Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Martinovi se ta fotomontáž kabinou Volva hodně líbila, nicméně bylo mi potvrzeno, že Volvo nemá zájem se strategicky projevovat směrem k dDakaru, jeho hodnotami prý jsou bezpečí a ekologie.

No a u Lopíků se to jistě dozvíme už dříve, ale nejdřív budou slovutné publikum čtvrt nebo půl roku s panem Feltem napínat, dokud je to téma, o kterém se bude mluvit. Ale ať pojede čímkoliv, pojede dobře.
úte led 20, 2015 3:12 pm

tucnak.bv
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 13, 2015 6:56 pm
Bydliště: BV

Příspěvek

A kdyby slíbil, že nikoho nezraní nebo nezabije ... A taky, že tomu nebude moc dávat, aby to moc nekouřilo, nevyjede z trati a nezboří nějaký strom, neprojede keřem ... :lol: :lol: :lol:
úte led 20, 2015 3:22 pm

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Příspěvek

:valetsesmihy:
úte led 20, 2015 3:23 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

tucnak.bv : :clap: :thumbud: :thumbud:
úte led 20, 2015 3:28 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Peter G: JVintr to už napsal- ta první věta na této stránce

Aleš má právě tiskovku tak uvidíme co si přečteme
úte led 20, 2015 4:20 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

herry:
takže tou větou: "...kdybyste věděli, co já vím..." jsi myslel to, že víš, že to nebude Volvo? To je jako všechno? To ses teda moc nevytáhl! :-D
!LIAZ 4life!
úte led 20, 2015 4:36 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Aspoň jsem věděl něco narozdil od tebe který tu pišeš samé ,,blbosti" :lol: :lol: :valetsesmihy: :hands: peace
úte led 20, 2015 4:47 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Herry:
tak, že to nebude Volvo vím taky, jen nevím proč to sem psát - to, že Seveřani nemají momentálně o sport zájem, je snad celkem jasné. O značce auta mám sice ještě trochu pochybnosti (dokud to nebude potvrzené ofiko), ale co jsem tak nějak sondoval - snad to nebude vadit - mělo by to být v pohodě (zejména pro příznivce jistých čtyř písmen :-D). Takže asi tak. Blbosti píšu o věcech, které absolutně nevim, ale chtěl bych vědět (= "projekt") - byla to snaha rozpoutat nějakou debatu, kde by třeba někdo líp informovaný něco naznačil. O tom, co tuším (= značka auta), jsem se radši nezmiňoval, ať mě pak někdo nebere za slovo, kdyby to náhodou dopadlo jinak. Howgh! :-D
!LIAZ 4life!
úte led 20, 2015 5:12 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

No mě spíše přišla zajímavá ta informace od juniora že už se o volvo zajímali ale nebyl bohužel z jejich strany zájem :cry:

Já nemám páru kdo má a nemá zájem o motorsport takže jsem byl překvapený :D

A je třeba psát i blbosti aspoň je co číst :lol: Je¨sem nervózni když tu není během hodiny žádný příspěvek :lol: :lol:
úte led 20, 2015 5:35 pm

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 729
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

Nebude to tak, ze Franta = Francouz ?
úte led 20, 2015 5:48 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Herry:
Tak ono se hlavně obecně ví o nezájmu Scanie o sport. Naposledy byla továrnou podporovaná okruhová stáj Rolfa Björka v osmdesátých letech. Pak už nic. Ona Scania má holt jiné priority a jiné marktingové kanály a sport tím pádem prostě nepotřebuje. Volvo naposledy podporovalo Boijeho Ovebrinka (taky okruhy) v devadesátých letech a od té doby se už Volvo ve sportu taky neangažuje. Bylo by proto obrovským překvapením, kdyby začalo podporovat dakarskou stáj z "nějakého Česka".
Ale zase - do budoucna se nedá vyloučit absolutně nic. Člověk nikdy neví, jestli vedení té které firmy nepřehodnotí svůj postoj. Podobně jako to bylo s Ivecem. Taloši straaaašně moc dlouho tvrdili, že nemají o sport zájem a pak najednou BUM - podporují nizozemskou stáj na Dakaru. To je pro mě třeba šok dodnes - jak se, sakra, tomu De Royovi podařilo ty Taloše překecat???
!LIAZ 4life!
úte led 20, 2015 5:55 pm

Uživatelský avatar
Marley
Příspěvky: 365
Registrován: úte led 07, 2014 12:27 am
Bydliště: Tábor

Příspěvek

Mate nekdo nejakej napad co by mohlo znamenat to www.todokazeme.cz? prece jen mi prijde, ze na predstaveni novyho vozu je kolem toho docela humbuk.. podle tech tri fotek - kde ve prostred je fotka macika a ty dve po stranach jsou jakoze ''inkognito'' -> ze by to bylo predstaveni rovnou dvou pilotu najednou? pocty aut by tomu odpovidaly :D

update: to budem koukat, az se tam za dva dny zobrazi fotka Kolomyho a Vratnyho nebo Lopraise :D
Naposledy upravil(a) Marley dne úte led 20, 2015 6:19 pm, celkem upraveno 1 x.
úte led 20, 2015 6:07 pm

Kirbi
Příspěvky: 174
Registrován: pon čer 17, 2013 4:16 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

úte led 20, 2015 6:12 pm

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

anketa pod příspěvkem taky 50:50 :-D
úte led 20, 2015 6:17 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Marley:
Ale o tom zde už dobrou čtvrthodinu hovoříme, Mlho! :-D
https://www.youtube.com/watch?v=s9xkoc0qiKw

Tím chci říci:
Tak dvě stránky dozadu jsem tu nadhodil dotaz na "projekt" o kterém, (ne)informují Facebook a web KM Racingu. Přičemž je zřejmé, že se nejedná v případě toho "projektu" o stavbu nového auta. Nic bližšího se zatím neví, bude to oznámeno zítra na tiskovce. No a pan Vintr tu pak nadhodil ten odkaz na TODOKAZEME s tím, že by to mohlo souviset s "projektem". :-) To je zatím vše, k čemu jsme se tu dobrali (když pominu ty své divoké spekulace - viz předchozí strany tohoto tématu).
!LIAZ 4life!
úte led 20, 2015 6:23 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 10 hostů