Mýtné v Maďarsku, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine

Odpovědět
Rowenka19
Příspěvky: 2
Registrován: stř lis 23, 2011 10:53 pm
Bydliště: Třebíč

Maďarské palubní jednotky

Příspěvek

Ahoj všichni mám dotaz, kde A JAK ZAKOUPÍM MAĎARSKOU PALUBNÍ JEDNOTKU???? PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ
stř črc 17, 2013 2:06 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

http://www.truck-forum.cz/forum/viewtop ... 2&start=60

a jenom logika věci mi říká, že tak jako všude - na benzince, na hranicích
stř črc 17, 2013 2:59 pm

Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

Na hranicích (Rajka, Nickelsdorf) Tě pošlou do řiti že jen lístek (aspoň mě od začátku měsíce až do cca 17. kdy sem zrpovoznil krabičku), na první MOLce od Rajky zas baba nevěděla co po mě vlastně chce (ani jeden z kódů co mi dal disp. se ji nelíbil)... Následně na OMV v Kisbéru bez problému, žádný kód nechtěl, vytáhl z regálu a prodal...

Takže asi tak, s těma lístkama taky sranda, terminály různě po benzínkách nefungují, obsluha samotná s nimi neumí, po těkém boji ukážou kilometry ale nezobrazí trasu, takže vůbec nevím kudma mě to tahá...

Celkem divočina, su rád že k 17.7. se konečně podařilo zprovoznit krabičku (pro změnu zas obsluha nevěděla jak ji dobít).
ned črc 21, 2013 1:17 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Zdravím pánové,existuje někde seznam prodejních míst kde lze koupit v madarsku dálnici?
pát úno 21, 2014 12:43 pm

mtc

Příspěvek

Kumulus --- Odkud pojedeš.koupit se dá na Rajce
pát úno 21, 2014 2:10 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Jde mi o vnitrozemí bo skládám u balatonu a pak nevím kam od tama pojedu.O některých místech vím,ale tam je to taková díra u vespremu.
pát úno 21, 2014 2:52 pm

mtc

Příspěvek

Tak to budeš mít lepší když si koupíš třeba na 2-3 dny.Jestli to teda ještě lze.Taková pálka už to nebude.Já jsem kupoval většinou na Rajce.Myslím že to budou mít na každé větší benzince.
pát úno 21, 2014 3:59 pm

Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

Nejde, plati se uz od úseku. Takze jak vjedes do H (předpokládám Rajka) tak si zaplatis úsek Rajka - vykládka.

Jakmile pak vyjedes z tama tak na prvni benzince co potkas (byva to asi na všech OMV, Mol, mozna Agip) natukas do terminálu odkud si vyjel a kam jedes, zaplatis obsluze a Valis dál ( natukas tam vice bodů, takze idealne start - nakládka - hranice, abys to mel na jeden lístek)

Takový lístek mam za to ze platí do konce příštího dne.
pát úno 21, 2014 4:27 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

Jak to funguje vím,ale šlo mi o to zda někde nemají seznam prodejních míst
pát úno 21, 2014 7:39 pm

pát úno 21, 2014 8:17 pm

+NÁMĚSTEK+

Příspěvek

díky kolego za toto plnotučné info :lol:
pát úno 21, 2014 8:48 pm

Meverik
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 05, 2014 10:10 am
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Ahoj, jedu do Zadaru s 12t, je lepší jet na Slovensko a Madarsko? Nebo na Rakousko Slovinsko,...uvítal bych cestu na Rakousko a Slovinsko, tudy jezdím i dodávkou. Chtěl jsem se zeptat kde zakoupím Go Box a kolik na něj dobít? Je tam nějak vstupní platba a když to neprojedu všechno, vrátí mi zbytek nebo nějakou zálohu za krabičku? Je to jednorázová cesta nákladákem, nechci si ji nechavat. Dále bych se chtěl zeptat jak to funguje na Slovinsku s poplatkem mýtného, v chorvatsku se dá platit jako autem že? Na branách. Vše budu platit hotově v Eurech. V případě že pojedu na Madarsko nestačí jen lístek, nebo jak je to tam ???Děkuji za pomoc....
stř kvě 28, 2014 12:15 pm

Pedro19
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 23, 2014 6:20 pm
Bydliště: Odry

Příspěvek

jak funguje myto v madarsku na kamiony dik
pon srp 18, 2014 12:00 pm

Dany
Příspěvky: 531
Registrován: čtv kvě 24, 2007 9:04 pm
Bydliště: Lázně Bělohrad

Příspěvek

šéf ti ho zaplatí přes https://www.hu-go.hu/articles/index/3197
Lepší ztratit vteřinu v životě, než život ve vteřině
pát srp 22, 2014 9:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Maďarsko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů