V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

majitel či šéf trucfora?

Příspěvek

Toto tema bude jiste smazano velice rychle samotným DAVIDEM, ktery je sefem? tohoto fora a rozhoduje o tematech, co ano a co ne. Takze kdyz se tady znelibi Davidovi muj nazor, dostanu napomenuti a mohu si na svem blogu treba zalozit Truck forum II. :? Jsem nejaka zmatena. Asi si zmenim nick a budu si hrat na chlapa, k tomu čecha, to bude bezpecnejsi a bez narazek.

Davam sem to, co mi sef DAVID odepsal ohledne me otazky, proc pozastavil diskuzi o diskriminaci Romu:

David pise: Že si jí založila ty sama je sice hezké, ale jsou věci (názory), které na mém fóru prostě mít nechci. A i kdybych to třeba přenesl přes srdce, tak nemám opravdu v úmyslu mít já problémy z toho, že nějaký pivní primitivní hrdina tam rozhlašuje něco o více či méně konečném řešení, odsunu do Indie či jinam...apod.
Viz. http://www.mediainfo.cz/clanky/evropsky ... od-clanky/ .

Takže tak.

Naopak to téma již brzo smažu úplně.
sob kvě 03, 2014 4:36 pm

mili
Příspěvky: 319
Registrován: sob bře 02, 2013 4:57 pm
Bydliště: Plzensko

Příspěvek

proč to nenapíšeš do správně sekce a myslím,že jsi svým tématem porušila pravidla?
07. Uživatel nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci.
sob kvě 03, 2014 4:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky nevim proc tady vecne nekdo neco maze.Je demokracie a kazdy ma nejaky nazor,byt nepohodlny.Pripomina mi to BMW klub-tam byl spravce kovany tdickar,tudiz vse co jelo na benzin bylo spaatne...Uz ho konecne vyhodily ,a primo do basy ,tak je klid na par let..
Neřeším...
sob kvě 03, 2014 4:48 pm

mili
Příspěvky: 319
Registrován: sob bře 02, 2013 4:57 pm
Bydliště: Plzensko

Příspěvek

sob kvě 03, 2014 4:57 pm

Fido5
Příspěvky: 123
Registrován: stř čer 09, 2010 8:26 pm
Bydliště: jak kdy

Příspěvek

nedivim se,ze sem plno normálních lidi prestalo chodit.at si to svoje forum strčí ......když se boji na SVEM foru každy kraviny a nemůže to prenest přes srdce.asi nejakej mindrak.a at si ty napomenutí dava.za chvili si tu bude psat sam se sebou
co se má stát to se stane
sob kvě 03, 2014 5:03 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

To neustálé ohánění demokracíí je trochu mimo mísu, demokracie není to samé jako chaos či anarchie. Jednak jsou tu zákony a pak v demokracii je každý svobodný jen do té míry, než začne zasahovat do práv a svobod kohokoliv jiného. Každý kdo tu píše podepsal souhlas s pravidly, jsou to Davidova pravidla a demokracie tví v tom, že nikdo nenutí používat jen toto forum, opravdu si člověk může založit své forum a je třeba se ukáže, že to budte umět lépe. Tak do toho :-) A Myško, popravdě jestli si mulatka či co, holka nebo obojetník, to mě nezajímá, podle toho já lidi nesoudím a jen z pár tvých příspěvků co jsem někde zahléhl prostě číší to, že se na to neustále vymlouváš abys vůbec něco byla. Stejně tak o sobě můžeš tvrdit, že jsi indická kráva a zaručuju, že to ti odsouhalsí všichni a nikdo tě za to diskriminovat nebude :-)
sob kvě 03, 2014 5:10 pm

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

Že se budeš vydávat za čecha a ještě k tomu chlapa ti stejně v ničem nepomůže napomenutí při porušení pravidel dostaneš stejně (nebo pokud to tím bude jen zavánět). Jestli by z toho, že se tu v nějakým vlákně propaguje rasová nesnášenlivost mohl mít david problém je asi možné a nechce to asi zkoušet. Ikdyž jsi téma založila určitě v dobré víře, ty nemůžeš za lidi co do něj přispívali nevhodné příspěvky a svým jednánim to dostali tak daleko, že bylo uzamčeno a bude smazáno. (Proč to sem jen píšu když říkáš, že to tu bde smazáno však nevím no nic)
sob kvě 03, 2014 5:42 pm

Barta11

Příspěvek

Že v tom vlákně budou padat silná slova s tím se muselo počítat, vždicky se diskuze na toto téma zvrhne k nadávkám apd...
sob kvě 03, 2014 6:10 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Neni treba nikomu nadavat,kazdy je nejaky.Jakekoliv mazani cehokoliv neuznavam.pokud tam neni sama p..a a ku..a teda-mysku jsem nikdy nevidel ani vas dva ale to vubec nevadi prece-ale je to furt dookola neco napises a neni to to tam..
Neřeším...
sob kvě 03, 2014 7:45 pm

delivio

Příspěvek

Nevzrušujte se.To téma nemělo vůbec vzniknout.Nemělo žádnou informační přidanou hodnotu k tématu fóra.
Smazáním ochrání především uživatele samotné před případným postihem.V tom jsem za adminem,nebo moderátory.
To téma by u mne nepřežilo 36h. smazal bych to bez diskuze.
Vyhlaste si raději soutěže o fotku týdne,měsíce na různá témata a bude to zábavnější, ale vlastní ne staženou z netu.
Za dobrý příspěvek,nebo věcný si dejte plus nebo hvězdičku,nevím.Hrejte místní ligu,přebor
Udělejte si night klub. Zamknout si fórum jen pro registrované v sekci atd.Máte plno možností jak se podílet a zlepšit image fóra.
Ale Nebrečte že to admin smazal.Udělal dobře pro všechny
sob kvě 03, 2014 8:19 pm

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

Nebudem tu preci debatovat o tom jestli to smazani bylo spravne nebo ne. Uprimne jsem cekal ze po smazani toho tematu se zde nejake v tomto duchu objevi. Ale delivio ma pravdu melo se to utnout hned v zacatku stejne jako by melo skoncit i toto nez se tu o tom bude bourne debatovat a ne proto ze to je zhave tema ale pro dobro ostatnich.
sob kvě 03, 2014 8:55 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nebudu se radeji vyjadrovat uz treba to tak melo byt.
Neřeším...
sob kvě 03, 2014 10:32 pm

čert
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 150
Registrován: pát čer 21, 2013 11:56 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Já jsem měl za to, že moderátorovi tohoto fóra jde jen o to, aby ho pak za to někdo někde nejebal nebo tak, že to tady visí to téma... Jenže jeho poslední příspěvek do toho tématu, vůbec teda netuším, proč se jmenovalo "Diskriminace..." mě rozčaroval... Bylo to něco v tom smyslu jakože se jeho názory ztotožňují s názory tý bandy tupců- Antify a bylo to celý doplněný obrázkem jakýsi moreny a bylo tam napsáno : "Cigáni nemůžou za vaše posraný životy..." Nebudu se rozepisovat o tom, kolik životů slušnejch lidí cigáni posrali, jen jsem chtěl napsat, že mě zrovna na tomhle fóru zarazila propagace názorů jakechsi vyfetovanejch hlav...
Takže jsem rád, že je tady tohle téma, kam jsem to mohl napsat
sob kvě 03, 2014 10:43 pm

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

:D na chvili no snad se ti certe ulevilo. Nevim co tam David daval za odkaz (neklikal jsem na nej) ale ze by tu podporoval antifu jsem si nevsiml.
sob kvě 03, 2014 10:55 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte kvě 14, 2019 11:53 am, celkem upraveno 1 x.
sob kvě 03, 2014 11:49 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů