Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

polák čůral mě pod a za a ještě mě dacani plechovky nechali na autě
pon kvě 25, 2015 6:52 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A me sral cech pod auto na rozvadove a ani papir nepouzil...to si nevyberes.
Neřeším...
pon kvě 25, 2015 6:56 pm

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

však jo mě to bylo jedno,jen že to vypadalo jako kdybych to dělal já,bulhar u welsu začal u návěsu na rezervě a končil u zadní nápravy na tahaču pěkně si mě označkoval,byli prvně dva,to sem na něj zařval,proč nechčije do trávy,pak dojela dodávka vyskákali mladí staří ,tak pauza nepauza radši sem odjel než se ráno vzbudit a stát třeba na dřevě
pon kvě 25, 2015 7:06 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

jak jsem kdysi jezdil daleko, tak ja radci parkoval s kamaznikama!
S nima to bylo dobry.
Parta usmudlanych kamazniku, to se zralo, pilo se, kamaznici si kdo co potreboval tak opravoval, a take jsem s nima jezdil kolony kdyz mne to bylo po ceste.
Nasi co byly s kamionama tak ja se s nima radci do zadne party nedaval, strasne malo. Ze slovakama vubec.
A u tech kamazniku ja si nevsimnul zeby si na nebo pod auta chcali nebo srali. To ne! Oni ty svoje vehykly berou jako chlebodarce a tak se k nim i stavi! S nima byla dobra parta!
úte kvě 26, 2015 6:31 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Spolecna noc z kolegou z firmy na A39,Francie,smer Lyon,klasicky parking s WC,kolega uz odjel,pod nim kupa hoven....Chtel jsemm to nafotit ale nejsem hovado a je mi na bliti.Jinak typicky cesky trucker co kleje hlavne na polaky a poslouchal jsem to vcera 9h do CB...Jeste ze uz jel do hajzlu...Dobra zprava je ze pouzil hajzlak papir :shock:
Neřeším...
stř kvě 27, 2015 7:05 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ja moc na zapad nejezdim, ale byla doba prevazne jsem jezdil Lubeck (D) a ti povim, jedu na Dresden, Berlin a dale nahoru na Lubeck a pak spatky, a jak najizdis do CR v Usti nad Labem tak to mne pripadalo jako by mne dal nekdo pesti do drsky!
Z Nemecka kdyz najedes do toho naseho bordelu, tak jinak se to ani rict neda! Tak co bys chtel za kulturu naroda? :lol:
Vzdyt vy co jezdite kamionama to vite lepe jak to vypada v zahranici, nez ja. Ja uz ted dlouho nikde nebyl, a co jsem jezdil tak takove rychlovky Ostrava-Usti n/L-Dresden-Berlin-Podstam-Lubeck a spet nahoru a dolu, jeden den na vecer jsem vyjel, druhy den rano v Lubecku jsem ten material na sklade vyhodil a hned spatky, co vecer uz jsem byl doma. :lol:
V Nemecku vsude cisto kolem silnic, na parkovistich, u benzinek, na silnicich v provozu nemci jezdi slusne, to hned uz z daleka clovek vidi kdo je cech a kdo je slovak za volantem. :lol: No zajedes do CZ a to je kontrast kurva, jak kdybych spadnul do Konga! :lol:
stř kvě 27, 2015 9:32 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Arktik

Příspěvek

No a kvůli tomu jsi přeci odjel do Zakarpatí, abys se zase z Konga dostal do Monaka.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
stř kvě 27, 2015 12:13 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Jozine,

tady mas foto silnic z vychodu! :lol:

Obrázek Obrázek

Ta s tou fotbalovou brankou, to je vypadovka tady za Minayem, a ta druha to je zase Kinces! :lol:
Cesta pres pole s omezenou vyskou vozidel na 2,5 m a na konci te cesty normalne jezdi nakladat kamiony do firmy YAZAKI. :lol:
stř kvě 27, 2015 12:16 pm

wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Příspěvek

Nad tim nadavanim u nas jsem taky premyslel, proc to tak je, nadava Prazak, Brnak, Ostravak,
nadava se v mediich, a dosel jsem k zaveru, ze narod ma proste nervy v kyblu
(pokud zde tedy nejaky "narod" vubec kdy byl).
Celkova myslenkova menstruace mozna pochazi z prumyslovych zon, kde lidi delaj
za mrzky peniz na tri smeny a jeste je nekdo buzeruje. I kdyz tam bych to jeste pochopil.
Ale staci, kdyz nechte zaslechnu "dialog" z nejakeho serialu na Nove a prijde mi to podobne.
Neni tam sice tolik nadavek, ale plochy obsah typu "ťapy ťap tatamama" je podobny...
čtv kvě 28, 2015 1:28 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pridavam foto,detail jsem radeji neporizoval.Jen podotknu ze se nejednalo o Polaka,Rumuna ale meho kolegu ,tudiz CZ.Hanba me fackuje.Do lesa bylo 20m,na wc 50.
Obrázek
Neřeším...
pát kvě 29, 2015 6:40 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

:savle: Jožko,je možno Tě poznat v autě?Cedulky nemáš,nějaké jiné poznávací znamení?Potkávám vaše auta a výdycky do toho mžourám...
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
pát kvě 29, 2015 6:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A to jakeho mega trotla sem vcera potkal na Rozvadove domu,lepsi nepsat....Smer domu,zasel jsem na spenat s buckem a pak na jedno,bylo hezky.Tocenou desitku gambac nepiju je to u me obarvena voda a ne pivo,zadarmo drahe.Vzal jsem lahvac Plzne o 6kc drahsi a sedl ven na lavku to jsem nemel delat.Sedel tam trucker od Rokycan.nemyte tyden tluste prase.Po minute spustil,co to kurva pijes?Dej si toceny.Rikam mu dik ze ne,nechtel jsem mu neco vysvetlovat.Myslel jsem ze uz bude klid,nebyl.Kouka na me auto,cist umel,rika,Bohumin?To jsou ti ,,čuracíí ty krávo,polšti,co tam jedu ty kráávo platim pokutu ,,A pokracoval-vjedu do 15tun hulakam na nej jsem prazdnej a platil sem rval na cely plac...(nema potuchu ze v PL stejne jak v e F je 15tun mysleno tak,ze tam jet nemuzse i kdyz mas prazdny 14t,podle nich mas furt 40.)Pokracoval dal,-helee,jedu az rano tadydle 20km slozit to je vpoho,dopijel desate pivo,slina mu tekla po pysku z toho nadavani.Pak zacal resit zakaz predjizdeni a tempomat-kuuva ja vozim 5t jen,dojedu curaka nalozenyho,hovno mu to jede,zacnu predjizdet z kopce a on furt pridava,picus...Zaplatil jsem za tri piva a utekl do auta radeji,hlava me bolela.
Neřeším...
pát kvě 29, 2015 6:56 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

jo tydle jsou nejlepší :D
pát kvě 29, 2015 7:39 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

x

Příspěvek

Jozine a Ty si kolegu videl jak tam sere?co kdyz to je vytvor treba Polaka?
sob kvě 30, 2015 12:34 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

Já třeba nedávno skládal na pile a týpek asi tak do 30 let. Dojde zamnou a hned, čau tak co baví tě to? Říkám jo, paráda jsem nadšený. Hned říkal, že tak to má být, rychle natáhnul pravici a říká tak čau já sem Jura. Tak jsme pokecali, říkal že jezdil v Rakousku ale nebyl moc doma, ale že tady je to lepší, že je každý den doma. Z mého kamionu se sundávalo pár trámů co se dokládali na jeho auto. I když už sem měl složeno a měl jet zaparkovat auto tak sem mu pomohl zakurtovat aby to stihnul dřív. Za ním stál v kamionu polohoumles co jen vrtěl hlavou. Poté zase podání pravice a popřání šťastné cesty. Nakonec jel ještě kousek semnou a já pak sjížděl parkovat takže jsme si navzájem zatroubili a týpek pokračoval dál. :) Hned měl člověk hezčí konec práce
sob kvě 30, 2015 1:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Krocan a 42 hostů