V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
T(h)omas M
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 05, 2015 11:40 am
Bydliště: Mutterstadt

Smazání inzerátu

Příspěvek

Nebo o možnost upravit starý inzerát...
stř bře 04, 2015 8:34 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Omlouvám se T(h)omas M, moje chyba, smazal jsem ve spěchu a omylem ten nový inzerát. Nyní je smazán tedy i ten starší.
stř bře 04, 2015 10:05 pm

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Žádost o milost

Příspěvek

Žádám tímto laskavě admina,aby mě omilostnil,případně udělil amnestii a osvobodil mě od 1.napomenutí, páč už vůbec nezlobím,chci se stát dobrým člověkem (ne však pravdoláskařem,sluníčkářem nebo dobroserem). I z karty řidiče se po roce "vymažou" přestupky. Děkuji a slibuji na svůj řidičák,že se zde budu chovat vždy truckersky korektně :o
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
ned bře 08, 2015 9:20 am

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

Admin,prosím tě,z jakých důvodů,mně nejdou odesílat sokromé zprávy?Schránku mám prázdnou...
lubo
čtv bře 19, 2015 10:26 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

f.lubo...nevím, s tím, že by nešly odesílat zprávy jsem se nesetkal. Schránka je prázdná jak v sekci doručené, tak odeslané? A hlásí to nějakou chybu?
čtv bře 19, 2015 10:33 pm

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

HTML-vypnuto je v pořádku?Jinak mám odeslané 0% a doručené 4%...Díky za odpověď.Už mně to nejde delší dobu,ale neřešil jsem to.
lubo
čtv bře 19, 2015 10:57 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

viewtopic.php?t=15463 jedno zbytecne tema a jeden uplne zbytecny uzivatel
M-B Atego 1218 frigo
sob dub 11, 2015 6:29 pm

Amoroso
Příspěvky: 49
Registrován: čtv črc 15, 2010 2:32 pm
Bydliště: Plzeň

proč

Příspěvek

Sekce volná místa chci se zeptat proč je možné dávat sem inzeráty firem ktere nedokáží napsat ani za kolik bude člověk dělat je mě jasné že za hovno ale stává se z toho pomalu a jistě žumpa dopravců a vy je v tom podpoeujete a uzamknete aby nešli vkládat dotazy vážně to tu přestávám chapat a to :?: :?:
Proč jezdit? protože né chodit :-)))
ned dub 12, 2015 7:58 am

delivio

Příspěvek

uzamyká se protože jste neměli snahu si stanovit vlastní pravidla,návrhy,požadavky. Probíralo se to x krát.
Dále se uzamyká, protože se diskuze směřovali na urážky,nadávky a další druhy invektiv vůči všem. Přitom to jde napsat i slušně. Místo věcných a konkrétních dotazů.
Třetí důvod je, že je růst ekonomiky a tudiž vývozu a proto se objevuje více inzerátů.
čtvrtý....nikdo nezasahuje do obchodního jednání mezi dopravcem a řidičem.Smluvní vztah.
pátý...inzerenti nečtou pravidla pro vkládání a to jak z řad dopravců tak řidičů. Nemají si co vyčítat.

A za šesté....až bude většinová shoda na jasných záměrech, lze přistoupit k diskuzi.Ty nepadly ani předtím ani teď.
Administrátor ani moderátoři nemají vliv na obsah inzerce a celkovou informační hodnotu inzerátu.Tu ovlivní vždy jen ten, kdo příspěvek píše. Pokud nemá vůli nebo nechce z nějakého důvodu více popisovat, nelze to nijak ovlivnit.
ned dub 12, 2015 2:07 pm

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Příspěvek

Nelze ovlivnit?Ovlivnujete tu spoustu jinych prispevku.Tak co je za problem smazat inzerat ktery nema zadnou informacni hodnotu?
ned dub 12, 2015 4:35 pm

Fazol
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 18
Registrován: úte pro 09, 2014 8:57 am
Bydliště: Ostrava

Napomenutí

Příspěvek

Horší jak za komancu tady ,no asi jsou ...
ned dub 12, 2015 7:30 pm

delivio

Příspěvek

Budete nadávat, že se vše maže a nejsou zde žádné nabídky. Že je málo peněz, že je to stále málo, že stačí km.Že tak a jinak. Platy si domluvte mezi sebou a je to. Minimum stanový zákon a co si dohodnete navíc je vaše věc.
Až budou konstruktivní náměty na změny a většinově, je pak o čem diskutovat. A třeba se většina rozhodne a všichni inzerenti se tím pádem budou muset podřídit požadavkům uživatelů a nastoleným pravidlům.
ned dub 12, 2015 8:59 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

většinu nabídek asi stejně zadávaj lidi , co rádi zvedaj telefon, páč pak by tam jinak bylo psáno vše, i ta nejdůležitější věc-prachy :) ..delivio-píšeš minimum stanový zákon, jenže většina nabídek, kde není psáno kolik za tu práci, tak to švindlujou a platí míň, že to ani zveřejnit nemůžou, viz můj bývalý dispečer, co tu dával inzerát, kluci se tu do něj pak pustili i přes sz a když si mi stežoval, tak sem se mu smál a že prej už sem nikdy psát nebude, jedině dobře myslim...funguje to tu stejně jako náš stát, všichni ví, že je to špatně, ale nemáš možnost na to nijak reagovat....v kamioňáckým foru si zadávaj inzeráty vykukové, kteří právě stěma kamioňákama vyčůrávaj a rejžujou na nich peníze a Vy je v tom podporujete...ve slušný nabídce nebude nikdo urážet, jen se ptát na doplňující info, který si pak přečte každý a ne psát každýmu SZ...a pokud už sám zadavatel není schopnej dát podstatný info, tak je dement, to je jako když napíšu- prodám Audi A6, 4 dveře, motor a kola, cenu řeknu až případnému zájemci na místě :D ..dělaj si tam co chtěj....
Naposledy upravil(a) pučanges dne úte dub 14, 2015 2:13 pm, celkem upraveno 1 x.
ned dub 12, 2015 9:26 pm

NeverHome
Příspěvky: 238
Registrován: pát črc 03, 2009 7:59 pm
Bydliště: mám.

Příspěvek

Je pravda že tam bylo spoustu invektiv a někdy se to zvrtlo diskuzí. Po vašem zásahu je z toho ale naprosto marný téma. Dávám návrh na smazání. Nedá se to číst,téměř žádná informační hodnota u většiny inzerátů. Marné téma.
Nejsem Trucker, dělám to jen pro peníze. O iluze jsem přišel a na dobrodružství starej. Ale neznám lepší práci. Volant je můj svět....
ned dub 12, 2015 9:30 pm

delivio

Příspěvek

Nemusíte mi popisovat stav. Víme to všichni. Iniciativa musí vyjít od vás- větší části a v názorové shodě.Založte si na to téma, ujasněte si situaci, požadavky na danou problematiku. Budu sledovat.Více nemám co dodat.
Jen se ohrazuji, že podporujeme.
ned dub 12, 2015 10:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů