Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
XSpeed345
Příspěvky: 7
Registrován: úte kvě 20, 2014 8:52 pm
Bydliště: Kladno

Práce u odtahovky

Příspěvek

Předem se omlouvám všem, které popudí založení nového tématu, většinou se totiž vždy najde někdo, koho to zvedne ze židle, nicméně ať jsem hledal, jak jsem hledal, prostě jsem nenašel...

Dělá tu někdo, případně dělal, u odtahový služby? Jakou máte s touhle prací zkušenost a na co si dát pozor...?

Předem díky za odpovědi. ;)
pon zář 01, 2014 9:30 pm

Pápa
Příspěvky: 108
Registrován: ned úno 12, 2012 10:05 pm
Bydliště: Česká republika

Příspěvek

konečně vlákno kde můžu něco napsat

Práce jako taková to neni špatná,samozřejmě záleží u jaký firmy.Čim větší tim je práce rozmanitější.
Odtahovka je dneska už spíš taková autodoprava všeho co naložíš to odvezeš(hlavně ty velký firmy).
Na co si dát pozor?No pořád mít oči na šťopkách při nákládání,skladání a jiný manipulaci páč co si dokážou zákazníci vymyslet tě občas překvapí.
Pracovní doba je většinou podle názvu služba takže když je potřeba musíš sloužit.
úte zář 02, 2014 6:57 am

XSpeed345
Příspěvky: 7
Registrován: úte kvě 20, 2014 8:52 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

Na nutnost flexibility mě pánové upozorňovali už ze začátku, naštěstí jsem ještě mladej, bez závazků, tak mi tohle nedělá problém...:-) Opatrný zákazníky asi celkem chápu, ono to pak taky může být drahá sranda, když se něco pose*e... :roll:
úte zář 02, 2014 8:19 am

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

No za mě mají obdiv hlavně ty co se pohybují kolem dálnic tam jsou ty rány hlavně LKW nejhorší.Pár průšvihů jsme ve firmě měli a musím říct že to byli fachmani.i vybavení firem je super.Já bych na to asi neměl žaludek.Říkali ale že to je o zvyk.
úte zář 02, 2014 11:10 pm

Tudle
Příspěvky: 537
Registrován: ned bře 01, 2009 1:41 pm
Bydliště: Studénka/ Křivsoudov

Příspěvek

Dělal jsem to sice jen 3měsíce po škole (pak hned na kamion), nedával moc pozor, něco u toho i rozbil a páč to bylo placené zlatem,tak jsem šel. V pozoru ráno, v noci, pořád, ale jako taková škola k nezaplacení. Už bych asi nechtěl.
Obrázek
Židle a telefon :-)
stř zář 03, 2014 5:23 pm

XSpeed345
Příspěvky: 7
Registrován: úte kvě 20, 2014 8:52 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

Díky za Tvou zkušenost do placu, tý odpovědnosti za rozbitý auťáky se taky trochu bojim, mně se smůla moc nevyhýbá...:D
čtv zář 04, 2014 10:45 pm

Uživatelský avatar
DwPetr
Příspěvky: 289
Registrován: sob srp 18, 2012 10:50 pm
Bydliště: Znojmo

Příspěvek

Neim jak za velkym, já mám 3.5t auto a podval, a co takhle tahám, tak jsem neměl jedinej problém. Až teda na jeden, kdy mi doma spadlo jedno moje starý auto z vozejku, takže škoda nula. Takže za mě pozor na koleje a auta pořádně kurtovat. Není žádná frajeřina jezdit jen na jednu kurtu. Zamykat volant a tak...
Liaz 300 18.29 SB r.97 ABS,ASR, hákový kontejner
www.muj-jeep.cz
www.renovace-stroju.cz
čtv zář 04, 2014 11:28 pm

XSpeed345
Příspěvky: 7
Registrován: úte kvě 20, 2014 8:52 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

Vážení,

díky za rady, po nějakém uvažování atd. jsem se rozhodl, že to zkusím, tak Vám pak poreferuju nějaké dojmy.

Díky... :wink:
čtv zář 11, 2014 11:54 pm

Uživatelský avatar
Tomas46
Příspěvky: 69
Registrován: pát led 16, 2009 2:01 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

nevíte někdo nějakou cetrálu pro rozdělování odtahu havarovaných vozu od nehod, vyproštění kamoinu, překládání kamionu atd? mám podval a traktorbagr tak bych toho chtěl i tak využít dík
Mercedes atego JNK
Scania R + Schwarzmüller
JCB 4CX

www.bagry-kolin.cz
ned říj 11, 2015 10:19 pm

FireMAN
Příspěvky: 150
Registrován: pát lis 02, 2007 2:25 pm
Bydliště: Roudnice n.L.

Příspěvek

musíš mít známé u vyšetřováků, ty vyzývají k odtahu. od hasičů už ti nikdo nepomůže vše řeší PČR
pon říj 12, 2015 11:52 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Odtahovka dostává echo už od záchranářů , ty jsou u nehodody dřív než policie ČR :lol:
pon říj 12, 2015 9:48 pm

AKM
Příspěvky: 3
Registrován: úte kvě 17, 2016 11:20 am
Bydliště: Rivne

Koupě odtahovky

Příspěvek

Omlouvám se za trochu off - topic , le nechci zakládat další vlákno. Uvažuji rozšíření autodopravy o odtahovku a při hledání informací o odtahovkách jsem narazil na možnost - kontejner - odtahovka máte s tím někdo zkušenosti? I když se mi to zdá jako zajímavá varianta, alespoň bych nekupoval jednoúčelový stroj, zajímalo by mne jak je to v praxi, jsou třeba nějaká omezení proti klasické odtahovce, jak je to s převáženými auty není tam větší možnost požkození a podobně prosím proto kdo má jakékoliv zkušenosti nebo názory.
Další věc co by mne zajímala jak je to s prací, zakázkami na odtahovku?
ned čer 05, 2016 8:24 am

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Příspěvek

V Brně je kluk co má na hákový Iveco udělanou natahovací plošinu ze starý Avie. A co em tak koukal má to jen výhody. Má udělaný hadice vod čerpadla co je v podvozku trochu delší, takže když tak nástavbu propustí a natáhne i nízký auta.

A když nemá práci na vodtahy, tak vozí písky, štěrky.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
ned čer 05, 2016 10:17 am

Vaseck
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 11, 2014 3:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Práce u odtahovky

Příspěvek

Já jsem chvilku brigádničil u odtahové služby v Brně a šlo to. Už tam teda roky nejsem tak nevím jak se věci mají. Dneska je brutální přetlak konkurence, tak bůh ví, co vše se musí dělat a jak rychle. Jinak fakt to chce dobře nafotit, atd. Lidi jsou čudní...
stř led 03, 2018 12:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů