Moderátoři: Olda, Globe, Pavel Bíteš, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

infiniti FX50

Příspěvek

Ma to tu nekdo?Nejake recenze na to auto?Je jich jak safranu,vim,obcas to potkam v Belgii,s naftou ale :( .zajima me ta V8.Nemuzu se na to vynadivat,zvlaste z boku,zezadu a uvnitr za me paradni vozik.
Neřeším...
stř říj 12, 2016 11:17 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Jozine kolik by takove faro stalo? :shock:
ned říj 16, 2016 12:00 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

za pul mega to sezenes kukal jsem na mobile de uz,reference fajne,za me krasavec neokoukanyjeden druh vybavy-full :D ,ale doslova,ne ze klima a okna,jak u vw :shock:
Neřeším...
ned říj 16, 2016 6:36 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zkus nějaké forum o japoncích, já jen našel např. tento testík http://www.auto.cz/test-infiniti-fx50s-22033

Tady příspěvek z diskuze: Chcem reagovat na zaklade vlastnych skusenosti s FX na to co bolo oddiskutovane uz skor. Palubna doska a pouzite materiali su momentalne s palubnou dosku v Porsche Panamera najkrajsia co sucasne automobili pre beznych motoristov dnes ponukaju. Dovolim si povedat ze je to skvost. Treba vidiet nazivo a neposudzovat len z fotografii. Donedavna som si myslel ze BMW X6 ma podarenu pristrojovku az kym som ju nevidel nazivo. Pouzity plast je identicky aky najdete v predchadzajucej verzii Skoda Fabia. Pri zatlaceni na dekor plastu vrze a dizajn je tak nudny ze po par sekundach je z toho mdlo. Mam 180cm na vysku a priestorovo by som povedal ze je vzhladom na poslanie vozidla idealnym kompromisom medzi jazdnymi zazitkami a pouzitelnostou pre 4clennu rodinu. Ceskym a slovenskym chaluparom doporucujem aby ostali u svojej starej Skody Oktavia, alebo inych krabic.


Na autoforum.cz by ti k tomu možná někdo něco řekl, každopádně to bude papánek benzínu, ale jinak luxusní exotika.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned říj 16, 2016 7:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

M.Z-dokec.to uz jsem cital ale.Ten vydech za prednim kolem mi pripada genialne krasny :D
Neřeším...
ned říj 16, 2016 8:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Osobní auta“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů