Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RFDNtdcaYSU[/youtube]

Neviem zda to tu uz bolo, ale za mna, ten kluk je bozi :lol: :lol: :thumbud: :thumbud: :thumbud: :driver: :driver: :driver: Ziadny samponik, super vystupovanie, fakt je to trieda... Drzim palce nech im Franta Jazdi bez problemov a na Dakare by som mlademu prial bednu :thumbud: :thumbud:

Apropo, stretal som Frantu tusim v pondelok, nebo utorok a za mna, moooc povedeny kocar :thumbud: :thumbud:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned črc 24, 2016 11:49 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

pon črc 25, 2016 4:08 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

A video BGR, Baja Arago(r)n: https://www.youtube.com/watch?v=zNU3k9yRAns
úte črc 26, 2016 8:28 am

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

úte črc 26, 2016 10:45 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

To zní jako název nějaké motoristické rozhlasové relace. Každopádně to vypadá na jezdeckou chybu.
úte črc 26, 2016 10:51 am

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jezdecká nebo navigátorská no ;-)
Komentář MM Jr. "Takhle to vypadá, když zjistíte, že za 100m je ostrá levá 90! :D Škoda toho pomalejšího zařazení."
úte črc 26, 2016 11:36 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Clovek se taky divi, co to auto vsechno vydrzi. Jak vymetl ten prikop..

BDP podium: https://www.youtube.com/watch?v=Njm1mhmL9dY

Nerad to rikam, ale skutecne se nad nima stahujou mraky. Tomas je majitel, takze vlastne jedinym platicim klientem je Artur. A kdovi jak dlouho jeste bude. Pritom doma stal treti Jamal a kdovi kolik osmsetpatnactek, z nichz jednu slibovali nasadit letos v lednu v Americe. K tomu vzpominany restrikce na hazard a tedy primarni zdroj jejich financi. A vysledky po letech snazeni sice hezky, ale ne natolik, aby prinesly sponzory. I ta videoprodukce byla letos dost skromna oproti casum, kdy pretahli Cepelu se Sopuskem.

Mimochodem nevite nekdo jak je to s Lopikama? Pres pul roku zadna zprava, zadna ucast.
stř črc 27, 2016 10:50 am

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Co sleduju Aleše na FB, tak tam 28. června dával toto "Next mission - coming soon" https://youtu.be/t0qjlF25hlM
Takže jedině Rally oilibya maroc 2016.
Ale jestli tam fakt pojede a s čím kdo ví. Letos je u nich hodně divné "mrtvo".
stř črc 27, 2016 2:11 pm

Marko
Příspěvky: 1116
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Příspěvek

No tak...Holandania hovoria, ze nad ucastou Alesa v teame de Rooy na Dakare 2017 visi otaznik, pretoze si musi doriesit sponzorov (nech uz to znamena cokolvek). Vaznym kandidatom na ostry kamion je teda aj Ton van Genugten. Jeho miesto v rychlom asistencnom Trakkery by mohol dostat Wuf van Ginkel. Tolko k Dakaru 2017 (Maroka sa to netyka)
stř črc 27, 2016 7:31 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Obrázek

Pod Mohelňák mě předjela tadle doprovodka,určitě v ní není omezovač 😅
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
stř črc 27, 2016 11:43 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

V GTA 5 (respektive v GTA online) je dakarský kamion MTL Dune, který svým tvarem připomíná dakarský MAN stáje Veka.
Samozřejmě to není úplně přesná kopie své předlohy, Rockstar (vydavatel her série GTA) nikdy nedělá úplně přesné kopie reálných aut. Vždycky si to auto více či méně přizpůsobí dle vlastního uvážení. Ale i tak si myslím, že ten MAN se v tom dá rozpoznat.
Obrázek


Na výběr je několik barevných schémat, přičemž jedno z nich mi připadlo natolik zajímavé, že jsem se kvůli němu rozhodl sesmolit tento příspěvek. Jak můžete vidět nahoře na nástavbě je hned za kabinou nápis Fukaru. Jak už jsem napsal výše - Rockstar nikdy nepoužívá reálná auta ani reálné názvy, spíše jen realitu paroduje (např. společnost Apple má v GTA svůj protipól jménem iFuit a obdoba Facebooku se v GTA jmenuje LifeInvander - angličtináři pochopí.). Takže Rally Truck v tomto zabarvení, s nápisem Fukaru... Co by to mohlo asi tak být? Že by Fukaru international racing system??? :-D :-D :-D
Obrázek
Obrázek

Tady ještě ve velkým:
https://i.ytimg.com/vi/i36OZkMGkTA/maxresdefault.jpg
!LIAZ 4life!
čtv črc 28, 2016 12:28 pm

Robinho
Příspěvky: 60
Registrován: úte kvě 27, 2008 8:24 pm
Bydliště: Frenštát

Nový doprovod u Buggyry?

Příspěvek

Při prohlížení videa z Baja Aragon jsem si všiml nové SPZ u buggyráckého doprovodu. Nemáte někdo fotku toho doprovodu? Já viděl jen fotky Phoenixe 8x8, který už měli letos na Dakaru (st. č. 746). Je to už ten nový Phoenix, který měl nahradit dříve používanou 815?
Obrázek
pát črc 29, 2016 8:26 pm

Robinho
Příspěvky: 60
Registrován: úte kvě 27, 2008 8:24 pm
Bydliště: Frenštát

Baja Bohemia 2016

Příspěvek

A ještě jedna smutná novinka - Baja Bohemia letos nebude.

http://baja-bohemia.com/html/news.html

Jako důvod uvádějí nejasnosti ohledně majitelů pozemků (loni uzavřeli kontrakt s jedním partnerem, letos by ale museli jednat s každým jednotlivým vlastníkem parcely, což se bohužel dověděli před 14 dny). No, škoda. Loni jsem byl a fakt to byl výborný zážitek.

Mimochodem, měl jsem pocit, že ten prostor v Milovicích se nazývá "Buggyra Offroad Polygon", takže by majitelem měla být Buggyra, nebo je to nějak jinak? Díky za případné info.
pát črc 29, 2016 8:36 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Majitelů je tam skutečně větší množství (Buggyra není ani jedním z nich), navíc je to chráněné území, které se ovšem udržuje právě občasným offroadovým ježděním. Párkrát jsme tam byli blbnout s hasičákama z práce...
sob črc 30, 2016 2:06 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Příspěvek

Robinho: taky jsem na to ve videu koukal. Má to pražskou RZ, takže to bude nejspíše ve vlastnictví Buggyry a asi určitě to bude náhrada staré 815, na střeše mají i stany. Přikládám další fotky:

Obrázek Obrázek

postupně se Buggyra pěkně rozrůstá i co se týká doprovodu, když to srovnám s prvním rokem na Dakaru, kde měli pomalu pouze obytňák.
pon srp 01, 2016 7:20 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů