Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

aku dodavku :?:

Příspěvek

Akú dodavku do 100 000-Sk / 75 000-Kč nosnosť okolo 1500-kg , nech sa do nej zmestia tak 4 palety a aby bola spoľahlivá
Pozeral som na Nissan Trade , Daewoo Lublin – na tom jazdím brigádnický celkom ma to počúva ale od iných moc dobrých názorov som nepočul tak skúste niečo poradiť viem že za tých par šupiek je to ťažké ale momentálne viac peniazi nemám a chcem skúsiť jazdiť na vlastnú päsť

jazdil by som max. okolité štáty ( HU,A,CZ,PL sem tam RO ale hlavne SK )
sob bře 29, 2008 1:33 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Lublina nééééé.
ned bře 30, 2008 3:07 pm

Memidek.dk
Příspěvky: 66
Registrován: pát úno 29, 2008 8:15 am
Bydliště: okres Trutnov

Příspěvek

Lublina opravdu nee :( Zkus LVD s dvojmontáží na zadní napravě,před lety jsem s jedním jezdil a moc veliká spokojenost.Mělo to výkon,přijatelnou spotřebu,malou poruchovost a nacpal jsem do toho náklad jako do avie,auto sice sedělo na dorazech,ale ještě jsem s tím dokázal prohnat osobáky v kopcích :D :lol: ,akorát nevím jak je to teď s nahradními díly :idea: . Jediná nevýhoda byla,že to má zadní náhon a pokud se s tím člověk chtěl rozjet na zasněženém svahu musel se nejdřív podsypat a nebo mít neustále něco naloženo,prázdné se to rozjíždělo bohužel velice špatně :( .
ned bře 30, 2008 10:18 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na LDV som pozeral na tipcar.cz aj by som to bral ale tie náhradné diely to bude problém možno že v CZ ani tak nie ako v SK tu som to auto videl len raz
pon bře 31, 2008 7:35 pm

Memidek.dk
Příspěvky: 66
Registrován: pát úno 29, 2008 8:15 am
Bydliště: okres Trutnov

Příspěvek

Ty náhradní díly vážně nevím,je to už deset let co jsem s tím jezdil a tenkrát s náhradními díly tak velký problém nebyl jako spíš sehnat servis kde by tomu autu opravdu rozuměli.Bývalý šéf to kupoval přímo na veletrhu,kde to měli jako prezentačku a něž jsem to dostal,tak se na tom hodně střídali řidiči a jeden se podepsal na zadní nápravě,zkoušel jak daleko se nechá dojet na suchou náplň a zastavil teprve až když náprava byla hlučnější než radio.V Žebráku,kde byl značkový servis vyměnily vnitřek,jenže se jim to bohužel nepovedlo a když jsem s tím začal jezdit tak opět náprava pomalu přehlušila radio,ale tentokrát jsem šéfa přesvědčil na jinný servis,Daf Jablonec nad Nisou,tam nápravu kompletně celou zrepasovali a od té doby byla celková spokojenost a radio už jsem nemusel mít tak nahlas. :D Za tři roky co to auto denodenně jezdilo tohle byla jediná vážná závada,kterou jsem měl. A pokud ještě můžu vyjádřit svůj názor,zkusil bych osvědčeného tranzita(občas se nechá sehnat za slušné peníze v přijatelném stavu),akorát,že místo čtyřech tam dáš jen tři palety a nebo ještě jeden můj známí je velice spokojený s LTčkem,držák motor,držák auto a také dost uveze a naložíš.
čtv dub 03, 2008 11:29 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

LDV tusim ma neco spolecneho s DAFem (Leyland-DAF-Vehicles), takze servisy DAFu by si s tim meli poradit, i co se tyce nahradnich dilu...

Krom toho nahradni dily se daji lehce objednat:
http://www.ldv.cz/

Teda alespon v CR :? , ale s poslanim do SR by nemel byt problem :wink:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
pát dub 04, 2008 11:27 am

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No to je pekne len kto by to opravoval ?
Nemá to motor Peugeot ?
No keby spustil takých 30 000-sk do leta tak by som ho bral ( auto uvažujem až na leto ) no a verím tomu že ho dovtedy nepredá :wink:
pát dub 04, 2008 6:15 pm

Memidek.dk
Příspěvky: 66
Registrován: pát úno 29, 2008 8:15 am
Bydliště: okres Trutnov

Příspěvek

Motor je Peugot,akorát už si nepamatuji jestli byl obsah 2.5 nebo 2,8. A šikovný automechanik by si stím měl určitě bez problémů poradit :wink: :wink:
ned dub 06, 2008 11:20 am

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no je tam 2,5 len som si nebol isty ci Peugeot alebo nieco ine . Ale Peugeot je good 8)
ned dub 06, 2008 1:48 pm

Uživatelský avatar
Mykesh
Příspěvky: 1259
Registrován: stř zář 19, 2007 12:40 pm
Bydliště: Praha/Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Lubo:
Ted mne napada, ze esli jsi sikovnej mechanik, tak se budeme na firme zbavovat Mercedesa Sprintera 316CDI, je 6 let starej a ma nalitano cca 350.000km Bohuzel to ma nalitano prevazne po Praglu, takze podle toho vypada :roll: Spotreba je kolem 12l/100km a pocitam ze firma za to nemuze chtit vic jak 120.000,- CZK :?
Kazdopadne je to Medwed a myslim si, ze jeste dalsi statisice vydrzi...
S trochou ty pece a lasky :twisted: :twisted: :twisted:
AIRBAG NEPOTŘEBUJI, UMÍRÁM JAKO CHLAP !!!
čtv dub 10, 2008 6:30 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dik za ponuku ale ja zháňam niečo do 100 000-sk a predsa ten Sprinter bude stať min. tých 120 000-Kč čo je pre mňa už moc

No a Mercedes ani niejak extra nechcem ( od roku 1998 + ) do toho roku pohoda o tých novších viem svoje a nechcem riskovať momentálne by som zobral najradšej najdlhšie a vysoké Ducato tak Tranzit ,Daily ,Master , Mercedes ale niejaky starší ale v good stave a Daewoo Lublin v super stave by som zobral tiež
pát dub 11, 2008 12:59 pm

Memidek.dk
Příspěvky: 66
Registrován: pát úno 29, 2008 8:15 am
Bydliště: okres Trutnov

Příspěvek

Lubo :
Jen jsem se chtěl zeptat co konkrétně budeš vozit? Nějaká stálá práce,rozvoz balíků,krabicového zboží,styl PPL atd. nebo čekat jak kdo zavolá a co bude chtít převézt.Ptám se proto pokud by to byla stálá práce jestli se nevyplatí investovat do něčeho mladšího přes leasing na nízké splátky a aby zbylo také něco do začátku?Ale rozhodnout si to musíš Ty. :lol:
sob dub 12, 2008 7:35 pm

Lubo
Příspěvky: 1336
Registrován: ned srp 06, 2006 4:09 pm
Bydliště: Košice - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No mam možnosť voziť minerálnu vlnu ( isover ) po stavbách a pod. stačí mi na to aj dodávka kamarát to vozí na Dailyne ale je možnosť aj niečím väčším ( Avia , Liaz ) zatiaľ som bol viac menej rozhodnutý pre dodavku ale z každej strany počujem že dodávku nie tak už zase premýšľam nad Aviou alebo niečo v tej veľkosti alebo pripadne aj Liaz

No a cez leasing zatiaľ nechcem brať nakoľko ten isover je práca len taká aby som aspoň niečo vozil inak okrem toho len čakať na telefóne a pod.

Keby že beriem dodavku na leasing voľba by bola jasná Ducato alebo Daily
Len ako píšem začali ma lákať väčšie auta dodavku chcem len preto že na auto do 3,5 t je voľna živnosť a netreba mať žiadne základne imanie
sob dub 12, 2008 10:13 pm

Uživatelský avatar
MartinNM
Příspěvky: 100
Registrován: ned črc 16, 2006 6:05 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom, SR

Příspěvek

no nad LIAZom zo 100tisicami moc nerozmyslaj, sice za 100 kupis vcelku pekny valnik ale ked pripocitas cestnu dan, poistku, udrzbu a naftu na zaciatok lebo fakturu ti zaplati malokto hned tak 100tisic je malo. Ja mam tiez rozpocet tak do 100tisic ako ty a tiez uvazujem o vlastnom aute. Ja premyslam nad ducatom alebo tranzitom len s robotov na dodavky je to bieda ale nieco sa hadam najde
pon kvě 05, 2008 9:57 pm

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

chlapy co byste koupili za dodavku?budu ted rozjizdet mensi autodopravu!prace na dodavky do 3.5 tuny mam dost !poradte!jednalo by se o novou nebo mirne jetou tak 2-3 kusy!docela se mi zamlouva nove ducato!vychazi cenove hodne dobre!vim ze asi lepsi by bylo treba LTčko ale je drazsi!navic servis a prodejna fiat je primo ve meste kde bydlim!poradte !jedna se hlavne o spolehlivost!auta budou mesicne jezdit tak 12 000km!díky za rady a zkušenosti
úte říj 28, 2008 8:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů