Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

to by bola dobra kupa 8) moc rad stretavam carevny na cestaach ked idú niekde na zrazy veteránov po vlastnej osy.
pát pro 19, 2014 6:35 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ja mam s tym iny zamer, na nejake zrazy nemam cas, uz som davno na ziadnom nebol!
Aj ked som mal dnes sa da povedat iba taky sen ist zo svojou tatrou na zraz tatrovakov do Kolina! Ale bohuzial! Tatra zostava tu!

A tak tu sa da zohnac co si len nezmyslis a za docela rozumne peniaze!
Napriklad pozri sa tu v Uzhgorode stoji T 613.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Viem tu o jednej T603 co ma vpredu 3 svetla, takze s tych prvych je taka ciernej farby! Podobna ako tu na tej fotke. Mam od nej svoje foto, ale doma v CR.

Obrázek

Daju sa zohnat ziguliky, da sa vsetko!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Volga GAZ 21:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Takze najdes tu fakt ukazkove kusky! Aj KUSY! :thumbud: :valetsesmihy:
pát pro 19, 2014 7:01 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Kurnik! :lol:

Ted se prohrabavam mezi zigulikama na mobile.de a najednou heled Zaporozec! Je to starsi provedeni takze 30-ka! :lol: Krasavec, a ta cena :roll: :roll: :roll:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

6.900 EURO brutto! Ja bych rekl brutalne! :lol:
sob pro 20, 2014 12:04 am

sob pro 20, 2014 12:24 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek
sob pro 20, 2014 11:57 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ivan Hofman:

Jenom je otazkou, kolik toho tady jeste bude!
Sam vidis co se tady na te Ukrajine deje, tatra je odstavena, domu do CR nemuze, tady s praci je to tezky protoze nejsou penize, tak se hold musi cekat az bude doba na pokracovani!

Obrázek

Ted jezdi pickup, ale to tady nema smysl, za ty penize to s pickup-em muzu jezdit i doma v CR! Neuzirat si nervy tady!
A tak nevim nakolik to je pro vas zajimave tady vrazet foto s provozu u felicie!
Kolem tater se zivot zastavil, takze to nestojim jenom ja, a stoji vsichni. Vsude klid, sem tam potkas osobacek, sem tam nakladacek a sklapecky kdyz tak jednu za tyden!

Ted chce Ukrajina spustit ty protiteroristicke utvary v kazde oblasti, tak bude nadeleni, protoze bude na kazdem kroku vojaku a milicajtu jak nasrano, na kazde krizovatce, to budou zase jenom same doterne kontroly a pod.
Ja se tomu ani nedivim, vzdyt nedavno zastavili v Kieve milicajti pikapa nalozeneho arsenalem, vcera rozstrileli ve Lvove autobus MHD, slovem kazdy den se tady neco deje, a tak dochazi k takovym krokum kontroly!
Jel jsem pres pracovni den kolem kamenickyho kamenolomu, a jenom jsem se tak smutne dival jak tam vsechno stoji!
Sterkovna v slovenskem pohranici take stoji, piskovna na Gusjatnike kope ale nema komu. Nejak pres tyden jsem videl jednoho kamaze nalozeneho piskem jel s toho smeru!

Takze je to tady ted bida!

Ja nesedim, delam, co jineho mne jeste zbyva, a u toho hledam nahradni reseni v praci, kdyz na tatru to nevychazi tak alespon pickup.
Doma v CR ja reagoval na nekolik nabidek prace na pikapa, ale ty nase kurvy o felicii ani slyset! Dostal jsem i odpovedi ze men zamestnaj ale ne s felicii, kazdy by chtel abys dojel nablyskanym novym mercedesem!

Ted je zima, tak stejne na ten stav na tatru prace neni, bude stat, uvidime mozna do brezna se situace sklidni, a pak se to mozna pohne kupredu! Ale to je vse otazkou! A sedet jen tak nemuzu! Jednak ja nato nejsem zvyklej, to bych ani nevydrzel, a jednak ze vzduchu clovek take nezije!
sob pro 20, 2014 7:32 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

http://auto.bazos.cz/inzerat/42402581/z ... prodej.php
Hele , tady je jeden fešák už u nás :)
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob pro 20, 2014 7:48 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Panove! Znate nekdo tady tu tatru? T 815-2 NTH dle inzeratu bude z Nymburka a okoli!

http://auto.bazos.cz/inzerat/42307412/T ... TH-6x6.php

Vypada docela slusne, a tady na tahac bych praci mel nakolik se da vozit objem a na dalku! Takze prepravy dreva, cihel, krmiva a pod.
Prestavet moji na tahace si myslim ze nema smysl i kdyz to moc prace neni, ale je skoda kurvit moji krasavici. A prestavba by vysla na tolik ze za ty prachy radci poridit tady toto.

Obrázek Obrázek
sob pro 20, 2014 7:51 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

mc.cvok:

15 tisic korun, a vypada slusne i s espezetkama, tak to je rozumnejsi vzit Pavlovi tady toto nez se s nim tahat z Ukrajiny a to vyleze na vic! :lol:
sob pro 20, 2014 7:56 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Kam az saha ukrajinska fantazie! :lol: Jeden ukrajinsky vyrobce nabizi celou skalu privesnych voziku za osobni auta, jedna se o kampingove privesy, sauny, restaurace a hospody! :lol:

Obrázek Obrázek

slovem romantika! :lol:
sob pro 20, 2014 9:46 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Smutny pohled! :( Tatry z moji party jsou na prodej! :( Neni prace!

Obrázek Obrázek

je to tady tezky!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jedna z nejsilnejsich stavebnich firem na Zakarpatske oblasti!
sob pro 20, 2014 10:19 pm

Mirous
Příspěvky: 377
Registrován: sob bře 17, 2007 3:05 pm

Příspěvek

ale ty nase kurvy o felicii ani slyset! Dostal jsem i odpovedi ze men zamestnaj ale ne s felicii, kazdy by chtel abys dojel nablyskanym novym mercedesem!

To by nejdřív musel Mercedes pickupy dělat :D od Felicie tu nebyl lepší pickup, nějaký Berlinga nebo Dacia Logan pickup se tomu nevyrovná. Felda odtahá vše a při slušné údržbě přežije vše. A Felicie pickup, to je opravdu praktické auto.
sob pro 20, 2014 10:39 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak Mercedes dela i pickup jmenuje se to Citan, tady mas foto!

Obrázek

Ale kdyz chci pracovat, tak do prace chci delnika, a ten delnik ma zn. Skoda Felicia pickup!!! A neni mne potreba vykladat ze jsou lepsi, ja vim co je na praci dobre a spolehlive! Akorat mne serou s tema jejich povidackama jak je felicie stara, jak je felicie schnila a podobne! At jdou do prdele! Tady je FELICIA!!! :thumbud:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sob pro 20, 2014 10:46 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Mariáne , tohle nedělá Mercedes , ale Renault , i němci už jsou na tom tak špatně , že na francouzský auto dávají pouze znak :(
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
sob pro 20, 2014 11:08 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Mirous:

Tak je to delnik! Vzhledem na tady ten stav ktery probiha, na tatru prace neni, je objemova na daleko, ale to chce prives ja ho vyresil ale stejne ten objem je mensi nez u navesu tak chtej radeji tahac a naves, mne uz unavuje porad resit ty hovadiny! Jednou tak, pak zase neco jineho!
A tak na pile prace je! Navazet naftu, benzin, oleje, sem tam nahradny dil, hadice, kola na pneuservis.

Obrázek Obrázek Obrázek

U tech kol tak kola na tatru se mne do boudy vlezou! 5 kol do pikapa sklidim! 18-ky ty tluste jenom 3. Ale gumu na LKT to ne! Tak jsem zauvazoval vzit privesny vozik. Ja si pozadal o naceneni privesneho voziku na Slovensku v Ruzomberku Kozi Vrsok, tak mne prisla cena na privesny vozik WIOLA 3, cena 1.240 EURO.

Obrázek

Tady na Ukrajine delaj privesne voziky zn. SANTEY a cena je 1.100 USD.

Obrázek

Tak jsem se poptal po praci v CR, nakolik neco delat musim, a ty nabidky co mne prisli, tak kdyz jsem to spocital a propocital, co jezdim tady na Ukrajine nebo v Praze, tak je lepsi ta Ukrajina protoze v penezich je to to same, akorat tady se levneji zije a dela.
Jenom porad clovek musi uvazovat a hledat ty diry kde se da kam strcit a s cim. Jako ja vozil i dle potreby vozim i dlouhe desky, fosny, late, nekdy 2, nekldy 3, i 4 metry na delku a ta lozni plocha pikapa ma na delku 1,45m.
Takze na pile s tim privesem to by bylo lepsi a jeste u toho by nebyl problem odvest na pnauservis kolo od LKT. :lol:
sob pro 20, 2014 11:11 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 8 hostů