Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ráďa V8
Příspěvky: 150
Registrován: pát čer 22, 2012 11:33 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevím kam to dát, tak snad tady. Chlapi, dají se pls nějak víc identifikovat ty nálepky s čísly co jsou na bocích tahačů? Jako jde mi o to, jestli je v tom nějaký pevný systém. Typu lokace, rok, kód firmy, pořadové čislo atd?
Obrázek
ned úno 10, 2013 8:47 pm

henicek
Příspěvky: 70
Registrován: stř lis 02, 2011 11:20 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

teda rek bych, ze je to tady dost v utlumu...co to trosku rozhejbat?? :) tak mame po zime jsou nejaky novinky za morem??
ned bře 10, 2013 3:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

co čert nechtěl :D :D :D přišel sympatickej člověk k nám ....jsme v ystadu a von to Karlos , tímto mu děkuji za zajímavej pokec i info z kanady , a přeji příjemnou a bezproblémovou případnou cestu cestu do istambulu a pak za louži :wink: a ať se mu tam daří dále ještě lépe -jsem rád, že jsem tohoto člověka poznal..... :thumbud:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned čer 23, 2013 10:10 pm

Uživatelský avatar
Karlos
Příspěvky: 442
Registrován: stř led 24, 2007 10:25 pm
Bydliště: Doma

Příspěvek

Potvrzuji s dvojměsíčním spožděním setkání v přístavu :) .Sympatie jsou vzájemné i s ostatními kolegy co v přístavu stáli. (se slovenským kolegou jsem se opět po čase setkal na lodi při jízdě navrch).Do Turecka jsem nakonec nedojel-ještě jsem neměl víza,tak se to přepřáhlo v Bulharsku.Ale i tak to pro mne byl návrat o 15let zpět a s Kanadou nesrovnatelné.Když pominu Maďarsko,Slovinsko a Chorvatsko,tak ostatní balkánské země pro mne byla premiéra-ale to je do jiného tématu tu je to o Kanadě.

Tedy nějaké starší foto z Kanady než jsem odjel na "dovolenou" do Evropy.Kvalita nic moc-foceno mobilem v noci při přepřahu ve městečku Golden v Brit. Kolumbii (Je to Freightliner Cascadia).

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
ned zář 15, 2013 8:25 pm

Uživatelský avatar
savana-hokna
Příspěvky: 186
Registrován: ned pro 02, 2007 5:09 pm
Bydliště: Brněnská róra

Příspěvek

Proč to tady takhle dopadlo a všechny příspěvky od Slidela jsou vymazány?
NA OLTECU V PIVECU ŠKOPEK DĚLAJÓ,
VASROVICÓ Z ŠRAJBECU NÁM HO ZDRBAJÓ. AŽ POKLAPEŠ Z RIVECU NAHOĎ KE MĚ DRÁT, HODÍME KUS HANTECU A BUDEM ČECHROVAT...
ned lis 17, 2013 1:55 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

páč se nepovedl podnikatelskej záměr ..... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 17, 2013 5:26 pm

Uživatelský avatar
savana-hokna
Příspěvky: 186
Registrován: ned pro 02, 2007 5:09 pm
Bydliště: Brněnská róra

Příspěvek

A víš o tom víc? On zkrachoval nebo co se přihodilo? A je tam, nebo se vrátil zpátky do Čech?
NA OLTECU V PIVECU ŠKOPEK DĚLAJÓ,
VASROVICÓ Z ŠRAJBECU NÁM HO ZDRBAJÓ. AŽ POKLAPEŠ Z RIVECU NAHOĎ KE MĚ DRÁT, HODÍME KUS HANTECU A BUDEM ČECHROVAT...
ned lis 17, 2013 5:37 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

Zase jeden co ví o mě víc jak Já. Jediné co se nepovedlo byli dva lidi co přijeli na začatku do Calgary ostatni co jsou v Ontariu nebo přjeli do Calgary jsou v pohodě .Co se týče fora- nemam potřebu dal tady něco řešit chytráku a radilu tady bylo dost a vysledek je snad jasnej vše je mrtvé. A řešit pomluvy a urážky mě nebaví ,ten kdo ma opravdový zajem o CA a stojí o moji radu a pomoc si kontakt na mě vždy najde a nemusíme to řešit tady. Ti ostatní co mají zajem dělat jen drby a pomluvy at píšou sem tady je pro to místo.SLIDEL
ned lis 17, 2013 7:26 pm

martin karas
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 168
Registrován: pát úno 17, 2012 11:10 am
Bydliště: trebic

Příspěvek

SLIDEL ma recht!i když je to škoda.nebylo to špatny ty jeho fota a vubec :cry:
ned lis 17, 2013 9:21 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

slidel

Příspěvek

čau ...určitě nemíním šířit drby a natož pomluvy ...... to už vůbec ne :wink: :roll: že se někomu něco nepovede, to ještě neznamená, že někdo chce někoho pomlouvat ----prostě to tak chodí, a ostuda to určitě není ---máš moje uznání, za tu odvahu,že jsi do toho šel ...za jakých obětí, je už jiná věc ..... a také to zde nemíním rozpatlávat , každopádně Ti přeji, ať se vše v dobré obrátí a bude vše fungovat ...hlavně zdraví , ahoj :hands:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 17, 2013 9:28 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

Dobrá napíšu to ještě jednou- jediné co se nepovedlo byli dva kluci na záčatku,kteří ?????? nebudu rozepisovat .Ztratil jsem s nimi hodně času a energie dobré to bylo v tom ,že jsem začal hodně zvažovat komu pomužu a komu ne.Jinak co se týče firmy myslím že je vše tak jak má bejt ŽADNEJ KRACH NEBO NECO PODOBNÉHO. To že se člověk tady v CA učí neustale novejm věcem nebo že některá rozhodnutí nejsou uplně dle představ je podle mě normální jsem tady cizinec a vše se učím za pochodu at to jsou firemní věci nebo věci běžného života .Zaklad a myšlenka byla správná co se týče legalizace lidí (řidiču) nemam co dodat vše co jsem jim řekl je pravda a FUNGUJE TO bez problému OSTATNI AT KECAJ CO CHTEJ JA A LIDI VE FIRME VIME SVE. AZ budu mit svolení od člověka kterej se řeší ted ( po emigr. strance) zveřejním dokumenty a častečně popíšu danej proces podotýkám jedna se o novej případ po zrušení viz a člověka nad 35 let což byla překážka u většiny zájemcu. SLIDEL
ned lis 17, 2013 10:35 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

slidel

Příspěvek

v pohodě .... však to to neni nic proti Tobě -přeji ať se daří .... :wink: učime se celej život .... bohužel, nebo bohudík :?: sám nevim :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 17, 2013 11:15 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

Martine vždy pro mě platilo jedno pravidlo když byl nejakej problém tak jsem si vyslechl obe strany než jsem si udělal svuj názor ne jen jednu z nich. Ty sis vyslechl jen jednu stranu a druhou bohužel ne .Proto mas nazor jakej máš. Bohužel . Věř že pravda je někde jinde než si myslíš nebo jaké info jsi dostal.S dotyčným clověkem jsem si vše vyřikal a dal jsem mu svuj slib že mu nezustanu nic dlužnej a vše mu vratím a věř že svuj slib dodržím a libit se mu to rozhodně nebude. Než s timhle svinstvem začal měl dobře zvažit co děla. Vic nemam co dodat a oba vime oč jde.SLIDEL
ned lis 17, 2013 11:30 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

v pohodě ...však sem psal ...přeji štěstí ---drby nemíním ventilovat ... každej jsme určitě měli "temný chvilky" v životě ---já určitě jo...měj se a ať se daří.... :wink: :hands:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 17, 2013 11:56 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

Ok v lednu budu v CR tak mužem pokecat nebo i pro ostatní co budou mit zajem nemam problém slušnejm lidem poradit .Ale na foru to opravdu řešit už nechci .SLIDEL PS jedna z možností kontaktu email slidel @seznam.cz
pon lis 18, 2013 12:09 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Semrush [Bot] a 10 hostů