Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Kdo dosáhne na dakaru 2017 lepšího celkového umístění?

Aleš Loprais
36
50%
Martin Kolomý
27
38%
Ani jeden nedojede
9
13%
 
Celkem hlasů: 72

Gavius
Příspěvky: 887
Registrován: úte led 20, 2015 4:20 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

No a s tou bezohlednou palbou u Kolomajze.. Co jsem tak slysel, tak ani v Buggyre z toho nejsou moc nadseni, ze co zavod nebo etapa, tak je auto v desnym stavu.
Takze i on bude mit asi za ukol tolik to nenicit :D

Jinak videt novyho Phoenixe, jak je to omlaceny a obouchany, po jednom testu ;) :D
pon říj 31, 2016 4:43 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Myslím, že stejně nikdo z nás nebude schopen posoudit podmínky, za kterých oba jezdci pojedou. Není to videohra, každý bude startovat před a za někým jiným, na cestě se budou průběžně měnit podmínky, budou odcházet jiné komponenty atd. Styl jízdy budeme hodnotit od klávesnice, podle toho, jak nám budou naskakovat WP. Bude to horší než hospodské komentování fotbalu, ale i tak se na to těším. :lol:
pon říj 31, 2016 4:45 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na můj vkus je to hrozná anketa :lol: pokud sem chodí někteří co mají opravdu něco do činění s Dakarem tak si o některých musí myslet něco hrozného co ani napsat nejde :lol:
Nero to popsal dobře. :thumbud:
pon říj 31, 2016 5:01 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Anketa je normální, v podstatě neutrální tipovačka, ale debata sklouzává k hodnocení toho, kdo je lepší a proč. Což bylo zřejmě také cílem autora, jak vyplývá z jeho prvního příspěvku. Je to taková předdakarová klasika, když není co dělat a do startu ještě zbývá spousta času. :wink:
pon říj 31, 2016 5:34 pm

tatrmanhastrman
Příspěvky: 151
Registrován: čtv pro 19, 2013 1:28 pm
Bydliště: žatec

Příspěvek

dal jsem Martase přeji mu to více, ale samo, že fandím oboum
stř lis 16, 2016 6:55 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Původně jsem to zamýšlel tak, aby člověk kliknul, kdo si myslí, že zajede lepší výsledek. Ne kdo komu fandí...
pát lis 18, 2016 12:40 pm

Phill
Příspěvky: 9
Registrován: stř říj 19, 2016 12:35 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Fandit budu oběma.
Kolomajzovi to přeji o něco víc. Pokud se oboum vyhnou poruchy a nehody, tak Martin Aleše dá.
Mám ale vážnou obavu že Martin stejně jako loni neudrží temperament na uzdě, do něčeho vrazí, poničí auto a Aleš se dostane před něj stejně jako loni Valtr.
sob lis 26, 2016 8:06 pm

Uživatelský avatar
seremed
Příspěvky: 518
Registrován: pon pro 04, 2006 9:25 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

díval sem se do logru z kafe a letos se budou dít zajímavé věci. 1 kamion nedojede a jeden bude velmi úspěšný. Někdo bude raději uvažoval o návratu do Afriky.
čtv pro 22, 2016 9:05 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Aleš má na to Dakar vyhrát. V minulosti to už několikrát dokázal. Je to samozřejmě hodně o štěstí, pokud se mu vyhnou technické problémy a špatná rozhodnutí posádky, může pomýšlet opravdu vysoko, nebál bych se říct, nejvýš. Auto, pilot i posádka na to mají. Bylo by to splněné přání asi hodně z nás, především co se týká Tatry a legendárního dakarského jména Loprais. Možná by už Aleš u Tatry zůstal a věčným pochybovačům o nevhodnosti tatrováckých polonáprav by se konečně zavřela ústa. To bych si zase přál já. Ohledně Kolomajze si myslím, že je opravdu velmi rychlý a dobrý pilot, navíc se stálou a zkušenou posádkou, což je jednoznačně plus. Pokud se nevyblázní a nebude zbytečně topit za hranou rizika, může pomýšlet na TOP 3. Samozřejmě, jsou to všechno prognózy, teorie ideálního stavu, který nemusí a mnohdy ani nenastává. Závod je to nevyzpytatelný a stát se může cokoliv. No, už se nám to krátí...
čtv pro 22, 2016 12:20 pm

LUCAS
Příspěvky: 212
Registrován: sob čer 27, 2009 6:45 am
Bydliště: Opava

Příspěvek

Seremed :shock: jako fákt? :lol:
čtv pro 22, 2016 12:53 pm

Uživatelský avatar
seremed
Příspěvky: 518
Registrován: pon pro 04, 2006 9:25 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Lucas.. je to hotová věc, víc vám neřeknu...
čtv pro 22, 2016 1:31 pm

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Sice v logru jsem nic neviděl, piju rozpustný kafe, ale když jsem poprvé četl o tom, kde že Lopre pojede, první myšlenka byla o dvou kohoutech na jednom smetišti. Sice nevím jaká je dohoda, ale oba jsou jedničky a jsem zvědav, jak psychicky unesou, že kolegovi se daří lépe. To nebude jednoduchý a aby z toho nebyl bratrovražedný souboj, místo taktiky. Navíc nejede nikdo, kdo by jim kryl záda, což taky není úplně normální, pokud bych přemýšlel o bedně.
Takže bych tipnul, že lepší bude ten, kdo nechá emoce doma, pojede hlavou na jistotu, což ovšem nebude na bednu, ale na TOP10.
Ovšem strašně rád se budu mýlit.
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
čtv pro 22, 2016 10:42 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Malibu Stacey a DeRooy se taky zrovna nemilujou, ne? A jezdili pěkně.
čtv pro 22, 2016 10:47 pm

Vrabčák
Příspěvky: 302
Registrován: úte říj 24, 2006 10:25 am
Bydliště: Želechy

Příspěvek

Nejlepší by bylo, kdyby obsadili první dvě místa a je mi jedno v jakém pořadí. :D
pát pro 23, 2016 9:11 am

msifa
Příspěvky: 2104
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek

Viděl bych to tak, že oba pojedou o bednu - alespoň ze začátku závodu. A ten z nich kdo nabere první významnější ztrátu pak nějakým způsobem bude krýt záda tomu druhému (postaví ho na kola, vtáhne ho z písku/bahna....).

Ano, bude o tom, jak budou krotit své emoce a jak zvládnou svá ega.
pát pro 23, 2016 9:45 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů