Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Holbra

Příspěvek

Tak něco na úvod: na toto forum sem chodil už tak rok předtím,než sem sa zaregistroval. Dycky tu byly zajímavé fotky a dozvěděl sem sa nové věci. Mám rád trucky,vlastně všechno co má víc než jedno kolo. Rád fotím a už o autách myslím aj něco vím, tak sem sa o to s vama chtěl podělit. Nebudu vás otravovat tym kdo su a tak…

Toto téma sem udělal, protože sa chcu dozvědět od vás dvě věci:
1. Dávám sem svoje fotky,snažím sa sem dávat enom ty nejlepší. Nedávno sem ale četl,že nekomu nevyhovujů fotky s velkým rozlišením.Já jich sem dávám tak kolem 1800x… Chcu sa teda zeptat jak to komu vyhovuje? Možu sem dat aj malé,ale myslím,že je lepší si fotku stáhnůt velků a pak si to kdyžtak zmenšit.Opačně už to nejde.
2. A druhá věc je jak píšu,už ste si toho určitě všimli. Moc spisovně nemluvím a zjistil sem, že někdo s tym má problémy. Tak sa chcu zeptat jestli to nekomu vadí nebo tak?

Dík za každý názor na toto, chcu enom vědět jak to chcete a co si o tom myslíte. :wink:
sob pro 26, 2009 2:05 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

S těma fotkama.....Uploadni je na net třeba v obrovským rozlišení ale na foru je dej jako malý okénka,který se po kliknutí zvětší a máš to:) a když chceš dát velký obrázky tam max 800 x 600
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob pro 26, 2009 2:31 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

Gugo šak tak to dělám.Dycky na fotum dám enom ten málý náhled a když to chceš vidět tak na to mosíš kliknůt,taks to myslel že?
sob pro 26, 2009 2:34 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Piš jak chceš mě to také nevadí že mluvím jak mě rypák narostl(ikdyž si kolikrát připadám jak debil :lol: )
Taky nepíšu hele, koukej, dolej tam ten motorovej volej(k tomuhle mám zajímavou historku :lol: )
sob pro 26, 2009 2:46 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

přesně tak... :wink:
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob pro 26, 2009 2:56 pm

Helena

Příspěvek

Taky píšu, jak mi zobák narost, většinou teda. Tu gramatiku komentuju jenom v do očí bijících případech. Přečti si tady můj první příspěvek, zdůvodnila jsem, proč si myslím, že bychom se měli snažit psát tak nějak rozumně. A já taky dělám chyby.
http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=2682&start=0
sob pro 26, 2009 3:04 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Holbra: s velikostí Tvým obrázků já nemám problém...a s češtinou taky ne. Asi jak píše Helena, pokud něco opravím v gramatice, není to proto, že mi to vadí, ale že jen chci poučit - v dobrém slova smyslu.
:wink:
sob pro 26, 2009 3:40 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

Tak dík za názory,su rád.Davide od tebe jako hlavního admina to potěší.
Talašu taky mně to připadá nekdy divné,když tak mluvíš tak ti to ani nepřijde,ale když to vidíš napsané... :D kolikrát mosím dat jiné slovo aby to vůbec šlo pochopit :D Možeš tu historku aj zveřejnit tady jak chceš :wink: Tady tá čecháčkovská řeč nebo jak to říct,je taky zajímavá,pro nás moraváky :D
sob pro 26, 2009 10:14 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ty nejsi čech?
BES - běs
ned pro 27, 2009 1:45 am

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

Valach... :lol: :lol:
ned pro 27, 2009 8:14 am

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

No valach :D jak píše Pavel 78,ale ne jako zas jak kůň,jestli víte co to znamená :D
Jako čech su,ale v životě sem nemluvil tak jak psal talaš: hele,koukej...
ned pro 27, 2009 12:19 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Sme dělali na dálnici ve Vyškově a jeden bgrista od ssž Hr. Králové jel se mňů v autě a povídá: hele vám tam vaše moravština nepřipadá jako cikánština? čuměl jsem na něho jak puk a nevěděl co říct.
Po nějaké době se na stavbě při pauze bavil s jeho kolegou a říká mu: hele a dolil jsi támhle do tvýho bagru VOLEJ? Já sem zebrál mobil a říkám daj ně číslo já teda zavolám.... oni na mňa čuměli jak oslé a prý co blbnu. Tak mu říkám: tys někdy viďél na flašce od oleja napsané motorovej volej blbe?
Potom ně něco říkaj že sme cigáni :lol:
Chťél sem enom napsat tak jak mluvím ve skutečnosti. Ti co mňa znajů víja :lol: to enom varování pro ty se kterýma sem neměl tu čest osobně
Příště už sa budu snažit psat spisovně je to přeca jednoduchší
Holbra: máti pocházá z Poteče tak su taky trochu "tarahůn" :lol:
ned pro 27, 2009 1:07 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

Talašu no tarahůn zrovna nevim :D To je až od našeho přejezdu směrem na slováky :D Ale hledím,že to tady tak znáš.
Jinak příhoda zajímavá :D Že cigáni,to je moc :D Jinak pěkněs je nachytal,to by mna nenapadlo :D :D
ned pro 27, 2009 1:19 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Na blbosti jsem hlava :roll: Já vím že kde je tarahůnsko :lol: pro hromadu lidí začínají taroše už na Petrůvce a nevysvětlíš.... :lol:
ned pro 27, 2009 1:22 pm

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

Aha,tož to mosím říct kámošovi,ten tam bývá,sa bude divit.On sa mně totiž nekdy směje že su tarahůn.To bude novinka :D
ned pro 27, 2009 1:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 16 hostů