Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
weboo
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 25, 2012 8:04 am
Bydliště: Kosmonosy
Kontaktovat uživatele:

Hledáme jeřábnické firmy po celé ČR

Příspěvek

Dobrý den, hledáme jeřábnické firmy po celé ČR pro drobné jeřábnické práce. Jsme dodavatel oken, dveří, skleněných fasád a světlíků a zejména fasády a světlíky se zasklívají pomocí jeřábu či plošiny. Pracujeme nárazově po celé ČR. Pokud máte zájem o spolupráci potřebuji znát stroj, lokalitu a cca ceny. Zapíšeme si Vás do své databáze (viz podpis, můžete se zapsat i sami) a následně Vás vždy oslovíme, aktuálně (tj. leden 2013) pracujeme: Lázně Toušeň (ca 10dní jeř. prací), Červený Kostelec (3), Děčín (1), Ústí n. L. (5), Praha-Karlín (2 dny; dosah 80m-2t), Brandýs nad Labem (2), Mladá Boleslav (2, možno i plošina MP16), Roudnice n. L. (5-8).

Děkuji za odezvy.
Pavel Janeček
www.ceske-jeraby.cz
pát pro 28, 2012 5:59 am

maax
Příspěvky: 161
Registrován: čtv říj 15, 2009 6:06 pm

Příspěvek

Můžu se jenom zeptat jste dodavatel oken nebo majitel firmy na jeřáby???
pát led 04, 2013 11:14 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Když si to přečteš ještě jednou a pozorně, tak: "Jsme dodavatel oken, dveří, skleněných fasád a světlíků a zejména fasády a světlíky"

"hledáme jeřábnické firmy po celé ČR pro drobné jeřábnické práce" a nakonec "... se zasklívají pomocí jeřábu či plošiny" :wink:
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pát led 04, 2013 11:25 pm

maax
Příspěvky: 161
Registrován: čtv říj 15, 2009 6:06 pm

Příspěvek

Tak se koukni pořádně na odkaz co je pod zprávou - pavel janeček - www.ceske-jeraby.cz - Proč by si firma na montáž oken dávala pod příspěvky do profilu reklamu na jeřáby? a na webovkách toho o montáži oken moc není :-)
Spíš je to "jeřábnický" spediter a tak jako v dopravě, bude mít majitel jeřábu práci přes další ruce. Klasika!!! Nic špatného, ale když už prodávám práci na jeřáb tak proč to normálně nenapíšu a skovávám se za firmu co montuje okna.
Naposledy upravil(a) maax dne čtv led 10, 2013 5:32 pm, celkem upraveno 1 x.
pát led 04, 2013 11:37 pm

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

Jo přesně,někdo tady dělá z lidí houpacího koně. :lol:
stř led 09, 2013 9:43 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

aaa, tak pardon, já to na poprvé pochopil jinak, špatně, a dál jsem to nestudoval...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
stř led 09, 2013 11:26 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

ikdyž je to na druhou stranu zajímavý,jsou servery s prací na valníky a skříně,ale takovej server na jeřáby,odtahovky,kontejnery a sklápěčky,bagry neznám,docela by to bylo zajímavý
2x Nissan atleon 210
stř led 09, 2013 11:44 pm

weboo
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 25, 2012 8:04 am
Bydliště: Kosmonosy
Kontaktovat uživatele:

Dovysvětlení

Příspěvek

Dobrý den,

nečekal jsem žádnou diskuzi, měl jsem za to, že je můj příspěvek jasný. Jsme firma na okna www.rin-al.cz (omlouvám se za odkaz, ale na vysvětlenou jsem musel) a velmi často používáme jeřábnické firmy. Velmi často na mnoha místech ČR. Už mne štvalo hledání drobných firem kdekoliv v ČR, tak jsem si udělal svou databázi, nakonec jsem ji šoupnul na stránky v podpisu.

A teď co jsou stránky v podpisu. Nejsem spediter jeřábů. Ceske-jeraby jsou moje databaze firem na jeraby. Kazdy se mi tam muze zapsat a když budeme mít práci okolo, tak ho oslovím (tedy nemusím googlovat). Na druhou stranu je to veřejně přístupné a tedy každý kdo sem dorazí si může vyhledat firmu na jeřábnické práce a přímo bez nějakého poplatku či provize si ji objednat. Nemám z toho nic, nehodlám mít (možná jen reklamu a odkaz. Podle mýho, pokud se na ty stránky podíváte, tak pochopíte, že si můžete jeřábníka oslovit sami, je to prostě můj seznam jeřábnických firem a jejich jeřábů, který jsem dal volně k dispozici.

Nebo to z těch stránek vážně není poznat?

Btw denně tam přijde nějakých 10 lidí a někoho si vyhledá, já vím, je to slabota, ale já to nikde nepropaguju (vlastně jo, tady :D ). Takže pokud má někdo zájem, může se tam zapsat, nic ho to nestojí, pokud nemá, tak nemá.

Snad je to už srozumitelné.
Pavel Janeček
Pavel Janeček
www.ceske-jeraby.cz
čtv led 10, 2013 6:45 am

delivio

Příspěvek

Tak teď je to jasný :wink:
čtv led 10, 2013 10:58 am

maax
Příspěvky: 161
Registrován: čtv říj 15, 2009 6:06 pm

Příspěvek

Omlouvám se, nemyslel jsem to špatně. Jen mě to upoutalo. Bylo to tak zvláštně spojené.
čtv led 10, 2013 5:28 pm

maax
Příspěvky: 161
Registrován: čtv říj 15, 2009 6:06 pm

Příspěvek

Doufám, že jsem svým rýpnutím nic nepokazil :D
čtv led 10, 2013 5:35 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

teď už to chápu dokonce i já... :smich: :smich: je to dobrej nápad :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv led 10, 2013 6:24 pm

weboo
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 25, 2012 8:04 am
Bydliště: Kosmonosy
Kontaktovat uživatele:

v pohodě

Příspěvek

ahoj všem, je to v pohodě, napsal jsem to nesrozumitelně a teď jsem to vysvětlil :-) takže spíš jsem rád za to popíchnutí, protože mi došlo, že jsem psal nesrozumitelně.
Pavel Janeček
www.ceske-jeraby.cz
čtv led 10, 2013 7:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů