Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, cuisine, Chomuťák, mc.cvok, spida, talaš.m

Zamčeno
Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

První tatru jsem si koupil před 9,5 roky , tudíž ve srovnání s tebou vůbec nejsem tatrovák, nicméně takový břídil jako já demokratický kokot s profesákem se demokratických policajtů kvůli úniku oleje bát nemusím, a ty s tou nejlepší tatrou na světě jo? Něco je tu divné

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pát zář 25, 2015 9:38 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

lubossss:

Kdyz nechci u nas doma jezdit s nakladakem tak nechci a nebudu!
System u nas, je takovy jak je, a rozjizdet v dnesni dobe dopravu, ja si myslim ze zrovna u mne zase neni takovy stav abych mel tolika penez na rozjezd jednoho auta!
Takze si musim vystacit s tim co mam, proto delam papiry at mam vse v poradku a OK, a co se tyce jezdeni tak minimalne.
pát zář 25, 2015 9:47 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Tak ked nechces a nebudes tak nejzazdi, ale neber si pak do pusy lidi ktory to delaj a nazivat ich flakacmi a hodinarmy je fakt na facky... :roll:

Najednou nebudes kupovat zeriav??????? Tak co je potom toto??? Zase ojebavacky???

Arktik
Citace:Ale nic ja ten jerabnicky prukaz udelam, to by bylo aby nebylo! Bude T 148 AD 20. Na 815-ku to nemam.
Zato tu 148-cku udelam ukazkovou lepsi nez fabriky kdy byla nova! Je to od par stranok spatky http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php? ... tart=15840 Kurde ty strasne rychlo zabudas....

Takze bud lzes ty, alebo mi ostatny nevieme citat a vlastne sme uplny kokoti... Ty si do tej pusy fakt ..... :roll: :roll:

A ze si sa ktym podlznostiam nevyjadril???? Takze dlh asi urcite platit nebudes....

Ako som napisal vyssie blablabla kecy a zvasty mistra sveta z violeta...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 25, 2015 10:23 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Co proti tobě měl ten "" Pozorovatel"" než dostal BAN, i toho jsi natáhl? :roll: :roll:
A ""pepa horkl"" ten taky šel proti tobě a proti všem kdo s tebou jakkoli komunikoval
pát zář 25, 2015 10:30 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

peter gasparovic:

Citas dobre! Len som nepisal ze kedy si ten zeriav zoberiem!
Vsetko ma nejaky ten svoj postup.
Najprv sa musim robit na zeriave, dalej si musim urobit na ten zeriav papiere, dostal som ponuku roboty na AD 160 co je rapdi na 148-cke alebo potom je este vetrieska!
Zeriav ani na 148-cke nestoji par korun. A zase dokedy a je otazkou ci svoju tatru predam ci na nu bude robota, neviem co bude a ako bude!
A ked ju predam tak na ten zeriav to stacit tiez nebude!
Uvidim.

Teraz mne treba robotu, mam moznost roboty, tak idem robit. Zajtra pride kolega tak to zrovna budeme riesit! Co sa zrobi a ako sa zrobi!

Takze tak! Tu ma Ukrajina vycvicila na tolko ze dneska uz mne je kurva jasne ze nic sa nerobi z minuty na minutu a vsetko je nejaka doba!
Kolko bolo planov, kolko sa vsetkeho chcelo a vsetko islo do pici ken tak zaprasilo, a tak teraz radcej v klude!
Skoda mojej tatry, teraz ju predat tak neni komu, ked to auto stoji tak to tiez neni dobre, takze situacia taka za hovno!
pát zář 25, 2015 10:41 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Lubossssu - je to marne, marne, marne....

To bude asi tym ze mame profesaky a sme uplny dementi takze nevieme vlastne ani citat ani pisat.... Na taketo mazanie medom kolo huby sme uz dost stary... :D
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 25, 2015 10:42 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Citace:

Arktik

Založen: 2.5.2010
Příspěvky: 14062
Bydliště: Uzhgorod


Příspěvek
Peter,

Pre tvoju informovanost.

Ziadny zeriav nekupujem, ja som dostal ponuku za podmienky ze si urobim papiere, co uz aj robim, a normalne jak mam v ruke papiere si idem normalne do roboty!


Takze najskor napises ze ho nekupujes, a potom napises ze ho kupujes len nevies kedy.... To mi nejak hlava nebere...:roll: :roll:

Citace:
Takze tak! Tu ma Ukrajina vycvicila na tolko ze dneska uz mne je kurva jasne ze nic sa nerobi z minuty na minutu a vsetko je nejaka doba!
Kolko bolo planov, kolko sa vsetkeho chcelo a vsetko islo do pici ken tak zaprasilo, a tak teraz radcej v klude!
Skoda mojej tatry, teraz ju predat tak neni komu, ked to auto stoji tak to tiez neni dobre, takze situacia taka za hovno...


Vsak ti pisem ze dojdi sem, caka na teba tatra a mozes jazdit, tak co s hovadinamy spekulujes... Budes mat klud, peniaze a budes tatrou jazdit... tak co ti este viac treba??????
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 25, 2015 10:48 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Příspěvek

Zajímal by mě ten ""pozorovatel"" :roll: :roll: :roll: Kdo to asi mohl být? A co po něm mohl chtít ?
pát zář 25, 2015 10:49 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Peter,

Neviem kolko mam opakovat! Ja nepotrebujem ziadnu tatru ktora na mna caka! Na mna necaka nic!

Ja som bol doma dohodol som si robotu, a robim papiere, oni tie papiere mne doma treba keby som robil neviem kde! Je to tak?
Ked raz ten profesak treba, tak ho treba! Skor ako za 2,5 mesiaca ho mat nebudem.

Takze teraz v prvom rade papiere!
pát zář 25, 2015 10:54 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Tak ked nechces tatrou jazdit tak nebrec ze to dopadne zase spatne...
Naraz ti treba profesak??? K comu sak ides spatky na ukrainu tam profesak netreba.... Vies ze s profesakom budes stejny blbec ako my ostatny ktorych tak kritizujes?? Zvladne to tvoja hrdost?? Tak pak nepis ze kupujes zeriav... ALE VSADIM BOTY ZE S TOHO NIC NEBUDE....

Skor nez kupis teda ten zeriav, vyrovnaj dlh a pak si rob co chces...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 25, 2015 11:06 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Peter,

Na Ukrajinu? Hej tak raz do mesiaca na vikend vypit samogonky a zakusnut saslykom! Lebo tu sa teraz asi ani nic ineho sa robit neda!
A najhorsie na tom je fakt ze je otazkou kedy sa tu bude daco dat robit!
Ved som to tu pisal "x" krat tak co to opakovat, aj tak je to asi zbytocne!

Robit musim, bez roboty asi nikomu pecene holuby do huby nepadaju, ci uz je to na Ukrajine alebo kdekolvek na svete takze aj v CR a na Slovensku.
Robotu mam, vyzaduju sa odomna doklady, tak ked zrobim ten profesak tak bude o jedneho kokota viac! To tam toho!

Ci z toho bude alebo nebude daco, tak zrobim vsetko aby bolo. Aj ked tak som si presiel veci co je potrebne vediet k tomu profesaku, co si myslim ze je tam dost veci co asi z pracov sofera vela spolocneho nema, ale tak to je tak uvidim na kolko mne to pojde do tej mojej prazdnej hlavy!
pát zář 25, 2015 11:35 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Raz do mesiaca? Sak pises ze felicia dostala chladnicku aby si si mohol klobasky a samogonku vozit....To so do tej felicie vopchal mraziak na 1000L??

Robit sa musi, to je jasne, a prave preto ti hovorim dojdi sem na tatru. Nemusis mat zeriavnicky ani viazacsky a mozes len jazdit...Usetrne prachy, starosti... Tak co sa ti nepaci??

Najskor remcas ze na DAF nepojdes, pak ani na tatru nepojdes... ale na zeriav pojdes??? To my chces tvrdit ze budu na teba 2,5mesiaca cakat, a ze ta zoberu bez praxe...??? Snad si nemyslis ze ti totok uverim... Oni potrebuju zeriavnika hned a nie az nekdy na vanoce...
Taky pises ze tu jazdit nebudes, na UA budes raz do mesiaca pre jedlo jazdit tak mi teda povedz kde chces jazdit?? Na mesiaci??? :sleepy:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát zář 25, 2015 11:45 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Peter,

Co pojdem raz do mesiaca, tak pojdem raz do mesiaca. To neni o tom zeby som isiel na nakup klobas! Ja tu mam tatru v colnom rezime a toto musim riesit! Takze raz do mesiaca musim ist na vnutornu colnicu!
Tak uz ked sem musim tak to vies ze si nakupim. Tu chodi o vikendoch polovica vychodneho slovenska na nakupy lebo jak nejak este su tu lacnejsie veci ako u nas.

Neviem ale asi tomu nerozumies povedal som nie, to znamena nie!
Tak to tu nemusis opakovat prid sem lebo tam niekde caka nejaka tatra! Ked caka tak nech caka! Necaka na mna!

Ked raz hovorim ze ja som bol doma a uz mam dohodnutu roboru, tak ju mam dohodnutu! Ked som sa zacal zaoberat papiermi tak sa tym zaoberam! Lebo tak sa to odomna vyzaduje!
pát zář 25, 2015 11:56 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Prosim ta a co chces na tej tatre riesit? Sak nech si ju tam nechaju...Ta uz stala penazi do ochujenia, by si si uz davno druhu kupil. Sak ty za to nemozes ze je tam, to ten tvoj investor co peniaze jakesi nezaplatil na UA urade ci kde, tak preto ti tatru zastavili, ci to je zase nejak inak?? Jaaaj ja zabudol este na to ze je nejaky papier zle napisany... Jasne ty, ktory si cez hranicu navozil vagony techniky, urcite vypises chybne nejaky papier.. Fakt ta zeru.... :D :D :D

To je asi ako to ze budu na teba do vianoct cakat az ty papiere zrobis, zeriav kupis, prax ziskas....

Jak pisem blablabla...

Co s tym dlhom??? Ako to vymyslime?? Viem ze do chebu cesta daleka tak mozes postou, ci uctom poslat... :wink:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob zář 26, 2015 12:06 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Nevykladaj chujoviny!
Ked raz je auto cudzej (cz) registracie a na Ukrajinu je dovezene na docasny dovoz, tak mas vystavenu deklaraciu o docasnom dovoze na 3 roky kde mas rozdelene do mesacnych platieb uhradu cla a DPH.
Takze kazdy mesiac v stanoveny termin musim ist na colnicu s deklaraciu, kde mne vystavia ucet ja idem do banky zaplatit uhradu a doniest potvrdenie na colnicu! Niekedy colnici chceju prist s autom, niekedy nie, kedy jak.

Neviem ako to bude teraz lebo v televiznych novinach nieco rozpravali o zmene zakona a dovoze vozidiel, ale nic presneho takze sa este nevie co zase vymyslia.
Najlepsie by bolo ukoncit docany dovoz a auto preclit, no zatial sa to neda lebo mam deklaraciu na 3 roky, takze pred ukoncenim platnosti 14 dni treba prist z autom na colnicu a potom alebo doplatim rozdiel cla a DPH a auto zostane uz na trvalo na Ukrajine dostane UA espezetky, alebo auto zaclia k navratu povodu takze do CZ.

A colne papiere ja nevystavujem ale colny deklarant ktory podstupi colnikom na colne prejednanie, preto ako pises ze som ja daco v papieroch dokurvil, je chujovina. Ja do tych colnych kodov nerozumiem, a vtedy ked isla tatra sem na UA tak colnici auto zadeklarovali omylom k trvalemu vyvozu! Sak som to tu pisal.
Po roku som sa chcel vratit s autom domov a uz ma do EU nepustili. Odjebal som 2,5 mesiaca v hranicnom pasme dokedy som obnovil nove papiere na navrat a od tej doby sa mne zase pocitaju tie tri roky docasneho dovozu, takze presiel rok a nieco, teraz tu nemam pri sebe papiere nech pozriem presne, ale rok a nieco rok a pol tak nejak mam za sebou a este rok a pol sa budem musiet jebat!
Co si myslis ze se mne to paci?

A neni to tak jednoduche sa na to auto len tak vyjebat, jebnut dvermi a ist prec! Lebo auto a ja som vedeny v colnych papieroch takze ja som zodpovedna osoba za pripadny colny dlh, a keby som sa nato vyjebal tak jednak tatra pojde v prospech statu, a este mna budu tahat urady, dostanem taku pokutu ze sa mne ani nesnivalo a dostanem uhradit komplektne colny dlh a DPH co ked to spocitaju tak to aby som uz ostal ukrajincom a odrabal kolosalny dlh!
Len za registraciu auta na UA espezetky teraz chceju 12000 USD! To len tak pre zaujimavost!

Takze ci sa mne to paci, alebo nie, teraz som ako rukojemnik, a chcem nechcem toto musim riesit!
sob zář 26, 2015 12:22 am

Zamčeno

Zpět na „TATRA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 20 hostů