Moderátoři: Olda, Globe, Pavel Bíteš, Pavel Šebek

Odpovědět
Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

Ty zatáčky nejsou moje parketa mám rád rovnou bezpečnou silnici.Na závody do vrchu nemám.. kdysi na nové dálnici Záhřeb Split jsem létěl přes 200 kila . Dnes je to sci-fi. Moje 530xd má ráda rovinu ..tehdy jsem měl A6..taky ropák.Do sedmy to má daleko.
ned srp 15, 2021 10:25 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: 153

Příspěvek

Že jsi čipera jsem pochopil dávno.Smekám
ned srp 15, 2021 10:27 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

Pro mě je BMW už od r.2013 (2013-2016 M135i, 2016-dosud M2) asi osudová značka. Měl jsem před tím Subaru STI, (a několik předokolkových pil) ale za mě, je to jen naleštěný prd, co se hned posere, když se za to veme. To samé Mitsubishi EVO, provoz je extrémně drahý. Samozřejmě to nejsou přímí konkurenti, ale na Subaru STI si už ani nevzpomenu, bylo to docela zklamání. Naproti tomu předchozí Forester SG 2,5XT vytuněný na 300k, to byla boží kára, s kterou se daly terorizovat i sportovní auta.
Naproti tomu u BMW jsem s každým najel 120tkm a mimo spotřebáku, jsem do toho nedal ani kačku navíc. Výborně se řídí a poměr zábavy, praktičnosti a zůstatkové hodnoty, je podle mě výborný. Navíc i spotřeba je na ty koně, velmi příznivá.

Uvažoval jsem o 911S (naprosto běžně umírají motory), nebo Caymanu GT4 (převodovky), ale dle zkušeností, se prostě do toho musí sypat prachy, ty auta nejsou absolutně tak spolehlivá, jako M-BMW.

Funkční je GT3 RS za 6míčů :D
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned srp 15, 2021 10:31 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

Chlapi - asi sme sa nerozumeli, nejde o štýl jazdi, ale o to ako ten človek spyšnie a z fajn buchty, chlapíka je nejednu kunda, blbec...
Proste mam bmw, som úplne najviac na svete a zvyšok sú hovna...
S vamy ako ľuďmi z TF, to nemá nič spoločné, ale tak ako to pozorujem kolo seba, z nejakej fabky skočí do bmw z 2004r a ten človek sa sa proste zmení...
Sedlam väčšinou nakladaky, avky, Tatry a tak, môj najvyšší level v osobakoch bola zafira 😅 ale viem ze byť by som si kúpil auto co by malo aj 1000koni ( a akože si ho nekúpim, bo za osobak dám max 40000kc 😁😁😁), zostanem stejny... Nemám potrebu sa povysovat nad iných, preto ma tak zaráža, že ľudí prechod z nejakého htp na 3L charakterovo tak zmení...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned srp 15, 2021 7:39 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

153 píše:
ned srp 15, 2021 9:10 am
Tak sem dám můj názor,
A navíc, hned v devadesátých letech jsem zjistil, že nikdy nemůžeš přijet k zákazníkovi lepším autem, než má on. To je hned po kšeftu.... To platilo, platí a bude platit v celé Evropě. Jak je to jinde, s tím nemám zkušenost
naprostej souhlas.... :thumbud: :thumbud:

peter gasparovic.... som úplne najviac na svete a zvyšok sú hovna...ano ten "pocit "tam kolikrát je, když trefíš na blbce :wink: nicméně umim jet jako hovado , ale nikdy tak abych někomu něco vyvedl.... možná se lekne z toho rachotu , ale nikdy nedělám nikomu to, co sám nenávidím...
M.Z. výborně se řídí a poměr zábavy, praktičnosti a zůstatkové hodnoty, je podle mě výborný. Navíc i spotřeba je na ty koně, velmi příznivá.

Uvažoval jsem o 911S (naprosto běžně umírají motory), nebo Caymanu GT4 (převodovky), ale dle zkušeností, se prostě do toho musí sypat prachy, ty auta nejsou absolutně tak spolehlivá, jako M-BMW.

přesně tak ...a navíc koupíš si opičku---musíš mít i na banány .....navíc já sem starej vůl ty nový moderny mě neskutečne iritujou ...už tohle kolikrát si říkám, že je chytřejší jak já :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned srp 15, 2021 8:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

Peter,jsou podstatně dražší, lepší, silnější auta než je bavor.s mým egem to nic nedělá,ráno stipu dřevo, doletí stara s kotatem v ruce,že je průser jak cyp že má prujem :wall: ,že rube na veterinu okamžitě.v Bavorů klíče,v oktávě taky,Fiat vůbec nezamykam, říkám ber vanos :D ,BMW,ať tam jsi za minutu,a za ní jen čára :D
ned srp 15, 2021 8:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

X let zpet jsem si vsiml ze tam jezdi milion novych aut,atypu,co u nas nepotkas.jmenovite Toyota camry,sedan,motor 2.5i na kufru napis,nissan maxima myslim,a jine atypi.u nas to vubec nevidim.zadne ojetiny to nebyli.
pon srp 16, 2021 12:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

Tak jsem osetril hlinikace tim pripravkem co jsem psal.i na oktave pri jednom at se stara neciti ochuzena ze na ni mrdam.efekt.nastsikas to.kolo za minutu uplne zfialovy.zacne pachnout.pak splachnes wapkou dukladne.disk jak novy,mam styling 95.ten disk ma 20let a vypada lepe jak novy na pazoutu.fotky nedavam,ze znamych duvodu.
úte srp 17, 2021 9:23 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

José jak se jmenuje ten připravek na disky .? Něco mi uniklo ? Něco by se.mi šiklo. :D
stř srp 18, 2021 10:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

Kuwa,je to v popelnici uz..IRON?sampon na poletovou rez,prach.to tam zadej,vyskoci ti jich x.cena za pul litr 380kc cca.bila lahev s rozprasovacem.vsak kukni na bavoro jak pojedes kolem nas,stoji v koprivach nacouvany
čtv srp 19, 2021 7:01 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

To bude kyselina jak cyp ne . Aby to i gumy nesežralo :D
čtv srp 19, 2021 11:01 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

Ale chuja.to muzes i na lak,vidis jak ten prach dolu a stika.vsak gugli.
čtv srp 19, 2021 8:24 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

:housle: Tak je to zde.

https://www.vlesku.cz/cistic-na-alu-kol ... e-iron-out

Myslím ale že máme na firmě něco podobného no kdysi jsem to používal je to pečlivě zamknute podle barvy te tekutiny bych to typnul. Samo v barelu. ..Teď už co mám auto bez tak mi to nepřišlo.
pát srp 20, 2021 2:23 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

Jo to je ono
pát srp 20, 2021 9:06 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: BMW-Budeš Mít Wýdaje

Příspěvek

asi to zkusim :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob srp 21, 2021 7:52 am

Odpovědět

Zpět na „Osobní auta“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů