Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
jondik
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 25, 2008 1:53 pm

Příspěvek

Hochu, ty sám nic moc neumíš teda neznáš 561 a už zaučuješ?? to jsem zvědavej jaký bude ten zaučený:-))) to že vypneš bateriák vůbec nevadí,teda je divné že se vypne tachograf ale můžeš dělat pauzu jakou chceš, ale ty máš kolečka tak jen musíš měnit aby se ti neprotočili nebo víkend ti musí psát papír na volno nebo žluté kolečka jestli platí ještě, a pauzy můžeš mít kolik chceš, a neber tu práci tak důkladně, prostě si u nakládky udělej 20 min práce pak dělej pauzu:-)) prostě jak se ti to hodí, já si u nakládky dělám taky pauzu a pak vyřizuju papíry, jdu na wc a 25 min práce je hotovo.-)
Man TGX 480 Euro 6
ned čer 28, 2015 11:05 am

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

nene skrz AETR ho nezaučuju páč o tom vím docela mastnou :D :D já mu vysvětloval jak třeba upevnit vyvážečku, harvestor řetězy do kříže, jak dofukovat mašinu a podval a takové ty věci. V aetru mám mezery jak noty na buben, ale přiznat si to je polovina úspěchu :D
ned čer 28, 2015 11:19 am

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

druhá polovina je dostudovat to, tak hurá do toho, máš na to ještě půl neděle ;)
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned čer 28, 2015 11:25 am

Uživatelský avatar
jondik
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 25, 2008 1:53 pm

Příspěvek

spíš nestuduj AETR ale nařízení 561 :-)
Man TGX 480 Euro 6
ned čer 28, 2015 7:52 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

všecko sem si prošel, díky za rady, ale nyní další zádrhel :D
mám takovou menší potíž a jelikož vím, že někteří se v legislativě vyznáte poprosil bych o radu. Jelikož sem 3 dny teďka nejezdil a měl sem volno tak musím napsat dovolenkový papír. Mám klasický kolečkový tachograf. Jde mi o to, že mám napsaný papír a v něm doplněné všecky potřebné údaje, ale bohužel šéf mi jej sice podepsal, ale nedal mi na něj razítko :( Je to velký problém? Zkusím se podívat ještě po autě, měl bych tam mít jeden papír s razítkem i podpisem a jen doplnit datumy o volnu, stačilo by policii kdyby v dovolenkovém papíru byly údaje ručně dopsané, ale bylo na něm razítko i podpis? Bohužel pán co jezdí se dřevem to co já tak už ho chytly a měl nějaké problémy skrz dovolenkový papír, děkuju
ned srp 02, 2015 7:15 pm

clovek
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 13, 2013 5:34 pm
Bydliště: domov

Příspěvek

Já bych razítko neřešil, podpis tam je a to je hlavní. Razítko si lze vyrobit na počkání plný kýbl. Pokud někomu vadilo, že tam není razítko, tak byl vůl.
ned srp 02, 2015 8:16 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

paráda děkuju :)
ned srp 02, 2015 8:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů