo vecoch ani neznas co se deje... mna se len pytas ze to co bulo... no i ja ci povim ze co.... ale ta znas mal mi problem i s pavlom a teraz uz sumne krasne piseme pohoda.... s globem tis bulu dobre ale ta ja neznam co mu prepina... a to iste i vegac.... kukam na fb ne ze dakto me odebral z priatelou no i patrim ze kto i vidzim ze globe i vegac.... ta sebe hutorim ta mam na haku ne ta co.... no ale ja im napisal ze co se deje ale ta nikto mi neodpisal... ale sak ok mne je to jedno :) a ku*a nechapem com me furt vychodnar presveci :valetsesmihy: krev nasa nepusti :D a znas co :D kec tu citam komenty od teba a ludi co mam rad :D ta i moze ostanem.... a tvuj prispevok me i rozosmial :D ok ok ostavam bo jak hutopris po treci krat ze se bajlach vraca ta to take uz ne :D ale ta moze i tak ze do tretice sicko dobre :D no ja neznam :D ok ostavam :D neznam ci mi sicko pisal po nasim abo ne :D ale ta se mi nechce pisac.... bo i s polakom hutorim ta znas jak to :D no dobre uz sebe pripadam jak na zoznamke :D krev moja vychodnarska lamac zenskych cickkoch.... ostavam :D a moju naturu sebe nevsimaj sak mi z vychodu :D nebudzem se spravac jak debilny blavak :D
čtv úno 25, 2010 1:08 am

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Dnes som siel domou s tymto krasavcom :)
Obrázek Obrázek Obrázek
A tu je bezomna :)
Obrázek

A este tato :P
Obrázek
ned bře 07, 2010 6:55 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Bajlach VT, neboj se,aspoň já ti rozumím, byl jsem na vojně s několika vychodňarama a znam tež RJADNĚ PO RUSNACKY HUTOREC :D. Je pravda, že to chce trochu praxe se tomu naučit rozumět. Vzpomínám, že pár roků po vojně jsem jel s manželkou vlakem, a vedle seděli dva vychodňari, mírně podgurážení, takže je bylo slyšet na celý vagon, a po chvíli jsem se zeptal manželky jestli rozumí co říkají. Podívala se na mne a říká: ,, Komu, těm Maďarom ?". Když jsem jí řekl, že to je po slovensky tak mě setřela ,že je z Hodonína, kůsek od slovenska a slovensky rozumí dobře. Tak jsem jí to chvilku tlumočil a nechápala, kde jsem se to naučil.
Lesu zmar!
úte bře 16, 2010 12:19 am

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Ludia ... mal som facebook kde som mal kopu priatelou .... zo Slovenska, Skotska, .... a inych krajin ktorych poznam .... budoval cely fb 2 a pol roka.... mal som okolo 500 ludi .... mal som kopec fotie ktore bohuzial nenajdem lebo boli len na FB :( Proste nerieste... prisiel som o kamosou a fotky..... no dakze mam novy FB a kto ma mal tak si ma najdite pod menom : Jakub Sisol
stř čer 16, 2010 4:12 pm

Uživatelský avatar
Nightvish
Příspěvky: 319
Registrován: sob dub 03, 2010 9:33 pm
Bydliště: okolí Vsetína

Příspěvek

Moc pěkná skanča. Neznáš náhodou tam ze slovenska nakyho SOTAKA??
Nyní: Scania R 420 r.v. 2009

BMW 4ever :-D
stř čer 16, 2010 4:31 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Copak se stalo?Ztratil jsi heslo,nebo ti zrušili účet?
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř čer 16, 2010 10:59 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Blokli mi ho ... preco? NEVIEM... :(
čtv čer 17, 2010 5:09 am

Uživatelský avatar
Nightvish
Příspěvky: 319
Registrován: sob dub 03, 2010 9:33 pm
Bydliště: okolí Vsetína

Příspěvek

No bydlí tam :-D Dlouho zil v cr
Nyní: Scania R 420 r.v. 2009

BMW 4ever :-D
pát čer 18, 2010 10:06 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Tak dneska rano o 5 som sadol na bike a som sa rozhodol ze zasa zacnem fotit trucky :P Takze tu ich mate :)

8.8.2010

Tato TATRA .... vsimnite si prednu napravu ... siel ako slimak a mu to poriadne trieskalo a piskalo
Obrázek
tento na tomto volve ked videl ze ho fotim tak mi zastavil :D zakival a siel dalej :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
HANZALIK :D
Obrázek
A tu je jedno velmi krasne volvo ktore budu poznat asi drevaci..... typek namna pozeral a sa mi zda ze to auto je od firmy MK a malo aj BR-SPZ
Obrázek
Tak tu je par lesakou
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
scania
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
volvo
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
renault
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
mercedes
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
man
Obrázek Obrázek Obrázek
daf
Obrázek Obrázek Obrázek
čtv črc 08, 2010 11:44 pm

Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Příspěvek

Fotky pekné :wink: ale čo taksto skúsiť dať vodotlač napr. spodného rohu? Takto to ničí celú fotku :wink:
pát črc 09, 2010 11:47 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů