Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Mechoš
Příspěvky: 200
Registrován: čtv úno 04, 2010 4:57 pm

Příspěvek

Začal jsem na osobáku používat autokosmetiku Autoglym. Šampon Autoglym,leštěnka Autoglym super resin polish a nato vosk Collinite, lehká manipulace, minimální spotřeba, vyšší cena a dobrá ochrana laku. Předtím jsem měl vosk Sonax ale z mého pohledu je slabší. Do ostřikovačů koncentrát Sonax. Čistič na brzdy nebo líh na různé fleky a mastnotu.
úte črc 31, 2012 8:25 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

Vozím asi 20 lahviček a rozprašovačů ...nejlepší asi carlson... :wink: .... :D :D
čtv srp 09, 2012 10:21 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Jaký přípravek používáte na naleštění pneumatik. Zkoušel jsem to výrobkem Splendorlega od Mafry a výsledek nic moc. Chtěl bych, aby se to fakt lesklo jak psí gule... glycerín ne ? :D
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
stř srp 15, 2012 7:08 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Já to vyčistím technickým Lihem,potom kompletně zčernají a vypadají jak nový,no a když to pak přestříkneš silikonovým sprejem,tak to nemá chybu :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř srp 15, 2012 9:28 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

jiray by mohl dělat v autobazaru :lol:
2x Nissan atleon 210
stř srp 15, 2012 11:53 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No,to je dobrej nápad,zkuste se zeptat Crazy-Maxe,jak to chodí v autobazaru :lol:

Jo,můj známej zase leští kožený a plastový věci v autě dětským olejem,a indulonou a tvrdí mi že nic lepšího neexistuje :D
Naposledy upravil(a) JiRaY dne stř pro 26, 2012 9:22 am, celkem upraveno 1 x.
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
čtv srp 16, 2012 9:33 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Tomik

Příspěvek

Cif : já to mám vyskoušený na autobuse kdyš sem vzal roští a měl sem na boku něco nepředstavytelnýho :wall: a klaplo to suprově ale jasně jemnou houbou a nedřít to jak UKačko
čtv srp 16, 2012 10:25 pm

Uživatelský avatar
Multi
Příspěvky: 466
Registrován: čtv črc 28, 2011 7:45 pm
Bydliště: SK

Příspěvek

takže som sa pustil do odstranovania lepidla po nálepke, chcel som to spraviť skorej ale nevidalo..
pred:
Obrázek
po:
Obrázek
začal som riedidlom...išlo to ale po 30 minútach som mal spravený kúsok a bol som celkom slušne nafetovaný toho smradu. Potom som objavil zázračný sprej Resinol, je určený na živicu takže lepidlo z nálepky išlo krásne dole, to bola už potom rýchlovka. Skušali sme dať tým Resinolom dole aj pozostatky z reflexnej reklamy a išlo to ako nič. Vrelo odporúčam na takéto účely. Ale nie som si istý či sa táto konkrétna značka vyrába lebo to vyzeralo dosť staro aj ked na fotke to tak možno nepôsobí.
Obrázek
ešte dodám že po tom ako som to drhol tým Resinolom ostali tam také šmuhy ktoré nejdu dole obyč. vodou s Jarou. takže to ešte budem musieť raz prejst tým Resinolom asi
pon srp 20, 2012 8:55 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No,teď bych to vydrhnul celé technickým Lihem a pak přeleštil Tempem,ty šmouhy a většina škrábanců by měla zmizet :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon srp 20, 2012 11:34 pm

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Obrázek

Kluci, jak mám toto hodit do původní barvy?? Tempo po 10 minutách jako by nebylo.. :( Nějaký tip??
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
stř pro 26, 2012 4:35 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No,tohle je husťárna...Asi parkoval často na sluníčku při čekání na bednu :)
Já měl podobně vyšisovanou kapotu na Transitu,taky takhle šedočervenou,no a pak mi jí posprejovali...drhnul jsem jí půl hodiny technickým lihem a když zmizely ty nasprejovaný čáry,tak se pod tím objevil celkem pěknej lak,ten líh strhnul tu vrchní naoxidovanou vrstvu,a když jsem to pak vzal tempem,už to vypadalo k světu :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř pro 26, 2012 9:27 am

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Příspěvek

Zkus po leštěnce použít ještě vosk. A pak používat šampon s voskem, aby se ten lak "napustil". Třeba to ještě půjde zachránit. Když to nepomůže, tak to asi budeš muset lehce přebrousit. Potom opět leštěnka a vosk.
stř pro 26, 2012 11:14 am

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

Tempo je brusná pasta , na tuhle šisující červenou bych ho nepoužíval aby jsi neměl za chvíli barvu plniče namísto vyšislý červený :lol: :lol:

někde bych si půjčil strojní leštičku a s nějakou leštěnkou bych to rozleštil , to by mělo jít vcelku v pohdě , pak bych navoskoval a bude to chtít péči , lepší už to nebude a bude to šisovat dál a dál bez péče

tím je červená všeobecně známá :) :)

Obrázek

jinak já používí kosmetiku od Meguiar´s , je to návykový a funguje to asi o 100% líp jak celej benzíkovej sortiment , ale je trošku dražší , no ...

Obrázek
L I A Z 18.33 SB
stř pro 26, 2012 6:44 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

LUKA,toho bych se nebál,vyšisované laky už jsem párkrát leštil a tady fakt nepomůže nic jiného než ten rozrušený hnusný lak " strhnout,přebrousit" a zavřít,ta vrstva z fabriky bývá dostatečná aby nějaké to tempo přežila :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř pro 26, 2012 8:33 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

jenže tempo to poškrábě,pak když se na to díváš na sluníčku , tak jsou na tom mapy jak kdyby na tom byli pavučiny ... ale azse na druhou stranu u takovýho auta to asi nevadí
L I A Z 18.33 SB
stř pro 26, 2012 8:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů