Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

,

Příspěvek

pát dub 18, 2014 10:44 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ano ano. Je to ona.
A na pláž jdeš přes zrušený kemp. A sprchy jsou v tom normálním na pravo. Jdeš do něj přes pláž, nebo od pláže. Jen se tváříš jako cizinec. :D

https://maps.google.cz/maps?hl=cs

Zadej tu to informaci a dej si leteckou mapu. Uvidíš tu pumpu a i zaparkovaný kamion.
41.274988, 2.048441

Tady tu je vztup na pláž a je tady i sprcha se sladkou vodou:
41.271261,2.04681

Tady jsou v kempu sprchy:
41.271318,2.043291
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát dub 18, 2014 11:06 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

A taky netopejre napiš, že to v pravo je letiště Barcelona, takže každé 3 minuty tam přistává, nebo odlétá letadlo, a to vše do 23hod a v 5.hod začátek atrakce.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 19, 2014 8:28 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To ano, letadla tam lítají pořád.
Mi, to ale nevadí. Jsem zvyklý z domova, taky nademnou lítají. Už ne tak, jako kdysi pohotovostní letka s MiG-21 a to i v noci. Už nejde slyšet ani aerodynamický třesk. Škoda, moc škoda. Tedy, mi to tam nevadí. Někomu to vdit, ale může, to ano.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
sob dub 19, 2014 11:15 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Přání k Velikonocům

Příspěvek

Všem přátelé kolegové a kolegině,
krásné prožití svátků Velikonočních Vám a Vašim rodinám.
Ženám aby neuschly, tak jemně dostali čaganem, no a nám chlapcům - hezkou výslušku.
Tož si to užívejte, ale z mírou. Aby večer, nebylo špatně že.

Přeje Vám všem Netopejr
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pon dub 21, 2014 8:37 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak přátelé, jde se zase do "boje".
Držte se a opatrně. I já se toho držím, jen mám strach - ta holka co jede s námi v kabině, pevně doufám že se jen veze a kosu, nepoužije.

Tak zdarec a kola dolů, anténka nahoru. A držme se tím co piloti - kolik vzletů, tolik přistání.
Sice nejsem štěstím nakřivo, ale je to poctivá práce a je ji třeba dělat poctivě.
Opatrujte se a za několik dnů, zase tady tu.
Aloha ...
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pon dub 21, 2014 11:02 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak zase doma.
A je to super! Vyšlo to přesně na moje výročí svadby (to jsem nečekal).
Belgické pralinky co jsem koupil pro svou královnu a vládkyni mého srdce udělali své. Je šťastná že jsem doma.

Jinak po cestě jsem zase bohat o další poznatek, vlastně dva poznatky.
První "příjemný" - lechké děvy již pro vyšší teploty zase jsou u cesty a je se mnohdy na co dívat (silnice N-340 z Valencie na Barcelonu).
Musím proskoumat fotky a pak je tu dám na ukázku. Ne Žumpě taktéž již jsou na "pracovních pozicích" a lehce oděné. Tedy je na co se dívat že. :hvizd: :woot: (za se mé, zběratelské "zájmy" fotografa :D )
Druhý poznatek je velmi smutný - jaký, ptáte se? Inu, jsem zjistil že jsem jen, jen číslo. Možná i míň než jen číslo.
Jeli jsme na SK původně na tři vykládky. Tak jsme si to vypočítali ve Francii, kde jsme dělali 9. Parťák začal jen tak, lehce operovat že nás možná složí v střídač a v CZ nás vystřídá. Já mu říkal, že se nikdo neozval (jeli jsme přes noc, v SK jsme mněli v 07:00hon). A v cca.20:45hod se ozval firemní mobil a na konci "drátu" střídač. Tedy, nikdo z kanceláře - těm nestojíme ani za páru slov typu - " ... tak si to chlapi udělejte tak, ať jste rozumně v CZ a i doma. Složí vás střídač volové raduj te se ...". Tedy další poznatek.

Těch jiných "poznatků" je více a jiných a rouvnou lepších - nemohu zatím zpecifikovat a zatím ani nechci. Pár lidí vědí o co jde, neb jsem to s nima konzultoval.

Tak jsem nějak dost zaražený. Neb ten o poznatek mne nějak dostal, ranil či ponížil. Nikdy za celý život jsem nebyl víc ponížen. Kým? Nebudu komentovat, jsem slušný člověk a tím chci i zůstat. Ach jo ....
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned dub 27, 2014 11:30 pm

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

Netpejer cislo jedna ;) Ale Netopejre ty taky nic nereknes, da se to pochopit. Ale taky to nemusis v kazdym prispevku nakousavat kdyz vlastne nic nez ze neco planujes a ze ti neco hroznyho provedli nereknes. Jinak fakn ze jsi na chvili zas doma, ikdyz by to asi nemel byt zazrak co se stane jednou za uherskej rok. Ale asi se jim to zda v poradku. Stastne vyroci ;)
pon dub 28, 2014 4:49 am

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Menfis - díky za přání. :)

No, nechci říci více, neb já to tak mám už no. To jsem celý já, ale neboj. Jak bude "TEN" pravý čas, řeknu více.

A zítra zase do světa ... Aspoň jsem si sehnal cedulku za sklo, DAF a cedulka Canada.
Proč zrovna Canada? Inu, žila tam moje máma, já se ženou tam za ní byl dost dlouho (asi to byla chyba se tu vrátit - já tehdy dělal programátora v německé firmě a žena v bance ...).
Pak přijela máma tu, a já ji pochoval ... Proto, Canada - mám tam dvě nevlastní sestry a bráchu nevlastního. Ona se máma totiš tam provdala a vyvdala to tok. 8)
Ten nejstarší je u kanadské pobočky F.B.I. starší sestra je u kanadské jízdní policie a nejmladší je u Kanadsko-Ameryckých drah (CN). Inu, povedená rodinka, že... ? :D

Jinak je to moc hezká země, nádherná příroda a cesty parádní. Jen ty auta, nemám moc v oblibě ameriky - já, preferuji evropské auta. Lidi taky na pohodu, tedy aspoň ti, co jsme se s nimi setkali.
Sice trochu mimo, ale to jsou všichni "amíci".

Tak pokud uvidíte DAFa a má cedulku viz. výše a sedí tam habán s brýlema. Tož, to je má maličkost. Jinak fotky budou, ale musím je poladit.
Tak se držte. Bando jedna ušatá.

P.S. Vtipem a úsměvem zastírám své naštvání na sebe a vůbec celý svět.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pon dub 28, 2014 5:09 pm

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

Netopejre, myslim si ze nedelas dobre kdyz litujes navratu do sve vlasti. Podle toho co pises jsi tam mel fajn praci, rodinu asi jsou tam i lepsi lidi. Urcite by se na minulost nemelo zapominat, ale zij pro budoucnost. Jste to ale povedena rodinka jen co je pravda ;) No radsi uz pujdu at ti to tu svejma recma nezaplnuju.
pon dub 28, 2014 5:37 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale ať to chápeš správně - já tam nepracoval. Já tam jel za mámou, ona tam žila dlouho. Nejdříve v U.S.A. ve státě Texas a městě Houstonu.
Pak se přestěhovala za partnerem do Canady a státu Manitoba město Winnipeg, respektive malá vesnička cca.100km za ním.

Tady jsme měli tu práci co jsem o ní psal. A litovat? Ne, já jsem patriot a vlastenec (vím že to tak nevypadá, ale je to tak). Proto mne mrzí a štve, jak to tady vše je (a zvláště v dopravě kde nyní jsem).
Jo cesty páně jsou nevyspytatelné. Ale snažím se něco pozitivního v tom co nyní dělám najít (pravda, hledá se to hodně těžko).
Když už nic, tak jsem poznal lidi a mám i přítele/přítelkyni co bych jinak nepoznal - to by bylo škoda. Jinak je to hromada prasečího trusu ta česká doprava. Jen co je pravda a bohužel, na první pohled tak nezapáchá, ale jak do ní vztoupíš - teprve pak to začne smrdět. Bohužel.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pon dub 28, 2014 6:26 pm

dami0001
Příspěvky: 11
Registrován: čtv zář 05, 2013 6:50 pm

Příspěvek

Ahoj netopejre. Tuším, že máme společné začátky. Je mi 40, a rozhodl jsem se pustit na dráhu řidiče. Mám už v autoškole najeto přes 80 kilometrů, takže kamarády kamioňáky oslovuji kolego, a málem už jsem dostal jednou přes hubu :D Jak si pročítám Tvoje příspěvky, tak se mám na co těšit. Jinak rodinu v Kanadě máš v pohodě. Já jsem totiž bývalý policajt :)
Na životě mě baví to, že mě každý den nasere někdo jiný.
sob kvě 03, 2014 2:38 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dami0001 - hodně zdaru v novém oboru. Jinak jsi vztoupil na druhý břeh, je ti to jasné že? Jako policista jsi mněl pravomoc, jako řidič jen moc k tomu, aby tě ostatní přehlíželi. Případně si tě použili jako hromosvod.

No psal jsem tu něvo původně jiného. Vzhledem k tomu že to píši na mobilu a ještě ve Francii. Nechá. to tak.
Jen uvedu jedno - má trpělivost je u konce a pohár přetekl.

Vím že se to mnohým nelíbí co píšu a jak píšu. Nic se nezmění, proč taky?! Prej: nechej si své názory a pocity pro sebe. Hmmm.
Právě že nemohu.
Možná popíši více.

Ať se daří všem na pohodu a v pohodě dojedou kam míří.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
ned kvě 04, 2014 5:06 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Stejnak tam zůstaneš tak tady hulákej jak chceš. Už mě to nebaví ani
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
ned kvě 04, 2014 5:18 pm

lukasV

Příspěvek

Ta trpezlivost nepretiekla uz tak 200x? Ja ked som vo firme nebol spokojny, tak som po mesiaci odisiel dalej :wink:
ned kvě 04, 2014 5:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů