Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Platy ridicu z RO.

Příspěvek

Stojim v NL pred papirnama a cekam do rana,kdy mam termin.Vedle me rumun,od pohledu cisty chlap,za nehty kousek cerneho,v mem veku.Dal jsem mu nase pivo(radegast12.pro me top)a resime blbiny.Mluvi plynule F,A a Italsky,ma nemcina nam vsak musi stacit-rika ze po deseti letech odchazi od belgicana zpet domu ze uz to ztraci smysl.Jezdi styl 2mesice v kabine,14 dni doma/konstanz/plat ma 55e den(jak u nas oblibena ,,dieta,,plus cca 400e chodi na ucet.Tzn je mesicne na 2000e+.Pisu to tady pro ty nase truckery v drevakach s firhanama pres cele okno,laptopem na palubce a levou nohu vylozenou celou dobu jizdy za levym uchem-dnes vam ani Rumun jezdit zadara nebude.Pochybuji osobne,ze ma nekdo z nas v CZ vice,ale pomlouvat a srat se do rumunu atp budem nadale,je to nas styl.
Neřeším...
úte črc 19, 2016 9:30 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Já jsem potkal Čecha,špinavý že bych tak nešel dělat nástřik gumoasfaltem,smrděl na 3 metry,zub ani jeden,pupek až u kolen,odhadem 160 kg živé váhy.
Je 7 týdnů venku,4 dny doma,55000kč a stejně měl exekuce a osobní život v kopru.
stř črc 20, 2016 8:22 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

...asi nějaký bývalý podnikatel z 90tých :lol:
stř črc 20, 2016 8:40 pm

čert
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 150
Registrován: pát čer 21, 2013 11:56 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Taky jsem potkal hromadu dobrejch kluků z Balkánu (na který většina TOP řidičů od nás nadává :D )- jde o to, jakej člověk je... A ne odkud je
stř črc 20, 2016 8:41 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

ja si treba udelam nazor na cloveka ( ridice LKW ) podle toho, jak se chova na silnici za volantem a ne podle jestli je s nim sranda na parkovisti, nebo se dobre klabosi, to jsou dve diametralne odlisne veci... jinak asi dva mesice zpet jsem potkal v CZ auto na plzenskych znackach a ridic pekl na ohni v alobalu kureci stehna, asi 15 ks, ze byly nekde v akci a ma to na cely tyden, ted uz si nepamatuju, jestli to byl RO, nebo BG, ale ptam se jestli dobry u nas a rika ze jo, ze doma tak 400e a tady ze 1300 za mesic ma, za cely :-\
čtv črc 21, 2016 8:58 am

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak logicky nemůžou Rumuni dělat za suchý z nosu jak by si to nejraději představovali někteří dopravci. Oni tam ceny potravin, jídla v restauracích, benzínu i nemovistostí +- stejné jako u nás. Že jsou rozlezlí po celé Evropě je jen z důvodu že tam prostě kromě velkých měst moc firem není tudíž musí migrovat. Věřím že pokud by Rumun sehnal práci doma tak by se na celou Západní unii vykašlal a spaní v boudě nebo na ubytovně by vyměnil za pohodu domova, jsou to lidé jako my.
čtv črc 21, 2016 1:10 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

Pro bulhary je výhodné jezdit Turecko. U nas jich je asi 6 a cvespera a autohof Olomouc tam je to samy Bulhar. On je víc doma jak já. Jede do Turecka dělá 45hod doma jede z Turecka dělá 45hod doma.
čtv črc 21, 2016 6:00 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mikunited-je to presne pises,rumunsko neni vubec levna zeme.bejvavalo.dnes mas za kilo sotva polivku s jednim pivem,o hlavnim chodu se nebavim ani.Take proto tento clovek nebide pracovat za par korun.Jeste mi rikal ze jen vnitro po rumunsku je cca 1000e,ale tam se na nejaky ajtr ci 561moc nehraje.Jinak maji prej zakon,ze ridic MKD musi mit 1700e.jak se dodrzuje nevim ani neresim.Kazdopadne chlap pusobil dobrym dojmem,podle fotek co ukazoval Passat CC taky neni uplne srot(nejsem zastance koncernu VW)barak taky pekny,tak neni co resit.
Neřeším...
čtv črc 21, 2016 10:15 pm

bublabucek
Příspěvky: 19
Registrován: pát kvě 09, 2014 7:48 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Tak ještě tu o Červený Karkulce a natržený prdelce. Jeden rumun ti navyprávěl pohádky a ty teď budeš vyhlašovat, jaký jsou to vataři a frajeři.
:withstupid:
pon črc 25, 2016 1:59 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No nevim,stojim na,,prasanu,,smer GB,vedle me opet RO,spz CJ,to je Cluj Napoca to uz vim jak jsem tam stal vikend a rika to same,ze tam maji nejaky zakon o mzde 1700e,ridic MKD.Zda keca ci ne,to nevim ale rika to kazdy druhy co snim mluvim.Bud jsou domluveni ze potkaj cypa Jozina a budou mu prasit nebo nevim.. :D Ja jen vim ze jak mam 1600e beru to jako uspesny mesic.Nic sloziteho v tom nehledam.Cesi vsak vseobecne neradi priznavaji neco co se jim nehodi.
Neřeším...
pon črc 25, 2016 3:26 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Jožine Ty nestaváš při cestě do Anglie na placeným?
pon črc 25, 2016 4:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ne,my setrime :D ,Ja to neresim,v noci tam naskacou,rano to otervu u francouza jeste,vyskacou ven a jedeme dal.Mam se nervovat,obchazet to pres noc ,plombovat nebo jeste nejak jinak branit?Chtel jsem zustat v Vuerne jeste v B,v prumyslove zone jsem vzdy stal a otocen naopak,ale uz je vsude samy zakaz i tam.Na druhou stranu,to parkoviste placene opravdu neni levne.
Neřeším...
pon črc 25, 2016 4:35 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

když je firma normální tak to zaplatí...jinak já to platím z F krabičky a neřeším naštěstí...je to přes 20 e na víkend tuším 44ejak firma šetří kde nemá je tonahovno.
pon črc 25, 2016 4:54 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Firma je vicemene normalni.Ono je jedno kde ti tam vlezou zda ve fronte,ci nekde na place.Pokud je najdes na uzemi F,nic se nedeje.Timto nechcu rict ze by nebylo lepe za pltem nekde,ale ja uz neco malo zazil treba z ruska tak ne vse me vytoci :D
Neřeším...
pon črc 25, 2016 5:43 pm

vegantruck
Příspěvky: 44
Registrován: ned čer 19, 2016 8:19 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

aneb dalsi duvod proc jezdit s cisternou :)
pon črc 25, 2016 6:27 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 4 hosti