Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

myslel sem to obecně-nebylo to konkrétní -každý svého štěstí strůjce-znám mraky smutnejch lidí, každý by si měl dobře rozmyslet do čeho jde a jestli je ochoten k tomu obětovat skoro všechno a ještě víc.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob kvě 08, 2010 9:53 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) slidel dne ned úno 10, 2013 8:59 pm, celkem upraveno 1 x.
sob kvě 08, 2010 11:11 pm

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

Kanada

Příspěvek

DO nikoho se nenavážím a nikoho nenapadám. Jen varuji takové snílky jako jsem byla já, že to tak růžové s truckingem v Kanadě nebude tak jak to líčíš Ty ve svých příspěvcích. Fandím Ti a dál pomáhej lidem, také to občas udělám. Jsem zde přes rok, při příletu jsem nevěděla nic kde a jak se dělaj řidičáky, jak najít job, praxi atd. Ted po mnoha měsících je líp, jsem truckerka a mám truckerskej job a Kanadskou experience, super. Přeji všem mnoho štěstí, více sem psát nebudu, kdo bude chtít ať se ozve na můj email.Slečna neslečna, jsem vdaná a 33 let na krku :D a 3 letou praxi z EU.
ned kvě 09, 2010 2:57 am

Uživatelský avatar
Jurzi
Jirka
Příspěvky: 822
Registrován: sob led 27, 2007 2:39 pm
Bydliště: Ostravice

Příspěvek

nj teď lituju že jsem na jazyky vy..... na škole
ned kvě 09, 2010 9:41 am

Uživatelský avatar
Jurzi
Jirka
Příspěvky: 822
Registrován: sob led 27, 2007 2:39 pm
Bydliště: Ostravice

Příspěvek

slidel, Myška a nematé nějaké fotky z cest atd ?
ned kvě 09, 2010 9:56 am

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) slidel dne ned úno 10, 2013 9:00 pm, celkem upraveno 1 x.
ned kvě 09, 2010 10:05 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

For slidel.... mám jen drobnej dotaz , nešlo by vypnout Caps Lock :?: u "nás" na starým kontinentu se nám to pak líp čte, pokud tato vychytávka dorazila i za velkou louži...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned kvě 09, 2010 10:33 am

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

to Slidel:

Příspěvek

to Slidel:
Proč mi radíš? já se Tě o radu nežádala. Docela mě Tvé psaní a jednání uráží, chováš se jako by jsi byl JEDNIČKA v Kanadě. Neptám se Tě na nic, nic Tě nežádám, jen jsem debatovala v tomto foru s Teboua žádala Tě, abys psal pravdu a sundal českým truckerům růžové brýle, ze kterých jasně plynou informace které tady udáváš. Já bohužel na rozdíl od Tebe neměla štěstí, nigdo mi neporadil při mých truckerských začátcích, nepomohl. Po roce života tady se teprve rozjíždím, vše má svůj čas, nemám svůj truck a ani peníze na něj a nestydím se. Plácáš a machruješ tady nesmysly. A to Tě nechci urážet. Opět zase napíšeš útočnou odpověď a to o Tobě něco svědčí. Nevím proč se mnou bojuješ a dokazuješ že jsem nula a vše co mám za sebou je špatně. Zamysli se nad sebou. Měj se krásně a piš si sem opravdu co chceš, tohle byla můj poslední příspěvěk v tomto tématu. Ostatním řidičům vzkazuji, že jim mohu dát informace o možnosti prodloužení prac. povolení, které tady v současné době moc není možné (mám z vlastní zkušenosti). Zdraví Myška myškovatá
pon kvě 10, 2010 4:54 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) slidel dne ned úno 10, 2013 9:00 pm, celkem upraveno 1 x.
pon kvě 10, 2010 6:29 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nechci se doktnout nikoho, ale slide asi tak dobry nebudes kdyz si musel utec z CR a jit nekam jinam. To svedci o tom ze v tvé rodne zemi jsi byl absolutne neschopny a musel jsi pryc.

Šel jsi tam kde utikaly evropane vyhnat indiany. Neboli kam sli ztrozkotanci z evropy kde nic nedokazali aby se uzivili

ale jinak smekam ze se dokazete cizi jazyk
pon kvě 10, 2010 6:45 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mack: já se tomu nedivím, že odtud odešel, dobře udělal, kamoš chtěl jít taky do Kanady, ale chytl tady dobrou práci, tak prej chvíli zůstane...
pon kvě 10, 2010 7:00 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jj ja to beru ze jdou pryc, jelikoz jinde muze byt lepe, ale nemam rad kdyz lidi co odesli z republiky pracovat do ciziny se ve spatne dobe lide vraceji zpet do republiky. On to neudelal drzi se tam.

Ja jsem clovek se se drim kde jsem se narodil a snazim se bojovat. HOld je to tady takove jake jsme si to udelali. :-(
pon kvě 10, 2010 7:12 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) slidel dne ned úno 10, 2013 9:01 pm, celkem upraveno 1 x.
pon kvě 10, 2010 7:16 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

Mack nikde nepíše že utekl... Já být starší tak bych vážně přemýšlel nad jeho či podobnou nabídkou... jelikož mě vždy lákal tento kontinent... a taky bych tam neutíkal se snem že je tam všechno "lepší" ale prostě vnitřní pocit, chuť poznat něco nového apod... no třeba se mi za pár let něco podobnýho vyplní :)

A jak můžeš napsat že u nás byl nula, když tam s doslova holou prdelí vybudoval vlastní firmu (nevim jak prosperující), tak to asi nebude žádnej blbec.

konec OT, pivo čeká
pon kvě 10, 2010 7:17 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

bylo to brano vseobecne. Hodne lidi utika za "lepsim"

Skutecne nevim jak on na tom je, osobne pred nim smekam ze se dal na takovouhle drahu. kanada se me osobne libi a fandim jim a zase osobne jsem absolutne vuci USA nebo co to je za stat.

Slidel psal v pocatku ze pomuze komukoliv kdo tam chce jed. (osobne bych jel take. na rok pul roku abych se podival naucil a fofrem zpet.) A ze kdyz bude clovek schopny tak by ho i casem zamestnal za slusne penize. takze chce lidi co opravdu chcou pracovat a nekecat ze to je na ......apod.

Jak je v tehle republice kazdy druhy plna huba kecu a za nim neni nic videt.

Jeste jednou nechci nikoho napadat, nemyslim to ve zlem. a nejspise Slide nebude patrit k te skupine lidi co v cr dokazali se akorad zadluzit pres provident a podobne spolecnosti a pak utect do zahranici.
pon kvě 10, 2010 8:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů