Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Hugo z hor alias Mamlas

Příspěvek

Říkají mi Hugo z hor. Změnil jsem firmu, práci, auto, partnerku i život. Chtěl bych sem psát různé zážitky z cest a postřehy ze všedního života řidiče z povolání. Budu rád za každý váš příspěvek, třeba i kritický, ale musí mít hlavu i patu. Na nesmysly a hrubé urážky nebudu reagovat. Hugo z hor
stř dub 04, 2012 9:05 am

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak první poznatek. Včera jsem odjel první ostrou jízdu do MB a zpět. A asi největší problém vidím sám v sobě, zvyknout si na automat. V životě jsem s ním nejezdil, a způsob jízdy je úplně jiný jak s manuálem. Máte někdo zkušenosti s přechodem z manuálu na automat? Dekuji za každou radu. No a dnes jsem naložil a vyrazil na velikonoční ostrovy :-D do Anglie. Tak snad se s automatem za tuto jízdu trochu skamarádím. :-D :-D
čtv dub 05, 2012 2:48 pm

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

Zvykneš si naněj brzo neboj. A pak už ani manual nebudeš chtít... Taky sem automat nikdy nechtěl a teď mít možnost si vybrat tak automat.Je to prostě pohodlnější.
čtv dub 05, 2012 3:16 pm

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Naprostý souhlas s Alešákem a to já jsem byl kdysi zapřísáhlý nepřítel automatů,teď ho mám 4 roky,nedávno jsem jel s úplně stejným autem,ale v manuálu a to padlo hodně sprostých slov :lol: ,automat je automat :wink:
čtv dub 05, 2012 4:09 pm

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

:lol: :lol: musím jen a jen souhlasit. první auto v automatu I-shift Volvo FH12 - když jsem si pro něj jel tak jsem si říkal, že budu vypadat jako kretén (vůbec poprvé s automatem) a za cestu Rakovník Budyně jsme se dokonale zkamarádili. a dneska bych neměnil. I osobák chci v automatu
:hand:
čtv dub 05, 2012 5:48 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Mamlas:
Zdravím Tě chlape a doufám, že se někdy potkáme. A hlavně Ti přeji ať se Ti daří.
P.S. Dobrej nick ;) něco jako můj popisek pod nickem :D

Pro ostatní k automatu: lehce se na něj zvykne a když pracuje jak má tak já říkám, že si celej den mohu jednou rukou ho_it víte co ;) Ale když jsem nafutrovanej na maximum a coufám do kopce a ještě to lámu tak jedině automat od Scanie se spojkou, nebo manuál.
čtv dub 05, 2012 11:16 pm

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

Já jsem v posledních letech měl jenom poloautomaty (spojka na rozjezd a potom už "samo") a naprostá spokojenost.H-áčko u Scanie nebo P-éčko u Mercedesu jsem téměř nepoužíval.Jen občas s Irunu do Pamplony,ale jen když mě tlačil čas.Jinak ne.Kickdown jsem letos ještě nepoužil a minulej rok asi tak 10x.Nepotřebuju to,neseru se tak kam mi to nevyjde na pohodu.Když potřebuju tak si podřadím podle sebe.Znám pár kolegů,co říkají,že automat je pro blbce a není to ono.Já zastávám názor,že pokud si můžu práci ulehčit a funguje to,tak to udělám.Podle mě,je fofrklacek už dnes přežitek.
pát dub 06, 2012 6:38 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

ja mel z automatu bobky,ale parada,az sem tam,kdyz bestie treba podradi o 2 stupne,ale to uz je srovnane.taky bych uz nic ineho asi nechtel :-) ale u osobaku chci zustat u manualu :-)
pát dub 06, 2012 1:52 pm

RomanB
Příspěvky: 342
Registrován: sob říj 13, 2007 11:06 am

Příspěvek

Tak hodně štestí v nové práci a snad se potkáme i někde na cestách. Zatím jsme se potkávali jen na place kde jsme parkovali. Roman
sob dub 07, 2012 12:47 pm

Lubka320
Příspěvky: 34
Registrován: čtv úno 23, 2012 7:36 pm
Bydliště: Braunau

Příspěvek

Obrázek


HUGO JEDE
pát dub 13, 2012 10:00 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Hugo trochu se rozepiš o hubnutí, který jsi nakous v tématu Resl transport. Bohužel mám taky všechny trička s pupkem a potřebuju trochu inspirace, jak se toho na cestách zbavit :D
ned dub 15, 2012 3:52 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dík Romanovi za přání a Lubkovi za přidání fotky. Víkend byl fajn, jen počasí mohlo být lepší. No a i na ten automat jsem si trochu zvykl.
ned dub 15, 2012 3:58 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Co se týká toho hubnutí: recept mám úplně jednoduchý. Nežrat! :-D :-D A pokud ano, tak minimálně. Je ale pravda, že se na tom mém hubnutí dost podíleli stresy minulých měsíců, kdy ani na jídlo nebyla moc chuť. No a za tu dobu se mi žaludek dost smrsknul, tak že ani většinou nepociťuji hlad. To je vše.
ned dub 15, 2012 4:03 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Mamlas

Příspěvek

no...hubnutí :?: :?: :think: :think: :think: viděl bych to jako ...hlad=převlečená žízeň :mrgreen: :hvizd:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned dub 15, 2012 5:00 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Martin440 Někdy ano. Ale to už ten hlad musí být úplně nesnesitelný! :-D :-D
ned dub 15, 2012 6:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů