Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak to je hezký! :-D No, ale raději bych byl Ital než Polák. Ti v zimě nepracují a v létě tančí! :-D :-D Teď je pondělí ráno, a po nepovedeném víkendu jedu s kolegou k autu a začne opět každodenní rachota.
pon čer 04, 2012 7:35 am

lukasV

Příspěvek

Tak polskeho mamlasa som dnes stretol ja u nas na bielom volve so sedou plachtou :lol: :lol:
pát čer 15, 2012 10:05 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

tak bud je to ten samy nebo je nejaka epidemie malasu :lol: :lol: :P
sob čer 16, 2012 4:31 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Za oknem jmenovku Mamlas nemám a nikdy mít nebudu. Je to jen můj náhradní nick tady na TF. Jsem Hugo z hor, ale ani tuhle jmenovku nikde neuvidíte. Maximálně tak Hugo.
ned čer 17, 2012 7:43 pm

Janek

Příspěvek

Víš vůbec co vlastně jsi? Hugo nebo Mamlas? Možná by jsi mohl vysvětlit, proč nejdřív jako Hugo požádáš o zrušení účtu a pak se zpátky reinkarnuješ jako Mamlas a po čase chce Mamlas, aby se mu říkalo Hugo? Můžeš klidně i SZ. Díky
pon čer 18, 2012 12:21 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Klidně to vysvětlím i veřejně. Nick Mamlas jsem tu měl dávno před tím, než jsem si založil účet Hugo z hor, jenže jsem ho nepoužíval, protože jsem sem skoro nechodil. Potom jsem si založil účet Hugo z hor, stejný jako mám na Sdružení řidičů. Ten jsem ale nechal zrušit na protest proti cenzuře, která tady jeden čas panovala a mazali se příspěvky ve vlákne Resl transport. I ty, které napsal pan Resl a byli k tématu. A když jsem ho zrušil, tak jsem po čase začal používat starý nick Mamlas. Většina mě zná jako Huga, proto mě tak i oslovují. Mamlas je jen nick tady. Tolik na vysvětlenou, víc se k tomu nebudu vracet.
pon čer 18, 2012 5:19 pm

Janek

Příspěvek

Aha, takže zrušení účtu Huga byl od Tebe pouze výkřik do tmy, viď. :lol:
pon čer 18, 2012 6:36 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Hugo, :!: Ty si ale Mamlas že se na to ...tak se přejmenuj na Hugomás a je to.... :D :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon čer 18, 2012 6:38 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Martin440

Příspěvek

No,špatný nápad to není,ale to by někteří lidé tady z toho měli už opravdový guláš, :-D :-D :-D a já nechci nikoho mystifikovat a být imaginární, jako jistý uživatel! :-D :-D :-D Tak že Hugo si raději dnes naloží do Severního Irska a vyráží na cesty.
pát čer 22, 2012 5:51 am

Janek

Příspěvek

Jsem rád imaginární. :wink:
Naposledy upravil(a) Janek dne sob čer 23, 2012 10:38 am, celkem upraveno 1 x.
pát čer 22, 2012 10:14 am

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Janek

Příspěvek

Můžu tě uklidnit, nebylo to myšleno na tebe.
pát čer 22, 2012 11:42 am

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dnes to je 3 měsíce, co jsem nastoupil do firmy Resl Transport. Až se vrátím do Cz, napíšu své zkušenosti s touto firmou.
ned črc 01, 2012 1:00 am

RomanB
Příspěvky: 342
Registrován: sob říj 13, 2007 11:06 am

Příspěvek

Ahoj tak si myslím že zmizet z bývalé firmy sem bylo moooooooc dobrý rozhodnutí. Co čtu od tebe a o firmě Resl tady tak taková firma se jen tak nenajde, aby šéf aridiči byli jako kamarádi,pak jde všechno líp a člověku se i líp pracuje a i se těší do práce. Ne jako tam kde jsi jezdil to auto co jsi měl spíš už vrak a lítat s tím po evropě a nelepší se to tam teď tam koupil prý nějaký vlek za toho červeného Renaulta s posuvnou ojí a nějak nešla posunovat tak se tam s tím prali aby to rozchodili a šéf někde oslavoval pak tedy na chvíli prijel jako poradit. Ale řidič odjizděl s cca 1.5 denním spožděním.Ale sám nejlíp víš jak to tam fungovalo. Tak štastnou cestu. Roman
ned črc 01, 2012 12:55 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

RomanB

Příspěvek

Čau Romane. Vím velice dobře o čem mluvíš! Ten vlek se kupoval ještě když jsem tam byl. A jaké tam byli podmínky, o tom se raději teď zmiňovat nebudu, možná někdy později. Ale sám to víš nejlépe, jak to tam chodilo. Ne jednou jsme o tom na place mluvili. Tady jsem teď vcelku spokojený, i když samozřejmě nějaké slabiny by se našli. Ale kde to je ideální, že? No a samozřejmě že ani já nejsem ideál! :-D :-D :-D
ned črc 01, 2012 1:36 pm

čtv črc 12, 2012 7:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů