V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

IGNORACE

Příspěvek

Ahoj , zdá se mi , že se toto forum řítí někam , kam se mi to a asi nejen mě nelíbí , nešlo by nějak udělat možnost ignorovat určitého uživatele ?? Myslím , že nejsem sám kdo by tuto možnost velice rád využil. Po tom , co dnes Hynek napsal , že zde končí o tom vážně začínám uvažovat ....Byla by to škoda , tohle forum bylo moc fajn, ale co se tu děje v poslední době??? Nechci bejt nějakej otrava a nebo rejpal , jen se ptám a děkuji za odpověď .
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
ned lis 08, 2009 9:45 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

On není sám.... za poslední měsíc a možná víc to tady někteří znechutili ostatním víc než dost.
Za čtyři roky co sem chodím je poslední půlrok tady naprosto ztracený čas(na některé vyjímky témat)
Za mě osobně: standatisícstojedenáct je totální naprostý krypl, roadtraina v určitém směru beru ale neznamená to že s ním ve všem souhlasím.
Ovšem nikdy jsem se tu s nikým nemínil hádat až na toho čtyřjedničkového buzilína. A pak mě tu někdo nazve chytrolínem co všechno zná a všechno ví.... já těma tatrama žiju od mala a to že se vyjádřím k tématu co mě zajímá neznamená že jsem sežral šalamounovi hovno přímo od prdele.

Poznal jsem zde dost lidí se kterýma jsem v osobním nebo jen virtuálním kontaktu a to mi stačí, pro mě to účel splnilo bo nadruhou stranu to tu smeruje do rjadnej p...i
Nechci se dotknout nikoho ale kde jsou doby kdy to tu začínalo.... to kouzlo je fuč
ned lis 08, 2009 11:03 pm

Helena

Příspěvek

Mě David přesvědčil, že nemusím na všechno reagovat a ono to opravdu pomáhá. I když mě to tu poslední dobou taky moc nebaví. Taky myslím, že moderátoři na to poslední dobou dost kašlou, je tu nepořádek :? :D .
ned lis 08, 2009 11:21 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Mna najviac sere : Tchmely : bol kamion ktory pre teba nebol nadherny??? na kazdu jednu posratu foto napises aka je nadherna uzasna a neviem aka....toto by podla mna mali moderatori mazat....nehovcorim ze ja som jednicka...a pisem nejake novinky....ale moje prispevky sa neskladaju z NADHERY kazdeho trucku.

Neprekaza mi tu nikto...s nikym som nemal nejaku potycku az na velkeho machra volvo fh 480 ci jak sa vola ten pipik

Odomna vsetko
ned lis 08, 2009 11:42 pm

Uživatelský avatar
Martin Kopecký
Matty
Příspěvky: 377
Registrován: úte dub 07, 2009 9:31 pm
Bydliště: Jičín

Příspěvek

jo jo kdyby se každej řídil heslem drž hubu ať každej neví jak si blbej... bylo by to krásný..
náhradní díly - www.e-cat.cz

jde to tu do řádný pr*ele...
ned lis 08, 2009 11:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

martini.kopecky... já se toho nedržim, ale asi začnu, ono se to zvrhává v nepřehlednej chat nicneříkajících "osobností a odborníků"..... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon lis 09, 2009 12:01 am

Uživatelský avatar
Martin Kopecký
Matty
Příspěvky: 377
Registrován: úte dub 07, 2009 9:31 pm
Bydliště: Jičín

Příspěvek

no u Tebe to je zas trochu jinak :lol: jinak se zbytkem těžkej souhlas :!:
náhradní díly - www.e-cat.cz

jde to tu do řádný pr*ele...
pon lis 09, 2009 12:03 am

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Martine...ako dobre uci sa kazdy tak ako si zacal ty ak ostatny tu na fore skuseny vodici :wink: tak sa ucim aj ja... :) ale racej budem citat a sa ucit a sa nemiesat do debaty ked nemam otom este zatial ani paru.....a ne piset nezmyselne odpovede a hadky a bludy :wink: ale to nevysvetlis...ja pridavam foto....ale do takych odbornych tiem som sa nevyjadril este....lebo nemam v tom taky prehlad ako vy...tak drzim hubu a citam a sa ucim :wink: (som narazal nato ako by to tu poniektori mohli zacat robit)
pon lis 09, 2009 12:05 am

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

...moderátoři tady na to nekašlou...jen je toho tu fakt dost na procházení
a holt jsme taky jen človíčci ... :idea:

Furt jde více meně dokola jen o jedno vlákno (Tatra) a víceméně dva uživatelé...i když možná jde spíše o ostatní
Já osobně jsem se do něj Tatracyberovi neplet bylo to jeho bitevní pole
a řídil ho dobře a měl v něm přehled ..no ale asi byla chyba ho v tom nechat samotnýho...nevím co kolegové?..

Já osobně nejsem zastánce cenzůrování , mazání a podobnejch akcí...
Když někdo napíše tatra je na hovno, továrna de do kopru, auta jsou sto let pozadu za dnešním vývojem....
Je to jeho názor kterej já stejně nezměním...je jeho právo vyjádřit svůj názor...
to co mě ale nenechá v klidu a je právě ten největší problém
že se zčistajasna objeví dvacet ukřivděnejch pohoršenejch reakcí
a dotyčnej si akorát doma mne ruce jak se mu podařilo
Vás vytočit....
proč se notoricky známé buřiče půlka fora snaží přesvědčit o svý pravdě....

Pak se Tatracyberovi nedivím že tu končí... když se deně musí probírat
kvantem zbytečnýho balastu a mrhat zbytečně čas mazáním všech takovejch přitroublejch reakcí (ať jsou v právu či ne)
aby udržel vlákno v nějakým stylu...

Obecně platí jaký si to tu uděláme takový to budeme mít...
a spolehněte se že takovejch vašku a ev ... bude vždycky dost....

Jak píše Helena ...nestartujte na první šlápnutí.........
pon lis 09, 2009 12:53 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Čtu Vaše dojmy velmi pozorně. A beru je velmi vážně, netěší mě, když píšete, že ta posledního půl roku Vás to tu nebaví. To mě mrzí a uvidíme, co s tím se dá udělat.

Jen mne zatím napadají 2 otázky, na které bych rád věděl odpovědi:

- Podle čeho by se měl zakázat někomu vstup na fórum? Pokud porušuje pravidla slušného chování, pravidla fóra či zákony ČR. O tom žádná. Pokud neporušuje, tak podle čeho zakázat někomu vstup tak, aby případný soudce (já???) byl nestranný a objektivní?

- Není jednodušší ignorovat příspěvky provokujících uživatelů? Prostě na ně neodpovídat? Neztrávejte čas odepisováním na každou chujovinu, která je pod Vaší úroveň!?;-) Nelijete potom olej do ohně...a nejsou hádky...nejsou off topicy.

(Já osobně už nereaguju ani na mejly s hrozící žalobou, či podezření z podplácení od té či jiné firmy. Nemá to cenu, neztrácím čas odepisováním na takové voloviny.)


Prosím o co nejvíc odpovědí ;-)
pon lis 09, 2009 7:31 am

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Ani já nejsem příznivcem nějakého mazání , nebo zakazování vstupu někomu , ale když čtu pořád dokola ty kraviny co těch pár pitomců píše , to se opravdu nedá , bohužel to vždycky někdo nevydrží a něco mu na to napíše a on se raduje že chytil další kavku. Je to tu teď opravdu o ničem , já jsem sem chodil opravdu rád , ale poslední měsíce si radši už jen čtu . Opravdu nevím , jak by se tohle dalo vyřešit , snad jedině založit téma jen pro zvané a tam problémovým lidem zakázat vstup , to by se nedalo ??Vím , že je to všechno práce navíc, ale opravdu by se mělo něco zkusit . Já sám za sebe už na příspěvky oněch lidí nereaguju , snad to vydržím dýl než oni . Přeji pevný nervy , rád bych nějak pomohl , ale nevím jak .
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
pon lis 09, 2009 8:24 am

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Tak já se ještě trochu dovyjádřím:

Helena: Fórum mi na PC běželo zhruba 8 hodin denně, každých 15-30 minut jsem dělal jakousi údržbu. Je to málo?

Olda: Cenzura v Tatře byla snad jen v případě „průmyslové špionáže“ a občas jsem se trochu unáhlil, ale…. Když někdo začne kritizovat tatru, třeba ve vláknu Terrno a popíše tím 4 strany, kde se probírá politika a spol, což s Terrnem moc nesouvisí, tak to považuju za OT a mažu. Existovaly cca 4 vlákna (1x v ivecu. 3x v tatře) kde měli lidé možnost tatru kritizovat. Dvě diskuse dojebal Roadtrain tím, že veškeré své příspěvky přepsal na bláboly typu „JJ“, čímž se obě diskuse přeměnily ne nic neříkající blábol. Zbylé dvě diskuse Jsem smazal, neboť už se v nich ani nejednalo o kritiku, krizi a srovnávání ale jen se tam lidi hádali a napadali se. Roadtrain a spol dostali možnost vyjádřit se a zkurvili to, a já jsem napadán, že cenzuruji.
Standu1111 mažu pravidelně, neboť mě i davidovi bylo nadáváno do blbů debilů a spol. Ten člověk se naváží do lidí a technického stavu jejich vozidel, za což by zasloužil……..
Díku tomu že ty diskuse neprobíhaly aspoň nějak inteligentně, tak já měl denně zkaženou náladu páč jsem toho bordelu denně třeba 4 strany smazal (v sekci tatra). Těch co píšou v tatře OT je více, i kdyby nás tam bylo 5 moderátorů tak je to na prd, stejně ty lidi budou psát co se jim zachce, kde budou chtít.

Hromady OT jsou i v jiných vláknech, snažil jsem se to čistit – zbytečně. To co se děje ve firmách (chápu že je to asi kvůli krizi) radši ani nekomentuju, snažil jsem se to pročistit od OT a urážek, ale opět je to zbytěčný.

Navíc se zde množí „poberťaci a spol.“, kteří nejsou schopni napsat něco konstruktivního k tématu a nejsou ani na podesáté pochopit jak vložit obrázky aby to nebyl hovadsky dlouhej sloupec. Udělal jsem jednoduchej primitivní návod – k hovnu, páč ho nikdo nečte i když ho na něj odkážu.

Prostě jsem tu zabil celkem dost času, zbytečně, je to furt dokola a bude to horší a horší, neboť ti co psali konstruktivní příspěvky už sem raději nepíšou a hromadí se tu ten bordel. Snažil jsem se lidi přesvědčit, aby ne debilní a rejpavé příspěvky nereagovali, někteří to pochopili ale bohužel většina je více vznětlivá a tak na vše reagují. Takže tím se problém nevyřeší. Za neustálé psaní OT bych dal Ban, jenže kvůli množství IP, které každý používá je to asi nemožné.

Fórum BYLO super.

Takže končím, sbohem a omlouvám se že jsem některým moderátorům a adminům přidělal starosti.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
pon lis 09, 2009 8:33 am

Helena

Příspěvek

Omlouvám se, nečtu věci, o kterých stejně nic nevím, takže jsem nevěděla, že máte problémy v Tatrách. Tatracyber, neblbni, to se dá určitě změnit, byla by škoda, kdybys toho nechal. Ale můžu vás uklidnit, stejnej problém máme teď na německým truckfóru, objevilo se tam pár lidí, který odpovídají na všechno a sáhodlouhý romány. Včera jsem byla v četu s jedním z moderátorů, tak si mi postěžoval, že ho to vůbec nebaví. A možná vás potěším, já se stahuju do pozadí a už tak ukecaná nejsem, třeba se tamti taky jenom trochu vyřádí a pak je to přestane bavit.
pon lis 09, 2009 11:02 am

Uživatelský avatar
Martin Kopecký
Matty
Příspěvky: 377
Registrován: úte dub 07, 2009 9:31 pm
Bydliště: Jičín

Příspěvek

zabanovat je dle mě zbytečná práce pro adminy..kdo sem bude chtít vleze sem..

nejlepší by bylo prostě neodpovídat ale v tomhle množství lidí se vždycky najde někdo kdo se bude cítit uražen a bude chtít vykřičet tu svoji pravdu...

hodně hádek vzniklo ve firmách a osobně si myslim že by bylo nejlepší celou sekci smazat, protože si myslim že většinou sem tam nic konkrétního nedozvim..jeden chválí do nebe a další pomlouvá až do pr...akorát na to už je asi pozdě
náhradní díly - www.e-cat.cz

jde to tu do řádný pr*ele...
pon lis 09, 2009 1:08 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Rekl bych ze to tu lehce zavani generacnim problemem. Je fakt, ze posledni dobou forum uz vetsinou ctu a sem tam prispeju nejakou zajimavosti nebo tak. Ale uz nectu uplne vsechno jako predtim, ale zacinam si vybirat, pac mi to opravdu nekteri jednotlivci znechucuji.
(Krom toho ted spis budu venovat vic sil ke zprovozneni obsahoveho webu o S1203). Mam tu to zdrave jadro rad, a proto bych zavedl nejaky system varovani. Moderator by zeditoval prispevek a vlozil by varovani, ktere by treba mohlo mit tri stupne a potom BAN. Taktez by na to dotycneho upozornil univerzalni zpravou pres SZ a dotycny by mohl mit pravo svuj prispevek nekde obhajit. Treba tady v Pripominkach by se dala udelat kategorie Obhajoba zavadnych prispevku.

Proste a jednoduse, jak psal Globe na jinem foru. Demokracie je hezka vec, ale pokud chceme mit prehledne a fungujici forum, musi byt nejaka prisnost. Admin fora by mel byt spolu s moderatory jasny a nezpochybnitelny krutovladce a tim je to dane. :wink:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
pon lis 09, 2009 2:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů