Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Objednávka trajektu nebo koupě lístků v pristavu

Příspěvek

Ahoj, pojedo trajektem z Calais-Dover a potřebuju koupit lístek, dá se koupit přímo v přístavu a berou karty bank či tankovací? Kolik bude stát cesta a kolik by stála koupě hned spatecni? Je to klasická navesova souprava, dík za radu
sob črc 16, 2016 12:50 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Objednávka trajektu nebo koupě lístků v pristavu

Příspěvek

Dá se lístek myslím objednat myslím i přes Cesmad, za jak dlouho to jde zařídit, jaká je cena přes ně a co budu potřebovat? Píšu z tel, za případné chyby se dopředu omlouvám :-) Dík
sob črc 16, 2016 12:55 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne sob srp 27, 2016 5:08 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
úte črc 19, 2016 3:04 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Díky, taky jsem.našel ten freightlink, mají dokonce české stránky, ale cena vychází o 16 EUR dráž než u Cesmadu a pokud nejsi u nich registrovaný, tak platba jen kartou internetem, Pay palem, nebo klasickým či zrychleným převodem, ten ale stojí v raifce 1500. Cena u Cesmadu je 205EUR bez Dph, ale zaplatíš ji s DPH, pokud jsi firma, FU Ti vrátí DPH zpět. U Cesmadu je taky výhoda, že mají možnost platby přes Pay U - je to rychlý převod, ne zrychleny a za 2 Hodky můžeš už jet. Prý je to taky možné platit v přístavu, jak píšeš, ale cenově určitě draz a s DPH. Snad to někomu pomůže kdo bude řešit stejnou situaci jak já, dik
ned črc 24, 2016 1:26 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pokud muzu radit co se tyka trajektu,tak ten z Newcastlu vymazte z hlavy radeji.Kamiony(lorry)jsou pro ne jako uplne nepodstatna doplnkova slozka,vse je podrizene osobakum.Sam jsem videl jak polak stojici uplne na koncu,uz uvnitr,musel vycouvat ven a uvolnit misto dvem osobakum.A dalsi pluje 24h presne :shock: .Sam jsem mel buking na utery v 17h,anglan mi rekl v poledne uz sorry,tak jsem jel radeji smer Midddlesbrought,tam sice cestujes temer sam mezi kontejnery a navesy.asi 17h ale aspon ze plujes.Jako plus je velika kajuta pro sebe,vedle me byl jen Rumun a pak Polak,cize tri trucky ale v klidu.Jidlo dost slabe kvality,sam si naberes co chces v kuchyni,kavy muzes vypit kolik chces,pivo neni.Z Newcastlu mas sice svedske stoly 2krat 2h,ale jja tomu zradlu moc nedam takze nepodstatne pro me.Mysleno tak ze se neprejidam.Za me osobne ,kdyz uz do anglie,kerou beru jako nutne zlo,tak vlakem.V klidu ozelim ty blafy na nekterych lodich co podavaji a jsem za hodku na druhe strane.
Neřeším...
pát pro 02, 2016 2:53 pm

Uživatelský avatar
Hansov
Příspěvky: 118
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:40 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

jel jsem jednou vlakem z pět a za tu pálku mi to stačilo :-) maximálně když se nestíhá
pát pro 30, 2016 8:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů