Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

No, Michale, to je paradni! :lol:

813-ka 2x turbo, to se jen tak nevidi v originalu! :lol: Krasavec! :lol:
pát zář 25, 2015 12:17 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Peter,

Ja si myslim ze som sa vyjadril docela jasne!
Neni potrebne riesit moj zivot a moje osobne veci! Ja som o to nikoho neziadal a neprosil! Keby nahodou prisla taka situacia, tak mne mozes verit, sam osobne sem napisem ze potrebujem pomoc, potrebujem robotu!
No zatial som si nevsimol zeby som o nieco take ziadal alebo prosil!!!

Ako som pisal som svojpravny clovek a bol by som rad keby som si svoje veci riesil sam! Vy demokrati mate nejaku pomylenu tu demokraciu, tak asi preto sa starate o inych! Ale ja toto nepotrebujem!

Ci moja tatra stoji pod plotom alebo v hangare, je zase iba moja vec, pretoze je to moja tatra!
Situaciu na Ukrajine som si nevymyslel, akurat ju trpim, ale to neznamena ze som nesvojpravny a podobne!
pát zář 25, 2015 12:26 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Arktik

Citace:
Ked ja si robim papiere, ci uz ten pojebany profesak, alebo ten zeriavnicky a viazacsky preukaz, tak si myslim ze je to dostacujuce nato aby bolo pre kazdeho pochopitelne a jasne ze nejaky ten zamer, plan a robotu asi mam! Lebo inac by som take chujoviny asi nerobil! Laughing

Noooo mne pride ze poslednou dobou len same chujoviny robis, to sa na mna nehnevaj, ale jasnych zamerov si mal uz tolko ze by to vydalo na knihu..

A nestaram sa do tvojej rodiny len reagujem na to co pises (to o tom chlebe).. A sam musis uznat ze neustale sa stazujes na pojebanu EU, ukrajinu... vlastne na vsetko... Tak u takejto prace by si si aspon oddychol a nemusel sa stresovat... Ako Foto mas pekne to vsetka cest aj info z UA... Ale aby niekto tvrdil ze ked mam pojebany profesak tak som uplny kokot, toz dobre dojdi ukazat ci znas viac jak ja, alebo dojdi ukazat co znas... Budes lepsi ok, budes stejny ako ja ok, budes slabsi ako ja ok... Aspon nieco ukazes, ale inak take hovadiny pisat... A ze sa natahuju hodin?? Za 500kc na hodinu si vyskakovat moc nemozes, takze to robis ako ostany aby si si co to zarobil, neprerobil a bol schopny zaplatit sofera...

A v com si ty prosim ta tak drahy sofer ze by ta nik nezaplatil? Za to ze vies Tatrou jazdit?? Nie je umenie tatru kerovat, ale umenie je odkerovat vse do coho ma posadia.... Tot moj nazor... Brecet ze je doba na kokot a vse je pojebane, ale nic pre zmenu nerobit?? Kolko uz ta stala tatra, tam jak stoji?? To je to co nechapem... Riesit a drzat nieco co ma taha ku dnu...

Pokial sa ti nepaci co pisem, tak nebrec,nenadavaj jak je vse pojebane... nabizim ti riesenie tak ho bud prijmi alebo odmientny ale s nejakymi jasmymi agrumentamy.. Tym ze si srdcar na tatry a radsej by si zdochol hladom jak v inom vydelalval, radsej ani nepis bo to hovadina neskutocna.. :roll: Nechcipnem predsa len pre to ze som tatrovak, tatrovakom mozes byt stale, kukni na mna tatrovak som ale to neznamena ze nepojdem tam kde budem vydelavat dost penez na to aby som si mohol v baraku drzat 813 len tak pre paradu.. Vydelavam prachy - mam tatru, ked budem vydelavat hovno hold tatra nebude a musi z baraku aj ked mi to bude srdce drat... Ale nechcipnem hladom kvoli tomu aby som platil silnicku, poistenie, naftu a ja nemal co do huby... Takze asi tak...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 25, 2015 12:43 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Peter,

A toto je tiez dobre, ci zerem saslyk a zapijam samogonom! :lol: Alebo slopem samogon a zakusujem saslykom! To sa ti podarilo! :lol: Toto viete pozerat jeden druhemu do taniera! :lol:
Hej kamarat slopem samogon a zakusujem saslykom! :lol:
Je na tom nieco zle? Alebo to niekomu vadi???

Zobral som si feliciu kombi, lebo ma vetsi zavazadlovy priestor, dostala do kufra chladnicku, lebo aj nadalej budem jazdit na Ukrajinu aby som si priviezol poriadne maso, poriadne domace klobasy a podobne!
Teraz co som doma, tak nejak sa toto co zerem neda zrat! Lebo to je iba ako potreba na prezitie aby clovek nezdochol od hladu! Amarouny z navstevnikov!
To nech zere Fico a Sobotka ale ja to zrat nebudem, tak isto ako tie ich bludy!
pát zář 25, 2015 12:44 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

peter gasparovic:

Neni to tvoja vec a tym si myslim ze asi tie debaty skoncili!
Ja som svojpravny, takze sudy ma nezbavili svojpravnosti a teba neurcili mojim porucnikom ci ako sa im hovori!

Preto by som bol rad a opakujem, nech sa kazdy stara o seba!!!

Ked budem potrebovat pomoc tak sa ozvem, ale zatial taku potrebu nemam! Preto sa za seba ospravedlnujem, mozno som to nevysvetlil dostatocne, ale asi inac to povedat neviem! Nepotrebujem nic! Ani lutost, neviem preco, ani robotu, lebo clovek ako ja ma robotu vzdy aj bez ponuk, slovom nepotrebujem nic! Dakujem za snahu a ochotu ktoru si velmi vazim!
pát zář 25, 2015 12:52 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Ukaz mi kde toto pisem:

Peter,

A toto je tiez dobre, ci zerem saslyk a zapijam samogonom! Laughing Alebo slopem samogon a zakusujem saslykom! To sa ti podarilo! Laughing Toto viete pozerat jeden druhemu do taniera! Laughing
Hej kamarat slopem samogon a zakusujem saslykom! Laughing


Co jes alebo pijes mi je jedno...len konstatujem ze poslednou dobou bolo viacej foto toho co zjes a vypijes jak toho co urobis... A ze nechces aby som rearoval?? Toz kamarat nepis take bludy a ja nebudem reagovat... Sám sem davas svoje zitie, jedenie a pitie, toz pak musis pocitat s tym ze to bude niekto komentovat.. :wink:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 25, 2015 12:56 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Peter.

Tatra je tatra! Hej je srdcova zalezitost! O tom ziadna! Inac kazdy normalny clovek co drzi tatru, tak ju drzi nato aby robila a zarabala! Ked nezaraba tak nech ide kade lahsie! Ved to neni par korun drzat tatru!
To s tebou uplne suhlasim a bez debaty!

No ja som taky aky som, a tak aj tak pisem!
Ja nepotrebujem ziadnej pomoci, vzdy som si musel a vystacil sam, tak aj ked teraz zrovna nemam lahkeho zivota ale bolo aj horsie a vzdy som si musel a poradil a pomoct sam, tak aj teraz tomu inac asi nebude!

Aby si ma chapal!
Sam vies ze mna nezlomis! Ja som ja! A moze mne tu vysvetlovat kdo co chce!

Ja si riesim svoje veci sam, a nadalej to tak aj bude! Nepotrebujem od nikoho nic! Kamarat lebo nie! Na toto sa na mna nehnevaj!
Preto som aj napisal vazim si ponuky, ale ja si radcej svoj zivot riadim sam, ako aj svoju tatru na cestach svojho zivota!

Takze tak kamarat!
pát zář 25, 2015 1:06 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Peter,

Aj tak toto co zozerem a vypijem, neni tvoja vec!!!
Vlakno je vseobecne, a o zivote na vychode tak nech sa tu slope od rana do vecera, nech tu saslyky lietaju hore dole, je to vseobecne vlakno o zivote tatrovakov a celkove soferov na vychode!!!
Ja zato tiez nemozem ze vychod je taky specificky a kazdy ked rano vstane tak namiesto salky kavy si da horcicak samogonu! :lol:
A ja sa tiez tomu nejak nebranim, ved so vychodnar tak mne tu nic neni cudzie! :lol:
pát zář 25, 2015 1:12 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Arktik:

Citace:Ja nepotrebujem ziadnej pomoci, vzdy som si musel a vystacil sam...

Toz to si bratu strasnu kokotinu napisal .....

Pokial si si musel vystacit sam, tak pak nebrec ze je vse na picu... Je tu niekolko ludi ktory ti pomoc nabidli... Tak bud brecim a prijmem pomoc alebo neremcam a makam aby som sa mal dobre...
To ze je to na vychode tak ze das samogon , ok, nic proti, ale samaogon si mozes dat aj doma, sice az v piatok po praci,ale nemusis kvoli tomu do AU kde je vojna jazdit...
Takze tak.. Nejak mi to pride ze tady pises furt len nejake tlachy... Poznam ta uz hodne dlho, ale pride mi ze je to s tebou rok od roka horsie... Asi by si mal prestat cucat samogon a zapnut zbile mozgove zavity, zapojit ruky a zacat neco robit...
Vykaslat sa na zaujmy podnikatelskeho smeru (zde by si mal uznat ze v terajsej dobe to nejde)(taky som skoncil s podnikanim,hold nekomu to ide nekomu ne)) a zacat robit to kde prachy zarobis...
Ale pride mi to marne marne marne... Hadzat hrach na stenu by bolo asi rozumnejsie... :wink: :wink:
A pokial budes teda zeriav kupovat, tak by sme sa s peniazmi mohli aj spolu vyrovnat...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 25, 2015 9:01 am

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Kdo něco chce dosáhnout hledá způsoby, komu se nechce hledá výmluvy :cry: Že je tohle vlákno už hodně dlouhou dobu jedna obrovská výmluva mi vůbec nevadí, ale proč to sereš do jiných témat?
PS : krmení nás fotkami šašlyků a samogonu jsem kritizoval já v reakci na těžký průběh ukrajinské války, ve srovnání toho kolik tatrováků nepřežilo konkurenční válku tady doma
pát zář 25, 2015 9:12 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Nevim o co vam jde, jasne jsem napsal ze nevyzaduji nejakou pomoc ja si nevsimnul zebych se o neco prosil, a neco zadal!
Napsal jsem jasne at se kazdy stara o sve!!!

Tak at si kazdy hledi sveho, a co budu delat ja, si myslim ze je moji osobni veci! Tak to prosim respektujte!
pát zář 25, 2015 10:58 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Tady ty příspěvky přibývají, tak se spožděním bych chtěl poděkovat záverečnému za link na reportáž o vysavači a myčce pražského metra. :hands: :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát zář 25, 2015 11:21 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Drahy Arktiku.

Toto nie je,ze sa do teba staram. Toto je o tom,ze ma uz stvu tie tvoje rozpravky co tu furt pises... Keby to bolo len v tvojom vlakne tak nepoviem ani popel. a vubec na teba nebudem reagovat...Ale pisat ze si si vzdy pomohol sam?? Na moju pomoc si uz zabudol?? Mam ti pripomenut kredity, naftu, dlh, moju tatru riesenu az s policajtami a vlastnorucne som ju musel pomahat montovat pretoze zalohy ktore som ti posiel sa zahadne stratili a este som tam musel lhat....??? Nechcel som to takto verejne riesit ale citat tie tvoje lzi a vymluvy... to sa uz fakt neda.. Nehnevaj sa na mna,ale co je moc to je prilis... Kolko ludi okrem mna ti uz takto pomohlo?? Ked si tak skvely preco ta nechcu v MOPASE, v VOP Olomouc, v Koprivnici, v CSM Tisovec....??? Jo jasne vsetci su zly a ojebavaci a len ty mas ciste svedomie...

Chcel si jazdit tatrou?? Ok , Dojdi sem, caka ta tatra 815 s vlekom mozes piesky tatrou vozit, takze uz sa nemusis vymlovat ze na stol nechces chlieb zarobeny PVC vozom. Zarobis ho tatrou, bude na chleba aj na vyriesenie podlznosti...
Ci mas tolko penazi ze mozes zeriav kupit hotovostou?????????Ak ano,tak vyplat co mas...

Mariane, nezlob sa na mne ale si hovno tatrovak, za teba sa tatrovaci mozu tak akurat hambit...

Tak a teraz sa zacni opat vymlouvat a pisat tie svoje blablabla kecy...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 25, 2015 9:17 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Peter.

Ako som povedal! Ja sa o nikoho nestaram a bol by som rad keby to bolo aj opacne!
Ja robotu mam, a tak nepotrebujem ziadne ponuky a podobne! O ziadne som neprosil a o ziadne som neziadal.
Slusne som Ti podakoval za tvoju ponuku a povedal som ze nechcem.
Tak ti to zase iba opakujem, nechcem DAF nechcem tatru ani vlek! Nechcem nic!

Dostacujuce?
pát zář 25, 2015 9:24 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Peter,

Pre tvoju informovanost.

Ziadny zeriav nekupujem, ja som dostal ponuku za podmienky ze si urobim papiere, co uz aj robim, a normalne jak mam v ruke papiere si idem normalne do roboty!
A subezne si budem riesit dalej svoje veci!
pát zář 25, 2015 9:30 pm

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů