Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Lidské zdroje. Nic jiného za tím není. Němci potřebujou lidi k lopatě. Dneska je tu skoro každý vysokoškolák a makat rukama se nechce nikomu. Akorát se trochu přepočítali, bo ti mouřeníni jsou to samé, jako naše kofoly. Makat nebudou a jen budou natahovat ruku na nejrůznější přídavky apod.

Jinak si myslím, že celá ta migrace je organizovaná či plánovaná, ale myslím že z míst ještě výš, než je ta mrdka Merkel.
čtv pro 22, 2016 10:50 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4465
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

to oldjan: Někde udělal rozbor situace sof. Nemohu to najít, tak snad sof ti dá link kam to umístil zde na foru.
To JakubS: Na lidské zdroje zde mají východní evropu, evropské unie.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv pro 22, 2016 10:58 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:50 am, celkem upraveno 1 x.
pát pro 23, 2016 8:06 am

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Re: uprchlici

Příspěvek

http://literarky.cz/blogy/tereza-spence ... -ma-rusko-


EU (její osvícené vedení)
dělá vše pro to, abychom byli za naprosté idioty
i tomu nejhlupějšímu
z chýše uprostřed afrického kontinentu

Obrázek







Peter Springare, Örebro:
Už toho mám dost.
To, co vám napíšu, nebude politicky korektní

Ale mně už je to jedno, stejně se chystám do důchodu.

http://pravyprostor.cz/svedsko-pred-vyb ... -revoluci/


Obrázek

1500 × 844
http://bdk.bmcdn.dk/media/cache/resolve ... ontrol.jpg
\9/ rodište West Zahori -pevná hráz socializmu
pát úno 10, 2017 11:18 pm

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Re: uprchlici

Příspěvek

v noci u Reims (F)
mu pustili uspávací plyn do nezávislého topení
a vypáčili kabinu ...
http://pravyprostor.cz/o-kamionakovi-a-uprchlicich/


ilustr
http://img4.hostingpics.net/pics/379169 ... 73193n.jpg

Obrázek
GENDARMERIE
[Prévention] :blink:
\9/ rodište West Zahori -pevná hráz socializmu
ned úno 12, 2017 12:47 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: uprchlici

Příspěvek

Protoze to je vymrdana Francie.Kdo mu tam vlezl se nikdy nezjisti.Zeme kde je abnormalni bordel ve vsem,policie je absolutne k hovnu,policie je od toho aby te mrdala za minutu+ jizdy a davala milionove pokuty za to.Zeme zlodeju,nejen tmavych,krade se uplne vse,nafta kastle plachta vecne vyrezana,okoli Marseille je pro nejvetsi otrlce,tam policajta vubec nepotkas,pumpy prazne i v noci,nikdo tam nespi jak nemusi.Ja tam mel cihlu v kabine v prave poledne a to jsem stal deset metru od auta z druhe strany.Parkoviste a dalnici tma jak v riti,hlavne ze tam je vodotrysk.Ridici jezdi jak uplne lopaty,levy blinkr pusteny od rana do vecera standart,francouske najizdeni na dalnici osobakem je jeste vetsi hnuj jak v Praze a to je co rict,frantik na plyn neslapne ani nahodou bo by to sezralo o deci vice v nejakem reanultu dci a ty se poser a brzdi.Dva cerni m vlezli na prasanu,port,Dunquerke,odvezl jsem je kilometr na kontrolu kde si vystoupily,vedel jsem o nich mam slabe spani a otevreni vrat jde slyset,oni,cerni vystupovali pomalu jak hrdinove a se mnou se policie bavila stylem jako bych najel do davu v Nice....Arogantni hovada.At jdou do pi.ce cele francie i sjejich skvelyma bundeskama....
Neřeším...
ned úno 12, 2017 12:34 pm

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Re: uprchlici

Příspěvek

takhle stávali policajti u výjezdu z přístavu v trelleborgu od tý doby co tam ten na mol spitej maďar pobil tu švédskou rodinu když najel na dálnici do protisměru, to bylo v době kdy se ještě jezdilo cca.10km po šoustce a pak až byla dálnice, dnes je tam už jenom kousek, pak kruháč a dálnice. Opravdu jsem rád že už tam nejezdím, ale jak tak koukám a čtu tak jinde to brzo asi nebude taky žádná sláva, Francie a Anglie už musí být dost o kejhák, v zimě bufík a létě kdo nemá nezávislou tak uvřený okno na dva prsty, děs, to aby měl člověk strach se vůbec zakurtovat
Obrázek
ned úno 12, 2017 7:08 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: uprchlici

Příspěvek

Francie je fajna.Vyberou ti kabinu,dojede policie za hodinu a zmrda te co tam vubec stojis,ze tu jsi v Marseille a nikde nestat!!!Stal jsem pred branou v poledne ,meli mandzare :shock: .Dalsi trotl s napisem POLICE po tobe hulaka jak po banditovy,ze z tveho navesu vystupuje negr co nastoupil km od tud.Dojedes na nakladku svitku v Grande synthy,a nejaky dalsi picus ti udela stk na novem fh,aby ti rekl ze te nelalozi ze ta mas dva krat nike(parkare BP ve F)Atp...Taky jsem rad ze tam nejezdim,mene problemu jsem mel na ceste do UFY nez truckerit tam.Kdyby F vylezlo unie vubec by mi to nevadilo at si tam jezdi samy a davaji si polibky ...
Neřeším...
ned úno 12, 2017 7:39 pm

joeseph
Příspěvky: 36
Registrován: úte led 31, 2017 9:57 pm

Re: uprchlici

Příspěvek

ja mel jednu kuriozni situaci,vezl jsem 3 cmoudy opacne z Doveru do Dunquerku.kolega vyjizdel hned za mnou z lode,zajeli jsme na prasak a jdeme otevřít vrata.tam 3 bubaci s cestovnima kuframa.nebranili se,a byli pryc
ned úno 12, 2017 8:43 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: uprchlici

Příspěvek

Párkrát jsem přemýšlel, kdyby se ti co se vrací z anglie, třeba v Calais otočili, a najeli jako by jeli do UK , záměrně nechali čmoudy nalézt do návěsu, a pak se zase otočili, a svezli je třeba do Rumunska :D :D
ned úno 12, 2017 11:23 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: uprchlici

Příspěvek

Ai pr deseti lety jsem spal u Natwerpy,tam mi uz tehda vlezli dva,stim ze jedu urcite do GB.Rani vstanu,ujedu hodinu a jdu skladat v Zwewegem(taky belgie)otevru vrata a dva hosi vystupujou.Rikam jim plynoulou anglistinou,jako ze anglicky vubec neumim.welcome to england... :shock: Kam dosli,vubec netusim,jak to bylo v zelezarnach,chuj snima.
Neřeším...
pon úno 13, 2017 11:55 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: uprchlici

Příspěvek

Ten příběh o tom uspaném živnostníkovi mě připomíná PODVODNÍKA ktrého sem vezl ze shell od měřína...začal mi vyprávět dojemný příběh že má 10 kamionu samo že scania V8...a že jel s novým klukem do Itálie a v Č.Budějovicích mu policajti oznámili že manželka mněla smrtelnou nehodu a syn je v nemocnici....pak že potřebuje na vlak...nechce se mi to psát cele...nedal sem zmrdovi nic.
pon úno 13, 2017 7:14 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: uprchlici

Příspěvek

Takovýho jsem vezl taky, ten můj jel z Ruska. Jenže hoch narazil, východ jsem jezdil a on určitě ne...
pon úno 13, 2017 7:18 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: uprchlici

Příspěvek

Chlápek tak kolem 50let fousatý...hulil elektronickou cigaretu...prozvonil mi i telefon...to sem si pak podle něj zjistil že to praktikuje asi dlouho.tvrdil že je z Hovězí u Vsetína.HAJZL.už nevemu nikoho do auta.
pon úno 13, 2017 7:22 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: uprchlici

Příspěvek

mává se pořád kolečkem nebo výtiskem z digitálu? ať vím kdyby náhodou........
pon úno 13, 2017 8:27 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů