Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
fatal_netware

Příspěvek

Čauky chlape děkuji za Tvuj názor. Je vědecký dokázáno, že v každém kolektivu se nachází plus mínus deset procent blbců, debilů nebo kreténů ( Anglie je také v průměru ) Jen pravděpodobnost setkání je individuální :-( Já ještě dodávám, že když je to deset procent, tak se rozpočítejme a já se hlásím první. Jinak já chápu, že se spoustě Evropanům zdá Anglie nejen zaostalá, ale taky debilní země, ale na oplátku mě se nelíbí některé věci v ČR. Všude chleba o dvou kůrkách. Zdraví Tě Fatal :-)
ned kvě 06, 2012 2:59 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

alesak pokud jde o bratislavu,tak klidne napisu.prijeli jsme tam minulej tejden,pred nama 9 kamionu (plachty) ty s nama na prepravnikach nemaj nic spolecneho.jsem se sel na vratnici zeptat,jestli tu frontu musime stat taky,kdyz my jedem pro auta nakladat.vratnej rekl,ze nemusime,ze muzem jet dopredu.prepravniky maj prednost pred plachtama. jeli jsme pred vsechny plachty a rovnou nakladat. to bylo pred vratnicej. a nejdyl jsme cekali na auta 15 minut a to kdyz ty Q7 este testovali na draze. v bratislave jsem este nestal a necekal na volne misto na nakladku,ale jednou jsme posledni obsadili my a coí jsem zatim vymet automobilky,tak nikde nemaj placy treba pro 20 prepravniku.asi krom wolfsburku,kde to je velky a da se tam naskladat. a hned se do me nenavazej.nepisu jak mistr sveta,ale dosavadni zkusenost.moc jich neni,ale spatne nejsou
ned kvě 06, 2012 5:31 pm

RESL TRANSPORT

Příspěvek

Neni to vlákno mamlase
ned kvě 06, 2012 5:59 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

zdřejmě to tady přeskočilo z jiného vlákna to se občas stane.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned kvě 06, 2012 6:26 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak Hugo je zase zpátky v CZ a je opět plný dojmů. :-D Až bude více času, tak se opět rozepíše. No, tak jsem zase tady, a dnes jsem dostal od dispečera pro mě velmi specifickou a neobvyklou práci. V pátek nakládám do Rumunska, někam k Bukurešti. Sice jsem si o Rumunsku něco v jeho sekci přečetl, ale budu rád za každou radu. Nikdy jsem tam nebyl a ačkoliv jezdím skoro 30 let, mám z toho trochu obavy.
stř kvě 16, 2012 7:18 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

kup si neprustrelnou vestu, samopal, priprav si kanistr kam budes chcat, dost piva samozrejmne je dulezity mit sebou. cigara tam koupis levne, no a jidlo si tam radsi nedavej nebo se poseres :) staci ti to jako rada doufam
sob kvě 19, 2012 8:22 am

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak Hugo je už v Rumunsku! Zatím to docela jde, měl jsem z toho větší obavy. Až se vrátím, podám info. :-D
úte kvě 22, 2012 8:30 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Hugo neni to tak strasne jak se povida jen pozor na zebraky a ruzne otravy co prodavaji nesmysli a chteji myt okna za 10 ecek :mad:
úte kvě 22, 2012 9:01 am

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak Hugo se vrátil z Rumunska plný dojmů :-D a zajímavých poznatků. :-D Jakmile bude trochu času, tak sem hodím komplexní info.
sob kvě 26, 2012 1:46 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak jsem dorazil na Bouchalku a udělám si tady velice klidný víkend. :-D Tak určitě bude spousta času něco napsat.
sob kvě 26, 2012 4:34 pm

lukasV

Příspěvek

Hod info ako to vyzera v tom Rumunsku, kde si presne bol? Ja sa chystam v lete na dovolenku do Rumunska autom :lol: :lol:
sob kvě 26, 2012 8:04 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak nejdříve odpovím lukasoviV. Jel jsem trasu Arad, Deva, Sibiu, Pitešti a skládal kousek před Bukureští, u dálnice. Zpátky jsem jel opět na Pitesti a na Brasov kde jsem nakládal. Odtud opět na Sibiu a stejnou cestou zpátky. Absolutně nejhorší cesta, co se týká povrchu, tak byla z Pitesti, asi tak 60 km ve směru na Brasov. Totálně zdevastovaná silnice, občas jsem si připadal že jedu po stavbě. Potom dál povrch dobrý, ale úzké a samé nahoru a dolů, doleva a doprava. To když se přejížděli hory. Jinak ostatní cesty klasický evropský standart, absolutně nejlepší cesta byla z Brasov na Sibiu. Sice občas vesnice, ale široká a neuvěřitelně rovná cesta.
ned kvě 27, 2012 7:39 am

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No a budu pokračovat. Po těch zkazkách, které jsem o Rumunsku slyšel, tak jsem se připravoval na nejhorší. Musím ale konstatovat, že to opravdu není tak strašné. Hodně mi to připomínalo mé začátky ježdění do Švédska před 18ti lety, kdy jsme jezdili přes Polsko. Všude spousta parkovišť a nonstop otevřených barů. Jen ty cesty v Polsku byli řádově o 5 stupňů horší. Asi takový nejhorší zážitek z Rumunska je ze zpáteční cesty, kdy jsem asi hodinu a půl poskakoval na hranicích. Najednou přišli 4 cikáni, věk tak kolem 25 let. 2 začali mýt auto, i přes mé protesty. Další 2 stáli vedle, v ruce dlažební kostky a dívali se. Rozmazání špíny na autě mě stálo 20 eur, původně chtěli 40, pro každého 10. Zkrátka vyděrači. Ale nejlepší na tom bylo to, že asi 30 m vedle stáli policajti, a ani si jich nevšimli. A přiznám se, že mě strach nedovolil vylézt ven. Ani ne tak strach o sebe, jako spíš o auto. Vůbec jsem neměl tušení, co by je mohlo napadnout udělat.
ned kvě 27, 2012 8:43 am

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

Jo mamlas, tohle se mě stalo taky v Polsku, umejvání předního skla, řekl sem že nic nemám, tak mě idioti začali kopat do auta, a chtěl mě urvat zrcátko, vypálil sem mu do ksichtu s plynovky a ujel , zamnou tam chudák ležel na silnici :lol:
ned kvě 27, 2012 2:05 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Nazdar hugo vcera v italii vedle me stal polak z cedulkou MAMLAS bohuzel nemam foto tak mas v pl asi dvojnika a z nachoda to neni tak daleko :P :lol: :D
stř kvě 30, 2012 9:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů