Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Zejtra má bejt kalamita.

Dneska jsem si přečetl, že Chýně na Praze- Západ je odříznutá od světa

Kam zítra jedu? Do Chýně :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 04, 2017 5:04 pm

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Chlapy (a děvčata), kdo jedete po R7 na Šebík, tak nad Chomutovem opatrně, sněží tu a klouže to. Místy už byl šprajclej kamion. Silničáři sice jezdí, ale vzhledem k hustotě sněžení to moc nepomáhá.
Karosa C744 s osmikvaltem - královna silnic...
Od teď všude autobusem a neuhýbám...
Co je největší záhadou přírody? Ženské oko! Z desíti metrů vidí blond vlas na světlém saku, ale z půl metru nevidí garážová vrata !!!
stř led 04, 2017 5:09 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Aspon bude po létě nějaký vzrůšo :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 04, 2017 5:11 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dneska jsem po 5 vyjízděl na Havlobrod, už za Kolínem stau , potom jsem se doplacal k Habrům tam zase ( asi kamion v kopci a v příkopu) tak následovala otočka a hurá dom :lol:
stř led 04, 2017 5:42 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevim jak to napsat slusne.Delal jsem prevoz od nas,do fabriky,kde nakladame,cca deset km.Drevotrisku.Dojezd do te fabriky je do kopce,esicko,dve auta se neminou.Naklad ma 24t.Bezne to nakladam tak at mam 11t max na hnaci,ted jak vidim co se deje,dal jsem o jeden balik navic do predu,slabych 13t teda.Po ceste me nema kde policie zvazit,gumy mam perfektni na zadky,michelin,supet vzorek s lamelou.Radost jezdit vicemene.Nalozim a jedu tam,je to kousek ale jedu to 15 minut asi,vsak vite jak je venku.Odbocim kte fabrice,soupam a konec jizdy.Cesky truck zlomeny krizem,trucker za volantem,jen kleje.Oblecu se do fulu,cepka reflex.bunda zimni boty a jdu to ohlednout.Auto iveco,na zadku gumy bez vzorku.Chlap vyleze ven a jde kouknout co to chce.Rikam mu,kolego,dej tam vyssi rychlost,ne dvojkuco mas ted,vypni ASR,a to radio co mas na plno a poslouchej motor s citem,treba se to chytne,Ani nahodou,gumy fakt slake,i technika jizdy slaba.Mu rikam,co vezes?Od ze nic ze jde nalozit...Koukam na to rikam si vsak to musi jed,a on-ty ja mam jen 33palet prazdnych nahore(cize pultuny urcite)a rikam mu mas je na cele?on ze ne,ze se mu to nechtelo tahat az dopredu,ze to ma na vratech :shock: :shock: Rikam mu,nejsi ty chuj?Nejedes z Alicante nahodou?A tak se nasral...Rikam mu pretahej si ty palety dopredu a normalne vyjedes....Tak jsem pockal pul hodiny ,nez tak vykonal,pak sedl a odjel.... :shock: Dohromady dve h vpredeli,diky takymto volum,co jezdi s kamionama(hlavne ze mel za oknem tri cedule jmen,firhanky bambulky,kozenku na zemi a tablet s filmem pusteny)picus,ze ho zdravim i tady...
Neřeším...
stř led 04, 2017 6:48 pm

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Pěkně napsaný, nicméně s takovýma dementama se už vůbec nevzrušuji, takovýhle rádoby šoféři nemaji k této práci žádný vztah, jenom prostě točej volantem dokud se točí.

Stejný je to na cestách i mimo zimní sezonu, třeba defekt pneu:

- proč bych to dělal že, dám nohy na volant a počkám až dojede asistenča, přece se nazašpiním a převlíct se do pracovní kombinézy tak na to jsem zase moc línej.

- co že mi nesvítí pět žárovek na koncových světlech návěsu, však jedna ještě svítí tak mi polibte prdel.

- jezdím 20let a jezdit umím, tak proč bych dával kurty, však to mám na vykládku jenom 500km

Prostě a jednoduše, min.50% našich kolegů jsou šoféři kteří za volant nepatří

:wink: :?
stř led 04, 2017 7:44 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

tak už pár cm je :lol: :D jazdíme šmykom, korčulujeme :D a trubky se eliminují ...bude sranda
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř led 04, 2017 8:26 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Davide do Chyne už se dostaneš už cestu trochu uklidili ale ráno to muže být zase všechno jinak :(
Zijte dlouho a blaze.
stř led 04, 2017 8:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Aby tech 50% nebylo malo...Me jen zarazi jak ma nekdo uplne v p.ci.venku padaji trakare z nebe a vyleze ven v drevakach aby pronesl ze to je v prdeli a sel zpet do tepla....Nakomec se jeste urazi kdyz mu reknu ze je cip(to je po nasemu,u vas to bude blb,hnup nebo tak neco)Nikdo po silnicarich nechce prece at jsou silnice suche ja tak fuja snehem,ale kdyz dojde takovyto pseudotrucker,neni treba vubec silnice udrzovat,stejne by to tam zamrdal vtom kopcu.Jinak jsem byl dnes na stk,vzdy chodim v lednu a technik mi rika,mate paradni gumy,to jsem dlouho nevidel,navic na hlinikach i v zime,elegance sama,a ja mu rikam-diky.ale to mam jen na zimu,na jare to prezujem na sjete :D
Neřeším...
stř led 04, 2017 9:12 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

To já mám gumy na nákladáku ted nic moc. Spíš nic, než moc... Tak jsem zejtra zvědav :D
Jinak situace je ted taková (Praha), že napadaný sníh roztál a umrz... takže je prdel někam jet :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 04, 2017 9:45 pm

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Já mám kobylu obutou komplet na zimních Bridgestonech, je tam vločka a tuším 2x takový ty vrcholky hor, muselo se to kupovat kvůli cestám do Norska kde je to myslím poslední 3roky povinné v zimním období byť jedeš třeba 1km za Svinesund.

V současnosti sedím doma na řiti a jsem za to rád že nikam v blízké době nemusím :D
stř led 04, 2017 10:20 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř kvě 08, 2019 12:32 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv led 05, 2017 8:00 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vzorek mam podobny jen mensi profilove cislo,ne takovou papuc co mas ty.Pro nekoho je zimni vybava si stahnout vice filmu do notase treba :D .Vsak to slysime denne,pojeduzustanu viset a stojim,cekam az zahrmy nebo dokud nedojede deset sypacu a sest vikingu. :D .Ja mam i poradnou lopatu s pytlem plneho posypu,ideal na ranni rozjezd jak teple pneu vytvori fajny dulek do raa a pak se nede rozjed.Na to je dobra ta funkce v novem FH,zmacknes knefl a naprava zvedacka se prizvedne i kdybys mel 25t.Takze vybavu nemam nejhorsi ale na kolegu co jezdi jen Norsko v zime,jeste na schweru :shock: ,to nema-zacnu autem,nove fh 540 v manualu!! :shock: ,ta paka tam je fakt priserna,zimni Brigestony i na predku,na zaadku uplne supy,retezu nama 7 ale asi tak 14,ty norske samozrejme.On se pri tom nasazovani retezu doslova ukaji :D .Na druhou stranu,je to TOP ridic,co dodat.
Neřeším...
čtv led 05, 2017 8:35 am

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

S tím Norskem si teď už nejsem uplně tak jistý, ale tuším že chtěli aby byla na pneu vločka, klasické M+S jim prostě nestačilo, tohle označení má dnes kdejaká guma, třeba i tak viz tvoje první fotka, na tuhle pneu bez bočních vyhazováku stačí tak 1cm sněhu a stojíš, pneu se zalepý a konečná. Na ostatních fotkách už to je tak jak to má vypadat, fajné pneu. Já jezdil norsko poslední dobou jen sporadicky, tak 5x za tu jejich zimní sezonu, jezdil jsem tam jenom tu první sezonu když vyšlo tohle prohlášení o zimních pneu, pak když přišli s tím že musí být i komplet návěs na M+S tak jsem v rakousku na spedici řekl, že jim na to kašlu ať si tam posílájí někoho jiného nebo ať přidají nějaký ten cent aby se to vůbec vyplatilo, od té doby jsem tam v zimě nebyl a pak jsem skončil a na současném Dánsku ty zimní pneu určitě nevyužiji, za to v rakousku při posledním přejezdu tento rok mě na D.Dvořišti kontroloval rakouský policajt a když viděl ty luxusní pneu, pět řetězů, skládací lopatu, pytel soli a pytel jemnýho štěrku na podsyp tak mě poplácal po rameni a popřál šťastnou cestu, ani kartu nechtěl :D
Naposledy upravil(a) Dencoy dne čtv led 05, 2017 10:32 am, celkem upraveno 2 x.
čtv led 05, 2017 10:17 am

Uživatelský avatar
Dencoy
Příspěvky: 167
Registrován: sob dub 10, 2010 4:59 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Jinak ty moje zimní pneu maji podobný vzorek jako ty na poslední foto, ale asi pouze s rozdílem směsi pneu, ty zimní jsou fakt měkounký i když jedeš v mrazu kolem -5st a nemusíš mít ani tolik naloženo a gumy se krásně "žvejkaj".

Řetězy mám origo norský který jsem tam kdysi musel koupit když jsem měl kontrolu a to kousek za Oslem směr Raufoss kam jsme jezdili pro výstuhy do nárazníku pro Magna Graz. Po cestě byl jeden dlouhej kopec, viděl jsem tam Polis pouze jednou :D , sněžilo, já po prázdnu, ale pohoda, vyjel bych to i bez řetězů, ale pod kopcem STOP, kolik máš řetězů? Dva! Co? Dva!! To je málo, nová vyhláška, musíš mít 7 řetězů. Co? 7 řetězů. Nemám! Nevadí. Telefon a za chvilku přijela dodávka vyházela ze dveří 5 řetězů a pak zmizela tak rychle jako přijela. Dostal jsem složenku s kterou mě Polis chodili na první poštu, tak jsem kartou zacáloval 18500kč, cesta zpět a modlení aby si ty kreténi neusmysleli abych to všechno okoval!! Nechtěli nic, řetízky jsem naházel do paleťáku a na sračky rozsoleným kopcem jsem po černým asfaltu vyrazil dál :D

Jinak znám kluky kterým na Svinesund volali i mobilní pneuservis, hodně drahá sranda, stejně tak jako ucházející třícestný ventil nebo nedej bože brzdový válec, u nás triviální oprava na Svinesundu pálka která soukromníčka pomalu položí na kolena.
čtv led 05, 2017 10:30 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] a 10 hostů