Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

zaverecny:

Diky! :lol:
Clovece, ja ti nevim, proc kazdy chce abych tady zistaval! :lol: To si mam dat do korby osadit nejaky ten minomet a jit valcit na vychod Ukrajiny? :lol:
Ted tady ta situace to ti je ani ne o praci, co tam prace, to ti neni ani o zadnem zivote a spise o trapeni se!
Ja ted ucpu za tatru vleka a budu vozit kulatinu! Tech 22-24 kubiku odvezu na furu a to mne staci! Takze budu vozit drevo!
Lesovuz nemam, mam jednoho ale ten pojede a bude jezdit delat tady stabilne, dostane ridice a bude valit.
A ja si budu jezdit ze svoji tatrou, akorat dostane vlek a budu tady litat UA-SK a spet.
čtv úno 26, 2015 12:48 am

česan
Příspěvky: 645
Registrován: sob zář 14, 2013 9:51 pm
Bydliště: vysočina

Příspěvek

..jasan...kdyby tady bylo trochu v tej lesodoprave volnějc tak bych se asi nechal.zvyklat do teho šráka...dalo.sa.stím brzičko naučit...výbkrně...do 3 rejdnu jsi skladal.4.ky do vagona jak sirky do krabičky...to sa naučíš s tů haxnů..(ja teda po stranke techniky nejsem vyznavačem auta s haxnoo..jje to přízltěž...skoro pět tun..a lomcuje to s tím rámem...taky vobčas aj něco prasklo...aj na tatre..osobně jsem zažil pri naklàdce mi praskl pomocnej rám na manovi...kdyby mě nevokřik kolemjdoucí pohulovač tak jsem byl dneska mrzákem...skočil jsem z teho dole..nohy malem zlámaný a celej ten sloup od haxny bol nakřivo jak sviňa...nakonec sa ně.to podarilo skurtovat sbalit a dolozil na kolega a isel.som do zvarovně...
..pak aj na tatre diamolu praskl rám pod ruků cele sa to zbortilo..dojebalo...trubky...převodovka...a šicko..borci to přez výkend svařili vystužili plechem 10..kou a auto zase jezdilo....
..tož tak sa teho neboj... :wink: ..
..ale víš co..dej za bábu vlek a jazdi to drevo..šak to stačí těch kubíků...kvůli hmotnosti....taky
čtv úno 26, 2015 1:02 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Lesovuz, Kamarad Andrej tak ten se take ucil s tou haxnou sermovat! :lol: A tak nejak mu to pomalu slo!
No jak jsem se na tu praci s lesovozem dival, tak mne to nejak neoslovovalo! Jak jsem videl to drbani se, chytani dreva, ted to prohazovani, pak ulozit mezi ty klanice, jeste ta zelena tatra tak to se roztahovalo, porad se to nejak zasekavalo dokdy to roztahnul tak to sezralo nervy, no pekna tatra ale prace ne pro mne!
Andrej se s tim drbal, pomalu se ucil az nakonec skoncil jako bojovnik v zone ATO.
Dobrej klucina, s nim byla dobra parta!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Akorat se vseho bal! Prisel zamnou, povida ze potrebuje domu drevo! Tak ja mu povidam! Vzdyt to drevo vozis, tak jakej pak problem? A on na mne, ale vis, jak to mam u lesnika domluveny, ale auto neni moje a kdyz mne chytnou a kdesi cosi, povidam hele sedej ke mne, ukaz kam, ja tam zajel sup! fuk! a drevo bylo ve dvore! :lol: Vecer sme si dali samogonky a svet bezel hezky dal! :lol:
Ted ani nevim kde je, jak je, ja mu volal uz "X"krat a nebere telefon, tak ani nevim jak se mu v te valce tam dari!
čtv úno 26, 2015 1:08 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

česan:

Jo jo! cesane! Za tatru vleka a budu litat jen tak bude prasit! :lol: Lesovuz to neni pro mne!
Ja to videl vzdyt sme jezdili ve dvou ja a ta druha zelena tatra co mne nakladala, tak ja to videl co to je za drbani se! Zase jsem mel kopec casu! Dokdy to kolega roztahnul, nasednul zacal vybirat ty spalky, ja jenom couvnul, ten mne tam seskladal toho dreva, ja pak popojel dopredu, prohodil ten pasek s kterym jsem to drevo trosicku utahnul at ho nestratim, a pak jsem si zase trosicku pockal ale to zase dokdy ten Andrej nalozil ten svuj naves to bylo na dlouho, tak ja trosicku pockal a pak pomalu vyjel vysypat. Stejne nebylo kam pospichat protoze zase Andrej ten dokdy nalozil tech nejakych 25-30 kubiku do toho navesu tak to je nejaka doba, zase vylozit take, a ja musel porad na nej cekat aby mne nalozil dalsi furu. Takze v klidu v pohode. Ja se s tim nesral, prijel jsem na nakladove nadrazi tam jenom couvnum mezi haldy zvednul korbu a drevo bylo slozeny za par sekund! No ale zase jsem musel cekat na tu zelenou tatru dokdy prijede dokdy slozi. :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Kdyz bylo na skladce malo mista tak sme tu moji tatru take skladali rukou, ale to bylo zase jenom par minut protoze ja do te korby tam vemu v prumeru tech 10-12 kubiku dreva co to neni moc. Na vahu 7-8 tun mozna ani to ne. Ta moje tatra s tim drevem to jezdila turistiku!
čtv úno 26, 2015 1:21 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:think: toto by byl lesovuz! :lol: Kdyz tak se na neho divam, trosicku ho opucovat, tak to by se jezdilo! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
čtv úno 26, 2015 7:58 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Zavolal mne kamarad na kafe, kamaznik ze Storoznice! :lol: Tak ja sel!
Dlouho sme se nevideli, asi tak pul roku, protoze prace vsechno stoji a tak se nikam po kamenolomech, pikovnach nejezdi.
A tak prijdu, pozdravili sme se, povidam, clovece na tebe bych ani nerekl ze nejak prozivas tu ukrajinskou bidu, protoze si vypasenej jak prase!
Tak se usmal a povida! To mam s toho valeni se doma na gauci!
Povida!
Ja na vesnici, tak drzim prasata, slepice, kravy, tak mne toho moc nechybi, mam vse!
Zasel jsem 20ha psenice, ted jak skacou ty ceny, tak kurva o znich jak budu najimat kombajn tak to ani nevim jestli budu mit na zaplaceni!
Kamaz stoji nedela, traktor take, a ja tak vozim cigarety na Slovensko! :lol: Co mam jineho delat! Vozim cigarety na Slovensko, tak na ty cigarety si vydelam!
Povidam! Ty si jak rus! Rus take prodava vodku, aby pak vydelane penize mohl prochlastat! :lol:
A kolega se na mne podiva, a povida!
No a co mam delat?
Vsechno kolem stoji! Vzdyt to sam dobre vis!
Kamenicky kamenolom se po novem roce ani neotevrel! Kamenolom Orechovica tak tam sice maji otevreno ale nikdo tam nejezdi, protoze nikomu nic dneska neni treba, lidi nemaji penize tak nikdo nic nestavi.
Piskovna v Gejovcich tam je pisek drahej stal kubik 100 hriven a dneska je pres 140 hriven a narustem ceny nafty tak tam zdrazuje i pisek protoze tam pisek odcerpavaji dieslovym agregatem pres cerpalo. Na Gusjatnike tam je pisel levnejsi ale zase s hlinou! Tak odcerpavaji pisek z jezera elektrocerpadlem, ale stejne zdrazuje vse.
Na Fiskulturnom sterkopisek, hlina to se jeste od noveho roku nevozilo ale pocitej kdyz to tam zase otevrou tak hlina bude tatra takovych 500-600 hriven minimalne a byla 300. A sterk tak sterk byla plna tatra 500 a ted bude kolem tisicovky!
A vidis, po meste zadny provoz, podivej se u pumpy kolik stoji litr nafty!
Jakej by nebyl Janukovic zlodej, ale euro bylo za 10, cigara byly za 8, chleba za 4 hrivny, a byla prace tak se jezdilo a delalo, vydelavalo!
Bylo co ukrast, bylo porad neco!
A dneska? Podivej! Ty si cech a uz si se tady prevratil na naseho chachla! :lol:
Povida! Toto tady dobre neskonci, to tady jeste teprve bude vesele jak se uz i tak nasrani lide seberou a pujdou na Kiev hnat ty zidy!
Ja mu povidam tak!
Co ti mam rict! Vzdyt to sam velice dobre znas! :lol:
A tak sme prohodili par slov kde kdo jak a co, zaver byl takovy ze je to v prdeli, a tak sme se rozesli kazdy domu! :lol:
čtv úno 26, 2015 4:06 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

kamenolom Kamjanicja:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
čtv úno 26, 2015 4:32 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
čtv úno 26, 2015 8:13 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Pavel Šebek:

A jak hodnotis, nebo jaky mas nazor na takove auto VW Transporter 1,9TDi.

Obrázek
pát úno 27, 2015 8:51 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

T4 prej nejlepší vůz. Já mám T5 a zatím dobrý , jezdím jen nárazově ( málo)
pát úno 27, 2015 8:58 pm

gorila
Příspěvky: 117
Registrován: sob říj 29, 2011 9:35 pm

Příspěvek

T4 neexistovalo v 1,9 TDi, jenom 1,9 D a 1,9 TD, TDI jenom pětiválce
pát úno 27, 2015 9:13 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak asi to tam spatne napsali! :lol: To se stava! :lol: Bylo tam TDi, a ja nevim co je jaky auto! :lol:
pát úno 27, 2015 9:24 pm

gorila
Příspěvky: 117
Registrován: sob říj 29, 2011 9:35 pm

Příspěvek

to je častá "chyba" ono TDi vypadá líp...
pát úno 27, 2015 9:28 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Štolfa V:

Obrázek

:think: ono to dela bordel cim dal vic! Ted jsem na krizovatce jen tak tak zastavil. To ze zustava viset brzdovy pedal je jedna vec, ale ted i ucinnost brzd je velice slaba! Pedal jde hloubeji do podlahy nez obvykle, a zustava viset.
Ted jsem se nahnul podivat se na ty pedaly, spojkovy a brzdovy jsou nejak dohromady jako skupina, a cela ta pedalova skupina chodi do stran.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tady jsem to nejak vyznacil sipkou a dorazem asi jak ty pedale behaj do strany.

Obrázek
sob úno 28, 2015 12:36 pm

Štolfa V.
Příspěvky: 574
Registrován: ned říj 05, 2008 8:22 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

http://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel ... -2663.html
Toto je ten čep co je potřeba vyměnit. Na to že je z plastu vydržel dost.
Když jsem to dělal tak jsem to nefotil ale na výměně nic není.
sob úno 28, 2015 1:08 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů