Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4521
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Tak opat zdravim:

Bubenik.... jojo je to na :savle:

Jen poupravim svoj prispevok. To co platim teraz je len silnicka + penale.... Z vyslednej sumy ma caka este zaplatit urok..... Ked mi to povedali malem sem se zlozil.... :shock: :shock: :shock: Urok samozrejme pre kazdy rok iny, dle tabuliek. Takze platba platby za platbu....

Pani mi tam hovorila este nieco o exekuci... no proste zase krasny zaciatok roka... vsetko spatne..... Peniaze ktore som poslal tam sice su, ale nedosla im z posty potvrdenka o prevzati dopisu ktory mi poslali a miesto toho aby to nejak riesili tak na to kaslali... Takze peniaze tam su, ale nikoho to nezaujmalo... Preuctuju sa az v 4 mesiaci a pak mam na krku exekuci ak nedorovnam ten urok. Podat ziadost o odklad je sice mozne, ale ako rozhodne komisia, nik nevie a hlavne podmienky sa sprisnili uplne neskutocne... a podla toho co tam chcu ich nesplnim ani omylom...

Pravnici podali odvolanie a uvidime ako to dopadne...
Ako fakt ma to sere, sukromny zivot v hajzlu, za 3 roky som zostarol tak o 20r, je mi 33 ale sedivy som jak 50nik, vecne problemi zo zaludkom, spat nemozem... Normalme mi uz s toho asi jebne... Alkohil zo mna asi bude, bo to pridem z FU a musim si dat deco, bo to co tam na man vytahuju normalne nechapem... Proste to je ako tvrdit ze sneh je biely ale oni povedali ze je cerveny a ja mam dokazat ze je biely.. Kurva tu statom tecu miliardy a na mne sa FU vozi jak na najvacsom grazlovi... Nez som zacal podnikat splacal som jeden velky a par malych dlhov. Zostavalo mi splatit 60.000kc a Financak po mne skocil ako keby vedel ze uz s pujckou koncim.... :evil: :x Kurde ze ja sa do podnikania pustal...

Michal - este raz diky, bez tvojej pomoci a znamych by som to asi urcite vzdal a normalne si asi hodil maslu... Fakt uz mam toho plne zuby... kor ked tam ta arogantna zenska s usmevom na tvari cita cifry ze mi prechadza zrak... A na vetu ze za svoju dlhu 20r eru to nikdy nikomu neprominula nikdy nezabudnem...

Omluvam sa adminom za vulgarizmy ale uz to fakt nedavam...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon bře 23, 2015 11:31 pm

delivio

Příspěvek

furt nad tím přemýšlím a lítám po soudních výrocích. Mám dojem, že tento je ti podobný.

http://curia.europa.eu/juris/document/d ... cid=555045
sob dub 04, 2015 1:05 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4521
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Takze vazeny a mily, vyzera to ze este pravda a spravedlnost vitazi... :D

Po 10mesiacoch od zaciatku sudu nabil rozsudok pravoplatnost. A aky rozsudok? No svete div sa, ale odpustili mi 48% + nejake uroky a penale :dance: :banana: :mrgreen: :mrgreen: :woot: Bolo to az na najvyssom sude v Brne, par krat som tam sice musel zajst,ale oplatilo sa a uznali ze bremeno som zvladnul a ze pochybil FU v Chebe.
Poslali mi 17strankovy dopis a dnes, po 2mesiacoch od dorucenia nabil pravnej moci. A este lepsie je to,ze mam od nich rozhodnutie, kde moja Tatra od znizenia vahy na 18Tcelkovej a prestavby na soutezny automobil specialni zavodni nie je predmetom dane, tudiz ziadna silnicka do buducnosti :-D Lidicky mam taku radost ze sa dnes asi urcite ozerem... Velka vdaka patri Vam vsetkym, Zaverecnemu a firme adateliery.cz , ktora si ma vzala pod kridla a prebrala na seba vsetky moje problemy a trapenia, bojovala za ne a vyhrala :D :D
Samozrejme najvacsie podakovanie patri mojej priatelke Janke, ktora ma podporovala, radila a pomahala jak to len slo.A uz na zaciatku ma upozornovala na to ze mam dat spz do depozitu, urobit to mal by som klud, ale ja neee mal som svoju hlavu.. A tiez bola obrnena velkym mnozstvom trpezlivosti, pac ja bol z toho na svestku...
Ludia, bol to beh na dlhu trat, ale nevzdavajte sa... Bojujte za svoje prava a nenechajte sa zlomit... :finish: :finish:
Naposledy upravil(a) peter gasparovic dne pát pro 11, 2015 9:09 am, celkem upraveno 1 x.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
čtv pro 10, 2015 6:12 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2145
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Velká gratulace!
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv pro 10, 2015 6:15 pm

sof
Příspěvky: 3898
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:42 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv pro 10, 2015 7:20 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1271
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Peter-obrovská gratulace :clap: Bohužel na FÚ v Chebu stále sedí ta úřednice a může(a asi bude)ztrpčovat život dalším lidem :savle:
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
čtv pro 10, 2015 8:32 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4521
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Dakujem kluci :D :hands: :finish:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát pro 11, 2015 12:56 am

BUBENIK
Příspěvky: 532
Registrován: čtv dub 29, 2010 5:34 pm
Bydliště: doma

Příspěvek

peter gasparovic:

Velká gratulace k úspěchu v boji se zvůlí státních úředníků,ktěří v mnoha případech ani nevědí co mluví,natož aby znali nějaký předpisy/zákony.
:hands: :thumbud:

A to bych ještě žádal po tý soudružce oficiální omluvu za způsobenou újmu psychickou. A po státu ( FÚ Cheb ) kompenzaci za to,že jsi díky jejich chybě ( zaměstnance ) musel místo práce jezdit po úřadech ( ušlá mzda,palivo apod.)
Kdybys vyhrál i toto,to by byla výhra největší.
Pane Tohle není vobyčejnej nákladák To je TATRA

A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli
sob pro 12, 2015 5:32 am

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů