Mýtné ve Francii, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
mr.Pablo
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 08, 2011 8:24 pm
Bydliště: Valašská Bystřice

Portugalská stezka

Příspěvek

Zdravím všechny trackery.Předem skládám poklonu a obdiv k vašemu povolání.Dělám teď ve Francii a dost často tam jezdíme.Vím že existuje nějaká Portugalská stezka ale nějak se nám ji nepodařilo najít.Vždy když jsme jeli tak jsme narazili aspoň na jednu mýtnou bránu.Najde se někde přesná trasa té to stezky??? :roll: Jezdíme podle navigace Garmin a naposledy nás vedla tak že jsme strávili na cestě od Německých hranic až po Bordeaux 12 hodim.A když jsme jeli do Čr tak jen 9 hodin.Děkuji moc za odpovědi. 8)
úte bře 08, 2011 11:07 pm

++++
Pupajz
Příspěvky: 176
Registrován: pon říj 11, 2010 9:34 am

Příspěvek

Portugalka:Mulhouse►Besancon►Dole►Chalon sur Saome►Muntlocon►Guéret►Limoges►Angouleme►Barbeziaux►Bordeaux►Irun

Toto je Portugalka,brány tam jsou,musíš jich pár projet.Tudy jezdím já,někdo to před Bordó bere na Perigueux,mě se ta cesta nelíbí.Tak fičím na Barbeziaux,vzadu na parkingu československý stání,super akce každý víkend a do obchodu kousek.Teda pokud nejedeš osobákem.Jinak tranzit vesnicema je většinou pro kamiony zakázaný.
ned bře 13, 2011 7:43 pm

mr.Pablo
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 08, 2011 8:24 pm
Bydliště: Valašská Bystřice

Příspěvek

děkuji moc za trasu jsem rád že se někdo vůbec ozval.Jezdíme osobákem jen do Bordo a pak do Luxey.A trasa se nedá projed bez bran a rychle...děkuji
pon bře 14, 2011 7:56 pm

Martyn
Příspěvky: 39
Registrován: ned kvě 15, 2011 1:19 am
Bydliště: Ústecký kraj

Příspěvek

Tady je to názorně, kdyby to někdy někdo potřeboval :) Jen doufám, že je to správně, jel jsem tu trasu jen párkrát :D :oha:
Kdyby to náhodou bylo blbě, tak mě vynadejte, předělám to :wink:

1.
http://imageshack.us/photo/my-images/29 ... alka1.jpg/
2.
http://imageshack.us/photo/my-images/57 ... alka2.jpg/
3.
http://imageshack.us/photo/my-images/14 ... alka3.png/
4.
http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... alka4.jpg/

:driver:
sob zář 03, 2011 10:35 pm

Dr.Pako
Příspěvky: 98
Registrován: sob dub 23, 2011 7:03 am
Bydliště: východní čechy

Mýtné brány?

Příspěvek

Čau. Nevíte někdo, na co začali ve Francii stavět ty bílý brány na neplacených úsecích, budeme nám to tam pípat? Je na tom samá kamera a vypadá to jak mýtná brána. A ještě na portugalce začali stavět takový budníky na asi 2,5 metrovejch sloupech, to budou nějaký nový radary?
„Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete vokres.“
sob bře 02, 2013 6:56 am

delivio

Dr.Pako

Příspěvek

To bude snímat spz a zda máš zaplacenou ekologickou daň. Prozatím je,ale výběr eko daně pozastavený.Měli to platit jen frantíci,ale začali hučet, že oni budou platit a východ jim bere práci a nevztahuje se to na ně, tak začali tvořit nový model.

Portugalka se bude platit taky.
portugalce začali stavět takový budníky na asi 2,5 metrovejch sloupech, to budou nějaký nový radary
ano to jsou radary
ned bře 03, 2013 2:40 pm

Dr.Pako
Příspěvky: 98
Registrován: sob dub 23, 2011 7:03 am
Bydliště: východní čechy

delivio

Příspěvek

Díky za info. Už jsem se lekl, ze na to bude muset být zase nějaká nová krabička.
„Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete vokres.“
ned bře 03, 2013 3:03 pm

becher 33
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 01, 2011 8:10 pm
Bydliště: Velka Hledsebe

Příspěvek

no ja zase myslel ze to na ty portugalce budou nejaky novy usekovy radary
úte bře 12, 2013 10:56 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Podstatne pro ne je ze tam plati rychlost 80kmh.Ze tam kazdy jezdi devetpet je druha vec,nebude to dlouho trvat a zacnou to merit i tam.
Neřeším...
ned kvě 12, 2013 8:41 pm

milhaus
Příspěvky: 280
Registrován: pát lis 26, 2010 8:06 pm
Bydliště: Třebíč / Ostrava

Ekologická daň

Příspěvek

Chtěl bych tady trochu rozebrat tu ekologickou daň......Dočetl jsem se o tom v TRUCKERovi....ale moc podrobně to tam rozepsáno nebylo....Za týden uděláme 5 000 až 6 000 Km po francouzských dálnicích no a podle toho co jsem se dočetl se k mýtnému bude platit 12 eurocentu za kilometr ekologická daň a začíná to platit od myslím 20 června..??!!!
Nežijem proto aby jsme pracovali, pracujem proto aby jsme žili...
pon kvě 27, 2013 5:48 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1267
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
stř čer 19, 2013 8:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Francie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů