Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

K cemu je dobra zacpa 200m pred,jak si projel sjezd pred peti km...?K cemu jsou ty vahy a vysky,kdyz ceske,myslim tim nase genialni znaceni cest bezne potkas most 18t bez dodatkove tabule jedine vozidlo?moc to zerete ty navi myslim,to je cele.
Neřeším...
pon čer 29, 2015 9:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dal nevim proc ma nekdo nastavenou vysku,kdyz treba v PL,na dalnici mas bezne viadukty 3,9m??mereno asi od napravy,nebo nevim jak.Staci pouzivat mozek a kouknout kde je ulice v meste,vice nepotrebuji.
Neřeším...
pon čer 29, 2015 9:18 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo, to jsem si taky říkal dneska. Ještě to "konzultoval" z mapou co jsem si teď koupil (má v sobě výšky, váhy či sklon).
A vše se jevilo na pohodu. Ale ouha. Na cestě co měla být na pohodu, opravovali most. Lépe řečeno jej zhodily a informace o tom byli cca.300m před tím. A kde se z tou potvorou otočím nikdo neřeší... Úžasné to bylo a zkušnost. Jen mne to sejří a to dost, že nejedu do Švédska. Místo toho, to to vnitro. Složit, pak naložit stavební materiál a šup na vykládku. Nu, pak konečně na firmu - natankovat, umýt. A vzhůru domů. Aspoň se fajn vyspím v "pelíšku".

A pak na nakládku do Němec. Ach jo, tak to mohlo být fajn. A místo toho zase ta " nuda". No nic, dnešní maturita dopadla dobře. Na pohodu to nebylo, ale zachoval jsem chladnou hlavu a ono to šlo. Což je super a jsem tomu rád. Dobrá zkušenost. :wink:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pon čer 29, 2015 10:07 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

...a zkoušeli jste navigaci Waze? Nevím, jak moc se tam dají nastavovat parametry pro náklaďák, ale online sbírá informace o hustotě dopravy podle uživatelů, který ji mají zaplou + sami uživatelé v reálném čase vytváří databázi kontrol, nehod, zácp apod + funkce chat, skvěle nahradí nefungující vysílačky - na mapě vidíte, že někdo stojí v zácpě, která je hlášena 20km před váma, tak mu napíšete, na jak dlouho to tam vypadá a máte pořád aktuální info... pro mě zatím nej navigace, kterou jsem používal.
pon čer 29, 2015 10:40 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak zase Vás zdravím z cesty.
Na parkovišti jsem se potkal z Nemezis a super. Dali jsme kafčo, oni dali k tomu ještě cigárko. A pak jsme pluli dál.
Díky Nem za štrůdl. Zblajzl jsem jej jen to hvizdlo a prolil kávou. No prostě mňamka. :hands: Díky moc.

Kua dnes jsem se celkem zapotil při kurtování - drátěné cívky či klubka drátů. To jsem ještě nikdy nevezl a tak jsem dost laboroval, jak to zajistit. Aby to bylo O.K.
Klubka vysoké v průměru cca.po kolena a dlouhé na púlku návěsu (šířka). A to nějak "zaplantat". Jak jsem to zabezpečil, byl jsem spocený jak šťur, a při povolování na vykládce se u toho asi oběsím. :smich: Ale jako rád byc věděl jak na to písek. Aby to bylo správně.
Fotku dodán posléze, teď jdu na kutě. :lol:

Tak opatrně, na pohodu a hlavně. No stress.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
úte čer 30, 2015 10:57 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

N.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:36 pm, celkem upraveno 1 x.
stř črc 01, 2015 6:10 am

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Sof-jaký systém mají v tom Švédsku s parkováním?
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
stř črc 01, 2015 5:43 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 1:36 pm, celkem upraveno 1 x.
stř črc 01, 2015 6:24 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Sof-díky moc za vysvětlení,já se tam určit nedostanu,ale zajímá mě to.Já mám někdy problém zaparkovat s 12 tunou :)
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
stř črc 01, 2015 6:37 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevim kdo chvali Svedsko?Co je na tom dobre?Ceny take ze si nekouupis ani kafe,takze se sedis v boude a cumis do firhanu,parkoviste v lese kde te do rana vyrezou nike a stahnou naftu ktomu,pumpy jak pise kolega a dnes po novemu nulova tolerence na rychlost,tudiz 80kmh max.Doba kdy sem delal vikendy nekde v lese otevrene okna pres noc,cisty hajzl a nic ti nechybelo rano se nevrati uz.
Neřeším...
stř črc 01, 2015 8:21 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

jozine, vozit se v osmiválcovým bavoráku a zároveň si stěžovat, že je ve Švédsku drahý kafe? Vážně?
čtv črc 02, 2015 10:50 pm

lukasV

Příspěvek

BMW prevezie raz za mesiac v nedelu do kostola,
kavu pije kazdy den :lol:
čtv črc 02, 2015 11:33 pm

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Globe

Příspěvek

:thumbud:
MAN=(M)ínusy (A) (N)egativa
pát črc 03, 2015 7:44 am

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

si byl v Uničova a ani si nedal vědět? ... teď to tu máme naprd, samá uzavírka, ale od Litovle se tam dá dostat úplně vpohodě, stačí jen sledovat značky ;)
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
pát črc 03, 2015 2:33 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

SOF - moc díky za informace k tomu Švédsku. Já tam nikdy nebyl a asi hned nebudu. Měl jsem tam jet, ale nevyšlo to.

Teď skáču z auta na auto... :wacko: Musím to vydržet, ale jak dlouho nevím. Vůbec mne to nebaví tak to hopsat po autech. Dávám tomu ještě čas, ale dlouho to trpět nebudu.

Jo Gepasi, nevěděl jsem žes z Uničova. Já tam maturoval a pak zajet do firmy na vykládku. Mají tam milion kolejí a díry, výmoly. Jen poškrábat či poškodit auto - to by se moc "líbilo" na firmě.
Prostě masakr, jsem tam bloudil a nadával jak špaček. :lol:

Nechte to hašťěřeni, no a že má BMW 8 válec. Prostě když je někde draho tak je. Bez ohledu na to co máš za káru. Já bych bral BMW z 12 kalíškem v atmosféře ( to co má nejlepší auto dle mne Mclaren F1). Pěkně v manuálu ... Ale to je jen sen. :inlove: On si sen splnil a já mu v tom fandím!

Ale co, jsem doma. Zítra na koupališti. A né spocený v tom parnu nelidském a v kabině bez externí klimy. Už vím co mi vadí na tom teplu - teplo. :mrgreen:
Jak jsem už říkal Nemezis, půjdu na mamuta. Kdo se přidá. :shock: :lol:
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
pát črc 03, 2015 8:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů