Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Helena

pivčo, když je padla

Příspěvek

Zajímal by mě váš názor, jestli je to v pořádku, když musíte dělat dlouhou pauzu, dát si pivčo. Po těch hrozných nehodách v Německu začali senzacechtiví reportéři tajně natáčet, jak se chovají řidiči na parkovištích. A samozřejmě obvzláště východoevropské řidiče. Jednu reportáž manžel viděl, já bohužel ne, a on byl sám naštvanej, jak tam rejpali, jak jsou řidiči ožralové.
pát čer 06, 2008 8:33 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Tatka 2 nekdy 3 pivka KOZEL 11 :D takže pohoda.....nekdy si da i jen jedno.........ale treba Rumuni...to je hruza :roll: pijou jak ulítí a jeste delaji bordel a kraval v noci jak kecaji...no děs normálně :roll:
pát čer 06, 2008 8:47 pm

Uživatelský avatar
loDAF
Příspěvky: 49
Registrován: stř srp 08, 2007 10:44 pm

Re: pivčo, když je padla

Příspěvek

Helena
Já myslím že to správné je.Aspoň ti vytráví a můžeš jít v klidu spát.Než nějaké koly a pak nemůžeš usnout a ještě to je špatné na tlak. :)
pát čer 06, 2008 10:03 pm

Uživatelský avatar
neorek
Příspěvky: 22
Registrován: ned kvě 25, 2008 1:33 pm
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek

Taky si myslím, sice nejezdím (zatím), ale dát si před spaním jedno dvě pivka, který se stejně před další jízdou z těla vypařej (pokud jdeš teda chrnět nebo máš delší pauzu) - na tom není nic špatnýho a líp se spí :D
pát čer 06, 2008 10:56 pm

Uživatelský avatar
MartinNM
Příspěvky: 100
Registrován: ned črc 16, 2006 6:05 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom, SR

Příspěvek

Na to pivo sa tešime celu pracovnu dobu, ked odstavime dobre sa najeme dame dve piva a to sa potom dobre spi.
sob čer 07, 2008 1:00 am

Uživatelský avatar
najbik
Příspěvky: 79
Registrován: ned kvě 21, 2006 1:27 pm
Bydliště: Bakov n. Jiz.

Příspěvek

Jo taky si před devítkou nebo jedenáctkou pauzou jedno dvě dáváme. Pivčo v malý míře je prospěšný to potvrdí každej doktor. Ale taky už sem se setkal s týpkama co celou noc chlastaj pak hodinu spěj skočej do tahače a jedou. To bych si asi fakt nedal...:( Jo a taky sem slyšel o jednom co se chlubil že za cestu do polska vypil basu za jízdy
sob čer 07, 2008 8:46 am

l.kazda

Příspěvek

Já mam svou davku 2pivka a 2 frtany slivovicky aby se lip spalo.
sob čer 07, 2008 10:31 am

KUBIS
Příspěvky: 14
Registrován: stř kvě 14, 2008 6:31 pm

Příspěvek

Radek Smuda píše:Tatka 2 nekdy 3 pivka KOZEL 11 :D takže pohoda.....nekdy si da i jen jedno.........ale treba R
umuni...to je hruza :roll: pijou jak ulítí a jeste delaji bordel a kraval v noci jak kecaji...no děs normálně :roll:
To je v pohode ja sem spal v Polsku za Varsavou na ruskem parkovysti a venku 30 stupnu a rusaci to do sebe hazeli v litrech :shock:
sob čer 07, 2008 10:48 am

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

To je potíž, že to je tak na očích. Mně samotné schované v kabině ani nenapadne otevřít si pivo nebo jiný alkohol, vůbec na to za celý týden nedostanu chuť. Pro mě je to společenská záležitost a ta probíhá obvykle venku. Slovo dá slovo, vytáhnou se křesílka, sáhne se do lednice pro plechovku a rozloží se gril (uznejte, že grilovat v kabině je neúnosné). A je veselo, i když je to pivo třeba jen jedno. Když takovou situaci pak někdo natočí a tendenčně okomentuje, není problém veřejnost zmanipulovat k nepřátelství vůči kamioňákům. :stavka:
sob čer 07, 2008 11:12 am

Uživatelský avatar
kiklop
Příspěvky: 156
Registrován: ned zář 24, 2006 1:16 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

jelikož jezdíme ve skupinkách tak skoro každá pauza je nějaké to společné jídlo a pivko, když je chladnějc tak dojde i na rumíček lékařský s čajem...... :lol: :roll:
Volvo f4 500 eev
sob čer 07, 2008 12:07 pm

Helena

Příspěvek

Tak to jsem ráda, že nejsem jedinej "vožrala" :D . Taky si myslím, že pivčo je nejlepší prostředek na spaní. Obvzlášť, když se omylem zaparkuje vedle chlaďáku :roll:
sob čer 07, 2008 12:59 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

KUBIS píše:
Radek Smuda píše:Tatka 2 nekdy 3 pivka KOZEL 11 :D takže pohoda.....nekdy si da i jen jedno.........ale treba R
umuni...to je hruza :roll: pijou jak ulítí a jeste delaji bordel a kraval v noci jak kecaji...no děs normálně :roll:
To je v pohode ja sem spal v Polsku za Varsavou na ruskem parkovysti a venku 30 stupnu a rusaci to do sebe hazeli v litrech :shock:
jj to je u nich naprosto normální.... :roll: tak vypadaji ožralové co se ožerou alkoholem a pak zvraceji pred auta...proste hnus...... :roll:
sob čer 07, 2008 1:00 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já to říkám pořád, jsou to mr.ky mediální. A už je jedno jestli u nás nebo v cizině. Nějaký to pívo po šichtě je snad normální, pokud jde pak člověk rozumně spát a nevyleje si hlavu.
sob čer 07, 2008 5:01 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Když jsi sám tak to jde dáš si jedno dvě a balíš to. Jenže když chytneš dobrou partu a trávíš s ní třeba dvanáct dní v tahu od rána do večera(beru jezdění někde na stavbách) a na pivo si zajdeš po každé šichtě tak se kolikrát stane že to člověk přežene... Někde jsem slyšel že řidič má být veselý :lol:
Tím nechci říct že jsem norek ale sami víte jak to bývá....
sob čer 07, 2008 5:23 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

já pivo moc nepiju, prostě protože mi přestalo chutnat, nicméně v těhle parnech si dám třeba tak dvě malý orosený, protože to je neúnosný. a hlavně taky ze zdravotních důvodů. vono celej tejden nepít nic jinýho než ty limonády taky neni nic zdravýho a o šutr v žlučníku nebo kde se to usazuje nestojim
ned čer 08, 2008 4:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] a 28 hostů