Moderátoři: Olda, martin_100, Leoš H, Globe, Mykesh

Odpovědět
Melda

Re: Trakker

Příspěvek

Hele, to číslo je normálně čitelný. Koncový čísla perfektně, ale z kraje se mu nezdál tvar jednoho písmena, pravděpodobně si tvým navrhovaným způsobem ten který to do Čech přivezl raznicí to písmeno opravil a to je hlavní problém. Páč přitáhnul vzor čísla pro Iveco a hodinu to z vedoucím STK zkoumali, až došli k závěru, že si to mám dát za 5 000,- Kč předělat. Ten technik je mladej kluk a je tam asi měsíc. Auto vezl na technickou řidič.Smůla.
stř bře 13, 2019 5:48 pm

pavel 815

Příspěvek

Zrzek takhle už to dneska nejde,je to v databázi detailně nafocené,že si to může kdokoli,kdykoli zvětšit a prohlídnout,jakmile se na tom technikovi něco nezdá,má podezření na neoriginální ražbu a bez papíru od speciání firmy se ti pod to nepodepíše...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
stř bře 13, 2019 10:33 pm

Zrzek19.33TBV

Příspěvek

A podle mě by si mohl technik vyhledat fotky z předchozích kontrol a viděl by jak vypadalo dříve.
sob bře 16, 2019 10:43 am

ATW service
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přesně. Byl jsem po dvou letech na STK s vlekem O2 a technik mi ukazoval na původních fotkách, jak jde ta čitelnost VIN do kopru...
sob bře 16, 2019 2:19 pm

mikac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já jsem měl problém u dafu lf, na úřadě mě dali papír na přeražení vin náhradní technologii , koupil jsem kvalitní raznice a přerazil vin sám doma a pro razítko na ten papír jsem zajel do servisu a na stk řekl, že to mám vyražené líp jak z nějakého servisu. A tady u nás to prej dělá týpek za cca1000kč s pivem v ruce nějakým přístrojem, který to vyděruje nebo co.
Obrázek

LF 45.170 7,5t
LF45.220 12 T
ned bře 17, 2019 5:24 pm

Odpovědět

Zpět na „IVECO“