Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Uživatelský avatar
Zdeněk
Příspěvky: 98
Registrován: stř bře 01, 2006 9:22 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Kabi,zdravím.Taky myslím,že nás tady někdo slušně řečeno"tahá za nos".V dnešní době je český tahač Xena dost sci-fi a nevím,co by vedlo třeba DAF(nebo jakoukoliv jinou automobilku),aby touto spoluprací podporoval vznik konkurenčního výrobce???Můžete mi to vy"od nové Xeny"vysvětlit,prosím???Díky předem.

Pokud jde o konkurenci,tak to dopadne spíš naopak.Silná firma koupí menší výrobce stejného typu výrobku,po nějaké době"zavře krám"a hodně hodně lacino získá další(a tím vyšší)podíl na trhu.Vzácnými výjimkami jsou jen snad Mladá Boleslav a Vysoké Mýto.

Mějte se hezky.
úte bře 07, 2006 8:02 am

Jack

Tahac 2007

Příspěvek

no, nevim jak jste na to prisli, ale ja jsem vuci tomu dost skeptickej...
s Macikem sjem o tom mluvil... kdo tyhle famy vypousti?
pon bře 13, 2006 3:56 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tahac 2007

Příspěvek

Jack píše:no, nevim jak jste na to prisli, ale ja jsem vuci tomu dost skeptickej...
s Macikem sjem o tom mluvil... kdo tyhle famy vypousti?
No...nějakej anonym...si to přečti od začátku...ale nejsi sám, kdo si myslí, že nás dotyčný jen tahí za nos.
pon bře 13, 2006 4:00 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Globe píše:
Anonymous píše: Ale ja to s oblibou delam, a ted k tomu nemam daleko :D A co jako ze nekdo delal testovaciho ridice u DAFu (podle me keca, ale to je fuk) za 190 mesicne... pro me (a rek bych nejen pro me) je daleko zajimavejsi umastenej JZDak co delal testovaciho ridice LIAZu za 7000 mesicne :wink:
Sem se zapomnel podepsat =)
Jj.....moje rec...
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
úte bře 21, 2006 10:13 am

Seremed

Liaz

Příspěvek

a to uz vite ze v roce 2007 bude Tedom vyrabet vesmirny modul s plynovym motorem. prej uz mluvili s Nasa, je to zaruceny, plakaty jsou uz davno, rikal mi to znamej, dela tam vratnyho......
stř zář 13, 2006 12:43 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liaz

Příspěvek

Seremed píše:a to uz vite ze v roce 2007 bude Tedom vyrabet vesmirny modul s plynovym motorem. prej uz mluvili s Nasa, je to zaruceny, plakaty jsou uz davno, rikal mi to znamej, dela tam vratnyho......
:valetsesmihy:
stř zář 13, 2006 7:00 am

Ondra liaztrucks.com

Příspěvek

Ale notak chlapi..vzdyt je to nebes volajici blbost....!!!!..Zadna Xena jiz vyrobniho pasu nikdy nesjede....!....BOHUZEL:(
stř zář 13, 2006 12:27 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů