Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Mykesh

Odpovědět
LUKI
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 13, 2011 12:03 pm
Bydliště: hlinsko

Iveco 4x4 pro Expediční přestavbu ??

Příspěvek

Dobrý den, rád bych se zeptal na iveco 4x4 typu např. eurocargo 95E15, nebo 135E23 ,nebo koukat po něčem jiném? Máte s tímto vozem někdo zkušenosti? Našel jsem jen velice málo informací a to celkově o 4x4kách. Jedná se mi o spolehlivost , jaké motory, jak se chová v terénu atd.
Abych objasnil mou zvědavost, řeším nyní zda tohle auto použit pro přestavbu na expediční vozidlo, jsem v nákladních vozidlech laik a rád bych se dozvěděl něco víc. Děkuji za poznatky Luki
čtv črc 14, 2011 7:42 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jen abych tušil, půjde o přestavbu staršího již existujícího auta (někde z bazaru apod.), nebo máš možnost postavit si nové auto na míru? Z Tvého textu jsem to nepochopil.
Jinak podobný dotaz tu kdysi byl, ikdyž spíše na vůz Tatra: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=5841
čtv črc 14, 2011 8:01 am

LUKI
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 13, 2011 12:03 pm
Bydliště: hlinsko

Příspěvek

Pravděpodobně to bude z něčeho staršího, typl bych z pojízdné dílny nebo nosič kontejneru, dodělat nástavbu, nezbytné věci jako nádrže rám na kabinu, naviják, případně zadní sklopné čelo pro převoz čtyřkolky, atd v tom mám jasno, ale po jakém modelu se koukat, líbila se mi dvoukabina ale ty jsem nenašel skoro žádné ....
Do nového se mi moc nechce a navíc jsem byl včera v Ivecu a bylo mi řečeno že čekačka 7 měsíců a není prý vůbec jasné zda budou homologace pro 4x4ky pro plnění Euro 5 :roll:
čtv črc 14, 2011 8:17 am

LUKI
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 13, 2011 12:03 pm
Bydliště: hlinsko

Příspěvek

JJ tu tatru jsem prošel celou, ale výsledek z toho nebyl žádný, navíc z té tatry mám obavu že by mne sežrala, líbí se mi spíše tyhle Iveca, ale možná se pletu a vyvedete mně z omylu, a je to krok vedle, proto bych rád nějaké recence na tyto 4x4ky .
čtv črc 14, 2011 8:20 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Co to? čekačka 7 měsíců (na solo podvozek, nebo komplet i s nástavbou?).A možná nebude homologace na 4x4 Euro5? Hezky pěkně. U MAN (TGM) termín dodání podvozku (bez nástavby) do 2 měsíců.
A hledat dvojkabinu, 4x4, se správným rozvorem...a jen v Ivecu, to bude těžkéééé.
čtv črc 14, 2011 9:11 am

LUKI
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 13, 2011 12:03 pm
Bydliště: hlinsko

Příspěvek

Na solo podvozek, dnes mi mají ještě volat ale opravdu blekotali že nemají homologace.
Už jsem se malinko smířil i s krátkou kabinou, jinak těch jetých Manu taky moc v nabídce není.
čtv črc 14, 2011 9:21 am

Odpovědět

Zpět na „IVECO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů