Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja si nemohu stezovat na to jak rychle Ge vse vyridila, to bylo v pohode, pres tel a za dva dny sem jel pro auto do bazaru. ale mam na mysli pak to okolo.
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv črc 24, 2014 3:17 pm

Uživatelský avatar
DUNLOP
Příspěvky: 87
Registrován: ned úno 20, 2011 1:59 pm
Bydliště: Nová Ves+auto

Příspěvek

>Tom Jasný, já to chápu. Sazby atd. šly úplně mimo mne.
Dailyna "třííílitr" r.2006
čtv črc 24, 2014 3:28 pm

Geremy
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 21, 2014 8:54 pm
Bydliště: Kružberk

Příspěvek

Ty vole chlapy,vy děláte jak kdybych hned zítra šel jezdit,já se jen informuji , protože jestli do konce srpna neseženu práci,tak do toho budu muset jí. Poprosím o vysvětlení pojmu "kuchynkova doprava"
čtv črc 24, 2014 3:32 pm

Uživatelský avatar
DUNLOP
Příspěvky: 87
Registrován: ned úno 20, 2011 1:59 pm
Bydliště: Nová Ves+auto

Příspěvek

>Geremy "Kuchyňková spedice" jsou kouzelníci, kteří loví v databankách přeprav kšefty od velkých spedic a firem. Ze splatnosti 30 dnů udělají 60 dnů, z váhy 2 t udělají 1,3 t a z ceny 12Kč/km udělají 9Kč/km a pak to nabízejí dál. Registrovaní jsou na koupených adresách a peníze abys z nich páčil heverem. Pokud bys to chtěl "zkusit spedičně" (jak Ti radil murder o pár příspěvků dříve), tak bys asi musel dělat něco podobného.
Dailyna "třííílitr" r.2006
čtv črc 24, 2014 4:06 pm

murder
Příspěvky: 150
Registrován: pon lis 28, 2011 4:01 pm
Bydliště: mám

Příspěvek

Ne to jsem nemyslel, prostě si zkusit shánět práci a i s minimálním (nebo bez) ziskem pustit, někomu ve svém okolí. Ono stejně pokud chce makat seriózně, měl by mít spřátelenou "konkurenci". Pro zadavatele přepravy je poměrně nespolehlivý dopravce, který zavolá "sorry nemůžu to jet, mám problém s autem" a vysoce hodnocený je přepravce který zavolá "sorry mám problém, tak to místo mě pojede ten a ten...."
S jedním autem se to prostě občas stane. Jde mi jen o to ať má alespoň nějakou jistotu, že tu práci sehnat dovede. Ono nabídek na přepravu může být zdánlivě hodně, ale zrealizovatelných už tolik není (pokud nechce jezdit slepě za 5,-/km)
čtv črc 24, 2014 4:21 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak kdyz ocituji geremyho prispevek "Krom toho,klidně budu bez svýho zisku (nebo minimální), hlavně aby to sypalo "
tak to pak nedava smysl, a nebo muze zkusit SD SPED
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv črc 24, 2014 4:44 pm

Geremy
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 21, 2014 8:54 pm
Bydliště: Kružberk

Příspěvek

Myslel sem na začátek než splatím auto (tři ?? roky ) třeba,ale jak říkám , to se dozvíme na konci prázdnin jestli budu do toho nucen jít nebo ne :D
čtv črc 24, 2014 6:01 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak jestli chces normalni radu, tak pokud nemas zajistenej stalej kseft tak do toho nechod.
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv črc 24, 2014 6:29 pm

Geremy
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 21, 2014 8:54 pm
Bydliště: Kružberk

Příspěvek

A jsme zase u toho,že není kšeft, pokud nemáš kšeft atd, jelikož můj dobrej přítel je dispečer ( ne nedělá do malých autíček ani malých kamionů, jede velkou - ve firmě s 50ti tahačema), tak vím,že kšeft je a vždycky bude. Jak on říká, ti co říkají že je s kšeftem problém, tak buď nikdy v dopravě nedělali a nebo je to konkurence. Co si o tomhle myslíte ?
sob črc 26, 2014 10:33 am

murder
Příspěvky: 150
Registrován: pon lis 28, 2011 4:01 pm
Bydliště: mám

Příspěvek

Že nevím na co se vlastně ptáš, když je tolik práce DOBŘE ZAPLACENÉ t.j. Včas bez nutnosti vymáhání a cenou za km,která tě uživí.
Jdi do toho po hlavě a ničeho se neboj, vše zde již bylo napsáno. Ano ty rady ať se na to vykašleš jsou od nenažrané konkurence, která si nechce nechat ukrojit ze svého zlatého koláče.

Ps. Jen tedy nevím proč končí tolik zavedených autodoprav, že by v tom po xy letech neuměli chodit?!

Ps2. Až si nabiješ hubu, tak si to vyřiď s tím kamarádem.
sob črc 26, 2014 11:24 am

Geremy
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 21, 2014 8:54 pm
Bydliště: Kružberk

Příspěvek

Skoč na první stránku, tam se podívej na co sem se ptal chytrolíne.
sob črc 26, 2014 3:19 pm

murder
Příspěvky: 150
Registrován: pon lis 28, 2011 4:01 pm
Bydliště: mám

Příspěvek

Na to jsem už odpovídal, jako mnoho dalších.
Nyní jsem ti odpovídal na tvou otázku v předchozím příspěvku. Co čekáš? Že ti tady někdo napíše jdi tam a tam, tam najdi toho a toho oni mají pro tebe připravený úvěr????
Moooc najivní představa o podnikání. Takhle to nefunguje. Sepiš podnikatelský plán a navštiv s ním banky v okolí, poslední rada od mé osoby, pro tebe je výhodnější shánět celkový balík peněz, než na auto a pak na provoz....
To jen pro doplnění chytrolínku....
sob črc 26, 2014 3:44 pm

Geremy
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 21, 2014 8:54 pm
Bydliště: Kružberk

Příspěvek

Toho chytrolínka si nech, od toho sem tu abych se ptal. Ale nudí mě dostávat odpovědi které nepotřebuji (neptal sem se na to). Nečekám to růžové,taky pokud si četl sem psal že do toho nejdu,jen když budu muset, případně kdybych šel jaké jsou možnosti atp. To si mi poradil tak nechápu tvůj styl vyskakování.
sob črc 26, 2014 4:20 pm

murder
Příspěvky: 150
Registrován: pon lis 28, 2011 4:01 pm
Bydliště: mám

Příspěvek

Já vyskakuju... Já si mám nechat chytrolína... Geremy, máš to nějaké pomotané, s útoky jsem nezačal, jen jsem ti odpověděl stejným stylem jako ty o příspěvek výše...
Úpřimně na podnikání dle stylu dotazů nemáš ani zdaleka a ostatní se tě snaží jen zachránit od průseru, ale jak jsem již psal nabij si držku. Tady hledáš jen aliby, aby si za půl roku až padneš na držku mohl psát, ale vy jste mi to poradili. Tak ti ušetřím další snahu, asi nebudeš mít na čem, ty finanční mlýny jsou pak hooodně rychlé. Pokud tě nepodrží táta, jak si psal, že tě už teď živí.

Ps. Žádné útoky za mým příspěvkem nehledej, nemám důvod útočit na někoho cizího. Jde o pouhou úpřimnost.

Edit: nudí tě odpovědi, které nechceš :-))) fakt jsem se pobavil. Fakt jde jen o aliby.
sob črc 26, 2014 8:13 pm

Geremy
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 21, 2014 8:54 pm
Bydliště: Kružberk

Příspěvek

Tak určitě,ani do toho nejdu a nabiju si držku, logika. Používej to co máš v hlavě.
sob črc 26, 2014 9:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti