Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Sledoval jsem Truck Fórum dlouho před tím, než jsem se zaregistroval a poprvé přihlásil. Jelikož miluju ježdění a od mala jsem vyrůstal u různých volantů a teď mám na dosah ruky svůj sen, stát se kamioňákem, vyhledávám všechny dostupné informace, které by se mi mohly hodit do budoucna. Toto fórum jsem si moc oblíbil a můžu říct, že 90% stráveného času u počítače jsem na tomto fóru a "sosám rozumy" a to je v poslední době vzhledem k tomu, že jsem doma, dost času. Moc mě mrzí, co se tady poslední dobou děje! Viz dnešní zprávy od Globeho, který, jak doufám se ještě vrátí, protože je jedním z těch, kvůli komu sem chodím. Prosím Vás všechny, zamyslete se trošku, toto fórum by mělo být pro lidi, aby se měli kde bavit, pomáhat si a něco se dozvědět. Proč tady kde kdo napadá druhého s tím, aby mu nějak ublížil, nebo ho vytočil? Nechci se nikoho zastávat, ani nikoho soudit, ale všichni by si měli položit jedinou otázku. Stojí to za to, aby se tady během chvíle podělalo to, co se tady pár let budovalo? Nebýt Davida, nebylo by tady nic! Administrace fóra je spousta práce a spousta času sledování všeho, co se tady děje. To co tady denně vidí a musí řešit David, musí být dost na bednu. Nikdo mu za to nic nedá a chcete mu tu letitou práci tady všechnu zničit?
Prosím nedělejte to! :cry:
Obrázek
stř úno 17, 2010 11:08 pm

brekt
Příspěvky: 155
Registrován: pon pro 08, 2008 2:04 pm

Příspěvek

Plně s tebou souhlasím hezky napsané :!:
čtv úno 18, 2010 7:27 am

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevím, jestli jste si všimli :?: :!: :wink: Byl jsem poctěn a Eddie mi krásně namaloval mou bejvalou Barču, takže už ji mám v profilu :!: Tímto Eddiemu děkuji :!: Doma má veliký ohlas :!:
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
úte dub 06, 2010 2:59 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

eddie je mazák má to fakt povedený :D :D U nás v práci je na firemním komplu má avča od eddieho na ploše.... šéfik taky čuměl :twisted:
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
úte dub 06, 2010 7:31 pm

Uživatelský avatar
Frenky
Quattro
Příspěvky: 1248
Registrován: ned dub 19, 2009 2:00 pm
Bydliště: Někde..

Příspěvek

Pavle,pěkná Avie,nebylo by foto interieru :?: 8)
Neuděláš nic...
Obrázek
úte dub 06, 2010 8:12 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bohužel! Když jsem ji stavěl, ještě nebyly digifoťáky, tak jsem rozmějšlel, jestli fotit, nebo ne. Ale asi to někde bude ještě nevyvolaný. Už jsem to tu psal, ale ještě jsem nenašel kinofilmy, který se někde válejí. Dvakrát jsem se stěhoval, tak to bude někde zašitý. Až to najdu, nechám vyvolat, tak to určitě zveřejním.
Obrázek
úte dub 06, 2010 9:52 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dnes ve 13:00 hodin konečně zahájím poslední legislativní fázi, abych se mohl stát profesionálním řidičem! Začínám dělat profesák! Končím 27.7.2010 a poté už konečně budu moci za volant! Už, aby to bylo!
Obrázek
pát kvě 21, 2010 7:55 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Tak konecne nekdo znamej, kdo podstupuje tenhle "dlouhej" profesak, doufam, ze budes podavat zpravodajstvi, jsem zvedavej, co vas vsecko budou ucit 8)
pát kvě 21, 2010 8:02 am

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No na to jsem taky zvědavej! Už, abych to měl za sebou! Samozřejmě se podělím o zážitky. I když nevím, co budeme šaškovat dva měsíce, když by to šlo zvládnout v pohodě za jeden!
Obrázek
pát kvě 21, 2010 8:15 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

ja se tam dycky nudim uz po dvou hodinach :lol:
pát kvě 21, 2010 8:59 am

Vegáč

Příspěvek

Globe to vydržíš etě dlouho...mě to nebaví po půl hoďce...Já už to vidím,jak vás tam budou učit hlavně značky... :? :lol: tak dávej info... :wink:
pát kvě 21, 2010 11:56 am

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

Pavle, že ty to máš za potřebí - takovej dobrej mechanik, klempíř, vlastně i elektrikář a ty se hrneš za volant. :roll:
já umět to co ty tak na nějakej profesák prdim
Obrázek
pát kvě 21, 2010 10:02 pm

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A dokonce mě to i baví! Jenže na to nemám podmínky. Dělám to jen ve starý stodole, kde není ani pořádně místo, Takže nějaký vybavení, jen tak, aby se neřeklo. Na pořádnou dílnu nejsou peníze. No a kromě vrtání se v těch hejblatech mě od malička strašně baví řídit. A to ze všeho nejvíc. Proto už jsem toho zkusil moc na malých a na Cčku a když se mi naskytla ta možnost, že mi to zaplatí pracák, tak se jí chytím! Už od svých šesti let, kdy jsem začal sám řídit, (prvně to byl Zetor Crystal 8011) mě chytlo řízení tak, že vždycky, když je příležitost sednout za volant, neváhám ani minutu. ostatně jsi to viděl na Kamionshow. Jak to šlo, hned jsem za něčím seděl.
Obrázek
pát kvě 21, 2010 11:30 pm

Uživatelský avatar
x.zdenda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2675
Registrován: úte bře 10, 2009 10:33 pm
Bydliště: Plzeň-JIH

Příspěvek

jojo v pořádku, kéž by takovejch bylo víc. Ale jak píšeš, když máš tu možnost ho mít od pracáku tak proč ne, to je jasný. Držim palce. :wink:
Obrázek
sob kvě 22, 2010 10:01 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Ja Te ponejvic videl sedet za grilem teda :lol: :lol:
sob kvě 22, 2010 12:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů