Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Helena

Helena

Příspěvek

Jelikož poslední dobou většinu času jedu, nebo spím a zbytek se snažím věnovat rodině, nečtu tu všechno a ledaccos přehlídnu, nebo zapomenu odpovědět. Když jsem se tu přihlásila, bylo to jinak, týden jsem jezdila a týden jsem byla doma, tak jsem na tohle fórum měla docela hodně času. Třeba se to zase změní, ale momentálně bych se mohla rozkrájet. Myslím, že se nemusím obhajovat, proč na něco reaguju a na něco ne. V Německu už taky nebudu odpovídat na všechno, věřím, že jsou tu i jiní, co ví, jak to tam chodí.
Dále mě znechucujou osočující příspěvky, je tu narušená harmonie, co tu byla před rokem, proto mě to ani tak už neláká, tu všechno číst. Jestli má někdo k mojí osobě nějakou poznámku, tak to napište sem a nezasírejte s tím jiný témata.
čtv dub 01, 2010 10:54 pm

Mr.Kaku
Příspěvky: 656
Registrován: stř lis 25, 2009 7:43 pm
Bydliště: Příštpo,okr.Třebíč

Příspěvek

Helčo promiň,ale jdeš pěkným příkladem....Smysl uživatelského tématu byl zřejmě poněkud jiný než si ho založit kvůli tomu,že se někomu něco nelíbí a zbytek aby na to reagoval... můj názor
čtv dub 01, 2010 10:58 pm

Helena

Příspěvek

Je to moje reakce na tohle:

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=4737&start=15

Protože to platí pro všechny. Když někde napíšu, že se pokusím něco zjistit, tak to ale dělám ve svým volným čase a když na to zapomenu, tak na to zapomenu. A Kaku, kde je napsáno, co v mým tématu psát můžu a co ne? Je to MOJE téma.
čtv dub 01, 2010 11:11 pm

Mr.Kaku
Příspěvky: 656
Registrován: stř lis 25, 2009 7:43 pm
Bydliště: Příštpo,okr.Třebíč

Příspěvek

jj,máš pravdu...stejně jako já
čtv dub 01, 2010 11:16 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Kdybych tu chtel rozdmychavat nejakou dalsi zbytecnou hadku, jakoze nechci, tak bych mohl vzpomenout na nedavny pribeh, kdy se jedna nejmenovana uzivatelka ptala jednoho nejmenovaneho uzivatele z BV nejmenovanespedice na cosi kolem nakladniho atlasu... tento nejmenovany uzivatel jel zrovna na par dni ven, byl bez netu, nacez byl hned osocen, ze je patrne nasranej (cituji) a z trucu tak nereaguje... to bylo jen tak, pro pripomenuti, neco ve smyslu "Ty kdoz si bez viny, prvni hod kamenem" ... :roll:
čtv dub 01, 2010 11:32 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tak už házej
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
čtv dub 01, 2010 11:34 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

roade, kdepak ses toulal cely tyden? Bylo tu na foru takove zvlastni ticho :roll:
čtv dub 01, 2010 11:35 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

si ho užívejte dosáhly jste svého jen nevím jak se zbavíte Davida :think:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
čtv dub 01, 2010 11:39 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

omg tejden si tu nebyl a ted to koukam behem vecera chces dohnat :lol: nevim, proc by se nekdo mel chtit zbavovat davida, mozna sis pro samy smich v tom stavkovem tematu nestacil povsimnout, jaky na to ma nazor on... a tvoje dve napomenuti taky o nejakych nazorech svedci :lol: jdu spat, dobrou, mudrci :)
čtv dub 01, 2010 11:41 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tak všechny povyhazujte a udělej te si to pro sebe mě je to tak jedno. :shhh:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
čtv dub 01, 2010 11:46 pm

Tchmely
Prostřední světla
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 30, 2008 12:30 pm
Bydliště: Valachian Kingdom

Příspěvek

Heli myslím že ti mluvím z duše....: Na to tu je téma stávka chat tak si běžte i s těma vašema kecam "do prd*le"!
Život je hořký ... BOHUDÍK
pát dub 02, 2010 12:28 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

los úchylos... proč každej reaguje na všechno?
BES - běs
pát dub 02, 2010 2:02 am

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

Proc hlavne kazdej reaguje tak podrazdene??? Zrovna u Čmelíka vidim poprve ze by nekoho posilal do prdele...Co to je za novou modu kazdyho jen tak setřít,vyfakovat a zesmesnit???
pát dub 02, 2010 2:09 am

Helena

Příspěvek

Dezzi a kdopak nám tady jde příkladem, ještě ke všemu moderátor?
Tchmely souhlasím :D . Ale samozřejmě, že když jsem tohle téma založila, tak jsem musela počítat s kritikou mojí osoby, takže kritizujte, krafejte o 106 :D . Jenom napíšu znova: Každej by se měl zamyslet nad sebou, jaký volí slova a jak reaguje, jestli nejsou jeho reakce zbytečný :roll: . Každým slovem, co napíšeme, vyvoláme nějakou reakci. Někdy platí i mlčeti zlato, že?
Musím vysvětlit, jak zjišťuju informace, když se mě někdo zeptá ohledně předpisů a zákonů v Německu. Co vím, že najdu v paragrafech sama, hledám tam a to najdu většinou rychle. Co ale nevím, kde bych mohla hledat, musím konzultovat buď s policajtama, nebo německýma řidičema. A to nejde tak rychle!!! Teď jsem 14 dní s němcema nejela a u policajtů musím taky odhadnout, jestli mají na takový rozhovory náladu. Na tu zelenou značku se mě ptal jeden kolega, kterýho jsem potkala v Bunde. Doporučila jsem mu tohle fórum, ať se sem podívá, že mu to zjistím, že to najde v Německu. Takže Schimi, taky mě to stálo trochu mýho!!! volnýho času a bylo to pro někoho!!!! Chápeš?
Poslední dobou je tu opravdu hodně řidičů, dívám se občas do profilů. Jsem hodně zklamaná, že nikdo nereaguje dole ve Sdružení. Schimi, jednu otázku. Když já udělám něco pro tebe, jseš ty ochotnej udělat taky něco pro druhý?
pát dub 02, 2010 10:15 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Helen znám jednu povídačku na dobrotu na žebrotu :!: tak to tady chodí já jednou napsal svůj dojem(názor) a od té doby jsem ostře sledovaný vlak :pray:
vlak se stáhnul do ústraní protože ho to poněkud unavilo mít pořád za zadkem špiona který neustále zkoumá každý vydechnutí mašinfíry hold tak si to tu někteří zavedly a s úsměvem sobě vlastním se v tom tetelí a poučují rádoby ti méně fundované.
tak at dále před sebou tlačí svůj balvan nevinosti a čistoty nakonec zůstanou jen oni a jejich blažený výraz JÁ TO DOKÁZAL
:doh:
Helen a mám ještě jeden dotaz ty už nejsi MODERÁTORKA nesvítíš totiš zeleně??
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát dub 02, 2010 10:49 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů