Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

Odpovědět
Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Práce v dopravě na Facebooku

Příspěvek

Nabízíte nebo hledáte práci v dopravě? Zadejte svoji nabídku nebo poptávku na největší sociální síti na světě!!!

https://www.facebook.com/Pracevdoprave? ... e=bookmark
sob čer 14, 2014 4:25 pm

Duk
Příspěvky: 16
Registrován: stř led 19, 2011 4:19 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

je málo prac. portálů, že ?
ned čer 15, 2014 3:33 am

wlastimil
Příspěvky: 138
Registrován: pát led 02, 2009 10:41 am
Bydliště: Beroun

re: DUK

Příspěvek

Spíš bych řekl, že přes facebook je zaručena větší anonymita toho, kdo za "náborem" stojí. Dáváš svoje data a ani nevíš komu vlastně. Jo, je doba neomezených možností a tak si i mnozí myslí, že my - řidiči jsme omezení. Proč někdo propaguje tento styl. Já sám facebook odsoudil a to proto, že umožňuje víc než hluboký zásah do soukromí a nemíním se "zpovídat" kdekomu, kdo má funkční net, facebook a trošku víc znalostí, aby toho dokázal zneužít. Lepší je chvíli "nejít s dobou", než po čase zjistit, že mě "nová doba" vlastně převálcovala.
ned čer 15, 2014 9:23 am

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

wlastimil

Příspěvek

Ba prave naopak. FB zajistuje vetsí pruhlednost, nez třeba tady. Zde jsou všichni pod nickem, kdežto na FB je 90% lidi pod svým jmenem. A co vím, tak se rozhodne nejedna o zadny "nabor" ale pouze a jen o zvýsení informovanosti o moznostech zamestnání, pripadne při hledaní zaměstnancu. A také FB je pod daleko vyssi veřejnou kontrolou, tak ze si třeba moc firem nedovoli tam psat nabídky které porusuji zákony o odmenovaní, nebo podobne věci. Ale vse ukaze cas, stranky se spustili teprve včera odpoledne.
ned čer 15, 2014 9:47 am

wlastimil
Příspěvky: 138
Registrován: pát led 02, 2009 10:41 am
Bydliště: Beroun

re: Mamlas

Příspěvek

Myslím si o facebooku své ............ znám pár lidí, kteří mají na něm několik identit ............. proč asi??? Ale v jednom souhlasím, každý má právo na svoji cestu a styl.
ned čer 15, 2014 10:24 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Mamlas

Příspěvek

90% lidí je na facebooku pod svým jménem a 90% lidí tam upřímně píše to co si myslí :D ...Neznám falešnější věc na světě než ten pos*aný facebook. ...Holt taková je doba: s facebookem stojí a padá svět. GOOD LUCK!
ned čer 15, 2014 12:20 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Venca80

Příspěvek

No nevím. FB mam asi 2 roky, a nejvíce nadavek, osocovani, podrazu a prasaren jsem byl svědkem tady na TF a na kamionaci.com. Nikoliv na FB. Ale je to věc nazoru.
ned čer 15, 2014 3:22 pm

Lajbr
Příspěvky: 60
Registrován: pon říj 26, 2009 9:46 am

Mamlas

Příspěvek

Mamlas máš pravdu,pamatuji jak jeden uživazel s nickem Hugo z hor osocoval,podražel a dělal prasárnu v alkoholovém opojení po Truckfestu na Vegáče
ned čer 15, 2014 5:58 pm

wlastimil
Příspěvky: 138
Registrován: pát led 02, 2009 10:41 am
Bydliště: Beroun

re

Příspěvek

Špatně jste mě pochopili ............ Na faceboku nemáš jistotu kdo a "až kam" se ti dívá pod prsty. Je to jen další možný kanál, jak o tobě zjistit víc, než bys sám chtěl a bez urážení. Naopak, ti, co chtějí z tebe něco získat, bývají skoro vždy slušní, "upřímní" a hlavně cílevědomí. Mě je milejší, když mi řekneš vole do očí, než když to mám slyšet odněkud z boku a hádat, která "bije".
ned čer 15, 2014 6:29 pm

Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Příspěvek

Mamlasi sorry, ale z toho co si napsal je videt, ze si hodne naivni ohledne "vetsi verejne kontroly" na facebooku ;)
pon čer 16, 2014 1:23 am

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Že si na facebooku zaměstnavatelé nedovolí lhát protože je víc hlídanej? :D :D A proč 99% nabídek práce řidiče přímo na ÚP je klamnejch? Tam je to ok? Nevím kdo tu stránku na FB zakládal a je mi to jedno (možná ty?), ale na FB opravdu zalezeš skoro komukoliv pomale do baráku a hlavně je to tam samá lež a podvod!! A jsem si jistej že jak tuhle stránku objeví nějakej mlaďas tak to tam tihe "pardálové" zahltěj takovýma hov...a jak oni jsou King of the road a ostatní jim nesahaj ani po kotníky. Proto už Facebook používám víceméně jen na čtení vtipů, sdílení mých fotek (ne soukromých) a hlavně pro chat s kamarádama. Neříkám že semtam nehodím nějakou poptávku nebo nabídku, ale to je jen v kruhu přátel kterým věřím. Veřejně bych tam práci v životě nehledal. Ale třeba se někdo chytne
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
pon čer 16, 2014 9:21 pm

Krupiiii
Příspěvky: 42
Registrován: úte říj 15, 2013 1:24 am
Bydliště: Most

.

Příspěvek

..
Naposledy upravil(a) Krupiiii dne stř čer 18, 2014 3:03 pm, celkem upraveno 1 x.
pon čer 16, 2014 10:40 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Věřím tomu, ze si správce případné inzeráty pohlida, aby se tam neobjevili klamné nebo zavádějící info, jako to bývá zde. Navíc, tady když na to člověk poukaze, tak je jeho názor smazan.
úte čer 17, 2014 9:49 am

wlastimil
Příspěvky: 138
Registrován: pát led 02, 2009 10:41 am
Bydliště: Beroun

re: Mamlas

Příspěvek

Jak si může správce hlídat inzeráty ???? Myslíš, že má šanci lustrovat zadavatele???? Obvykle bývá v podmínkách jakékoli inzerce, že za obsah ručí zadavatel inzerátu. Podle práva je to správně. Jen není správné, že nám ti zadavatelé hrnou jen informace, které lákají ........... Inu, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají ........ Jinak sory, ale buď jsi naivní a nebo já prožil většinu života "mimo mísu". Jedno nevylučuje druhé a dokonce obojí může být ptavdou. A teď "babo! lustruj či raď ...................... ,o)
čtv čer 19, 2014 10:10 am

Duk
Příspěvky: 16
Registrován: stř led 19, 2011 4:19 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Ono zkusit se má vše ... přeci jen .. si tu smlouvu přečteš než ji podepišeš. ale ten ztraceny cas (v připadě klamné nabídky) vam uz nikdo nevrátí.

Je pravda že na portálu úřadu práce jsou také klamné nabídky... já šel na inzerát, který hlásal 3směnný provoz 15 tis... a nakoce z toho je 2 smenny provoz za 21 tis.
pát čer 20, 2014 8:07 am

Odpovědět

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů