Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Moje zkušenost u Actrosu s klepaním pod noha je taková že v této části je tyč co zvedá kabinu(hydraulická).Dílenskej když dá kabinu dolu tak je línej tu tyč dopunpovat až dolu a nechá jí uprostřed.Je tam taková drážka kam to má až zapadnout,jak se pak kabina na nerovnostech hejbe na měchách tak to tluče do nohou.Když se odevře maska je to zpředu krásně vidět.Já měl teda ty prní Actrosy tak snad to bude ještě stejné.
sob bře 10, 2012 8:07 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

Ty jo já mám elektrické zvedání kabiny, tak to si myslím, že to nebude. Ale dík za odpověď.
ned bře 11, 2012 10:37 am

kaktuss

Příspěvek

to stapro:
Tak mě s tím poslali do Ústí nad Labem.Tam mi po dohadování a následném upozornění,že majitel řekl,že ho vrátí, z nich vypadlo ,že je v podlaze futro a na něm je asi malá vůle a že tam mám přijet a oni to vyndají a kouknou na to. V pátek jsem ho tam dával a přebíral to jinej technik a dohadování začalo nanovo!
Dnes jsem se po telefonu dozvěděl, že byla totálně rozházená geometrie, přitom ji v Hradci Králové dělali už dvakrát a vždy po odjezdu to táhlo doprava!!!!
Navíc mi oznámili, že byla svolávačka na výměnu jakéhosi modulu řazení. S tím se taky v Hradci neobtěžovali nám to oznámit. To už se taky řešilo dvakrát v Hradci a jen přehráli software, ale žádná změna.
Z TOHO PLYNE: V HRADCI KRÁLOVÉ STOJÍ SERVIS MERCEDES ZA HOVNO.

Ještě jsem se dozvěděl, že to bouchání do podlahy by mohla dělat zavzdušněná pístnice na zvedání kabyny. Řešením by mělo být nadoraz zvednout kabinu a pumpovat a pumpovat. Snad by se to mělo odvzdušnit.

Pak napíšu zkušenosti s Mercedesem v Ústí nad Labem.
pon bře 19, 2012 5:26 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Příspěvek

To není nic novýho,že Mercedes v HK stojí za hovno.My radši jezdili do Brandýsa nad labem a spokojenost(I když do Hradce to máme 40 a do Brandejsa 140km) 8)
pon bře 19, 2012 9:27 pm

Uživatelský avatar
stapro
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 28, 2009 10:23 am
Bydliště: Pardubicko

Příspěvek

Tak uvidíš jak to dopadlo.Mě bohužel budou dělat opravu celého tahače protože jsem to minulý týden poslal do škarpy :cry: ,tak jsem zvědavej jestli po opravě to bude dělat to samé
stř bře 21, 2012 12:14 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

máš nějaky fotky? a příčina nehody?
stř bře 21, 2012 3:07 pm

Uživatelský avatar
stapro
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 28, 2009 10:23 am
Bydliště: Pardubicko

Příspěvek

Měl jsem kašel,zakuckal jsem se až se mi z toho zatmělo před očima a nesloužily mi ruce ani nohy.Fotky mám,zkusím je sem dát
čtv bře 22, 2012 8:27 am

Uživatelský avatar
stapro
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 28, 2009 10:23 am
Bydliště: Pardubicko

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pát bře 23, 2012 12:10 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ouu, docela škaredá nehoda :/ tobě se něco stalo? vypadá to fakt ošklivě
pát bře 23, 2012 2:45 pm

RESL TRANSPORT

Kaktuss

Příspěvek

Zdavim, servis v HK stoji uuuplne za Ho... My jsme se s nimi skoro sešli u soudu kdyz nám vyměnili destičky a po měsíci tvrdili ze je museli měnit protože jsou sjete!!!!!! Jednoznačně doporučuji servis MB Chodov ( 24h servis a dobry )
pát bře 23, 2012 8:34 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kurnik, Stando, to Ty? :shock: To bylo u Mejta, viď? Seš hlavně celej proboha?
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
pát bře 23, 2012 10:32 pm

Uživatelský avatar
stapro
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 28, 2009 10:23 am
Bydliště: Pardubicko

Příspěvek

Jo jo,to byl já.Bylo to u Mejta na Kujebáku.Jsem celej akorát žebra jsem měl naražený od pásů.Tak teď čekám co z toho v HK udělají.
sob bře 24, 2012 10:00 am

kaktuss

Mercedes Ústí nad Labem

Příspěvek

Tak jsem si vyzvedl auto v Ústí a dám vám to k posouzení aby jste si mohli udělat obrázek sami.

Jak jsem jsem psal, tak po příjezdu začalo dohadování o závadě znovu. Po předání auta mi sami navrhli odvoz k vlaku.
V úterý jsem si ho přebíral a po otevření dveří jsem si nasadil čelist zpět. To, že jsem zapoměl vyhodit kobereček je moje blbost, ale že jsem ho pak dva dny drbal od vazelíny je druhá věc(samozřejmě i pedály a všechny plasty kam dostala hovadova noha). Další překvapení mě čekalo po dotknutí se volantu.Mám ho potažený kůží, takže jsem si cvičně vypulíroval i volant.
Při podepisování protokolu, jsem se dozvěděl, že první co dělali byla svolávačka.
Pak teprve začali řešit geometrii, při čemž najezdili 30 km. Geometrie se jim povedla oproti H.K. Poprvé od nového to nikam netáhne.
A vůle na řízení? To řešili jako poslední a je to prý v převodce a to je, podle nich, normální.
Zkoušel jsem 4 Actrosy s najetýma km od 150 tis. do 300 tis. a žádný neměl axiální vůli na volantové tyči nad převodkou.

Já tedy nevím, ale pokud mám na autě dělat geometrii a mám hlášenou vůli na řízení, tak snad první řeším vůli a pak geometrii. Navíc ta svolávačka se měla dělat až jestli zbyde čas.
TAK CO VI NA TO?
ned dub 01, 2012 10:56 am

Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 164
Registrován: pát kvě 29, 2009 6:57 pm
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek

Omlouvám se za menší OT zrovna do tohoto vlákna...ale když už sem stapro hodil fotky svého Actrose po nehodě, dodám jen foto ze dneška, do pátku má být zkompletován a hotovo :wink:


Obrázek Obrázek Obrázek
...............
úte dub 17, 2012 9:52 pm

Uživatelský avatar
stapro
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 28, 2009 10:23 am
Bydliště: Pardubicko

Příspěvek

Tak mám auto sestavený zpátky a podle zjištění mi to netluče.Když jsem se ptal v servisu co tomu bylo tak mi odpověděly že s tím nic nedělaly tak nevím.Hlavní je že to už nemlátí
stř čer 13, 2012 2:35 pm

Odpovědět

Zpět na „MERCEDES - BENZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů