Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

super
Neřeším...
úte črc 21, 2015 8:09 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

Ahoj Jozi
Mam dotazt si odnas tak snad prozradiš :-D

Jak dlouho probiha asi tak zaučeni ve dvojce než tě vykopnou do světa samotneho třeba u vás na firmě :-D ?Teda pokud tam vubec zaučuji .Nebo co víš z okolních firem jak to tam funguje.
Ja bych třeba bral i 3metry zaučení :-D Klidně at si zamněstnavatel necha prachy a da mi jen na kvartyr ,jidlo at nezdechnu hlady a venku muzu byt promnězamne cele 3 mesice s prestavkou doma na vyprání věcí :-D Hlavně at se naučím co a jak za tudobu co budu potrebovat a ne bejkarny :-D
stř črc 29, 2015 4:18 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

U mě to probíhalo tak, že po 2 týdnech zácviku ve 2 jsem jel sám rigu, pak kijev a byl jsem zaučenej až až. Jinak jestli ti to nikdo ještě neřekl, za práci náleží odměna, tak si kecy že budeš jezdit zadara nech od cesty
stř črc 29, 2015 8:23 pm

clovek
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 13, 2013 5:34 pm
Bydliště: domov

Příspěvek

Čím víc takovej jako je xxxromio a doprava půjde rychleji do sraček, teda spíš řidiči.
Klidně at si zamněstnavatel necha prachy a da mi jen na kvartyr ,jidlo at nezdechnu hlady a venku muzu byt promnězamne cele 3 mesice s prestavkou doma na vyprání věcí. Normální člověk by to ani v myšlenkách nepřipustil. :roll:
stř črc 29, 2015 8:34 pm

Rob82
Příspěvky: 235
Registrován: úte říj 15, 2013 6:11 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Počkej až to uvidí Jožin, cos napsal na jeho vlákně za kokotinu, ten tě zdupe :roll: . Vemte mě- budu jezdit grátis a ve volnym čase ještě mužu umyvat soupravy. Kolik ti je, 18 ?
stř črc 29, 2015 8:45 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

To snad fakt není pravda :shock: většinou to funguje tak, že ten kdo zaučuje dostane něco navíc, protože je to záhul jako svině, nebo ten v zácviku o něco míň - ale o něco, na skoro zadarmo.. :roll:
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
čtv črc 30, 2015 10:37 am

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

ta odměna za zácvik nováčka není všude, třeba kde se jezdí normálně linka ve dvou tak tam toho nováčka posadí místo jednoho ze šoférů a druhý zatím jezdí s jiným autem singl a je to.
Jinak kámoš je fakt dobrej a šikovnej a už jezdí ve dvojce dva měsíce a furt je v zácviku, tak ta doba zácviku je asi různě podle firmy a podmínek.
Prostě spokojenej řidič kamionu.
čtv črc 30, 2015 11:58 am

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

Medvěd, jasně že to je podle firmy..ale myslím že odměna pro toho co zaučuje (v případě, že druhý je absolutní nováček, nezná cesty, neumí jezdit, nic) je na místě. Stejně tak i případná menší výplata pro nového (přeci jen, většinu práce stejně udělá ten zkušený, když se třeba pospíchá atd).. když nastoupím někam do firmy třeba jako fakturantka, taky nedostanu hned vše co ostatní - až po zaučení/zkušebce..
Myslím tím ale, že třeba nastoupí do firmy která platí 45eur/den dietu všude, tak nováček dostane třeba 38eur a "mazák" o to víc.. nebo nějakou prémii..
Nevím kdo přesně dneska určuje, kdo je schopný a "umí" a může vyjet sám...asi nikdo..
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
čtv črc 30, 2015 7:03 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

Zas Mně nesežerte :-D Nepsal jsem zadarmo!!!! Jen to že bych obětoval část vyplaty za delší zaučení.Pokud mi někdo dá abych zaplatil byt mněl na jidlo na dalsi cestu a vydaje okolotoho tak mile rád ten zbytek obětuju tomu co se semnou bude trapit .A to jsem myslel tim at si zamněstnavatel necha prachy asi jsem se blbe vyjadřilno což je fakt :cry: Ja to myslel proste tak ,že jsem četl ruzně že to je vetsinou 2tydny a davaj ivan a že se nikomu nechce moc zaučovat Nováčky takže radši at mu dá moje love ja se podobu zaučení neposeru o ně ale radší at mně zaučuje dyl a poradně.A to že venku mužu byt skoro furt zatim si bohužel stojim!Je mi to uprdele kde sem jestli mam doma ted(kdysi v 1 mistnosti na firmě )ču mnět cely den do kompu a pak jit chrapat to je to same jako být v kabině pokud někdo namitne proč nejdu ven tak proto že sem se stal celkem samotař nepiju takže mně to ven netahne mezi ty mladase sfetované nebo ožrale nasračky každý víkend nekdy i všední den a sem ročník výroby 70 ( a nepiju proto protože proč chlastat jsem toho nazoru že člověk pokud ma mozek se dokaže pobavit i bez chlastu,ženskou taky mužeš sbalit bez něj a někomu rozbit hubu určitě lepe bez něho což jsou asi nejčastější 3 duvody chlastaní a né se pak trápit dva dny bolehlavem a přísahat si že už chlastat nebude :-D do dalšího bolehlavu :-D
čtv črc 30, 2015 7:31 pm

Uživatelský avatar
Nemeziss
Příspěvky: 899
Registrován: sob lis 29, 2008 11:21 pm
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvek

xxxromio: No, nechce se.. divíš se, když vidíš ty mladý (převážně) a někdy i starý paka, co předvádějí, jak si myslí že jsou borci atd atd, jezdí týden a už jsou kingové? Já bych nezaučovala nikoho krom velmi dobrého kamaráda/kamarádky nebo prostě koho fakt léta znám, a i tak by mi z toho asi hráblo.. chápu že člověk nějak začít musí a někdo to dělá rád, ale je jich menšina.. většinou z toho těm zkušenějším hrabe..
"KDYŽ SE VÁM NĚCO NEPOVEDE, ZMĚŇTE DEFINICI ÚSPĚCHU ;-)"
Je lepší shořet, než vyhasnout..
pát črc 31, 2015 8:12 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja nikoho nezaucuji,jak nastoupis k nekomu asi sednes a jedes.O me je zname ze nesnesu ani vlastni babu v aute,a nedej boze ciziho chlapa co jen kleje,kouri a 2,5e za sprchu neda....Vsude je neco.Ja vcera slozil v Usti a cekam az neco vymysli co nalozit zpet.Zadarmo samozrejme,je to vec nenezranych dopravcu co poslou auto z ostravska do Usti na patek,z anglie,a pak si mysli ze jeste udelaji ryto na vnitru,nejake cihly nebo tak neco :shock: ,je to tak co tyden,furt a dookola.Sofer je porad jen mezikus,co ma drzet hubu a cekat.Platit treba litr na den,za to ze tu stojim,davno bych jel poprazdnu..Pak se dopravci divi ze jim lide odchazeji,nema kazdy na toto naladu.Pocitam ze tak v poledne prijde sms at jdu nalozit do Prahy a necham to v Brne :wall: :down:
Neřeším...
pát črc 31, 2015 9:58 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

To jsou typické akce dispečerů. To bych zabil. Čekáš abys pak spěchal. Před víkendem je to uplně ideální. Vy tam ještě máte ten zakaz od 5ti že jo? To je uplně baaajo. A dispo ve dvě třiskne dveřma a má v prdeli 8) Neříkám- může se to stát, ale jak už je to pravidelně, tak je asi někde něco špatně.
pát črc 31, 2015 11:34 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je to tu furt a dookola...Uz sem mu parkrat rikal at hleda ridice z okoli Prahy,jak se tak zamiloval do tech koncin....Nebere me vazne ale :( .Jinak prekvapil mile,sehnal vnitro o do OV,to cumim,sice na zitra vykladka a u nich to beru jako uspech :D
Neřeším...
pát črc 31, 2015 11:57 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

No vida. Dobrá věc se podařila :) Já si to ještě přednaložím na pondělí a tradáá dalších 660km dom 8)
pát črc 31, 2015 12:46 pm

Uživatelský avatar
xxxromio
Příspěvky: 19
Registrován: čtv črc 23, 2015 1:36 pm
Bydliště: Orlová

Příspěvek

Tak semnou to ten zaučujíci nebude mit těžké je sice fakt že hulim ale taky se neposeru když mu to bude vadit že hulim chapu ho že jim to smrdí jak prase tak to holt omezim a zahulim si o pauze no sprcha musí byt o tom žadná a pokud se nekomu nechce davat eura za sprchu tak existuje takovy vynalez petflaška se propíchá dole a je z toho fajn sprcha ale toby si ten clověk musel pak doplnovat vodu že jo ale pokud je mu lito vyhodit tech par eur za sprchu myslim že bude liny i si doplnit vodu aby ušetřil ty eura takže taky banan :-D Jinak pak zaleží co to bude za typka nevadí mi mlčet sto let a ani kecat a pokud bude mlit sračky tak holt se aspon pobavim a pomyslim si ty máš pravdu ja mam klid :-D(Jsem tak vyškolen od fotřika ktery patřil mezi ty řidiče ktery všude byl všechno videl a všechno delá nejlíp)
pát črc 31, 2015 1:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů