Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Michelin999
Příspěvky: 251
Registrován: ned dub 29, 2012 10:06 pm
Bydliště: Nitra

Příspěvek

ObrázekObrázekObrázekObrázek
pát led 13, 2017 11:49 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Neco mi cinka za jizdy,jakoby nejaka volna objimka.Puvodne jsem myslem ze je volna poklice na pravem prednim hlinikacu,neni.Kolo jsem pretahnul zkontroloval,taky nic.Kabinu sklopil,vse vizualne zkontroloval,vsechny ty pasky vypadaji ok.Cinkani neni pravidelne,temer neslysitelne pro nektere,rychlost ani stav cesty na to nemaji vliv.Mozna prkotina pro ostatni ale leze mi to na nervy.Ty dekle mezinapravove to taky nedelaji,ani zadny plech za kabinou,pod Adblue,nic.Vse jsem vcera prolezl v klidu na dilne.(treba to je ojnice a chysta se vylest ven pres blok,jak na Liazu :D )Nekdo s podobnym problemem(JakubS.Martin440)??
Neřeším...
sob led 14, 2017 8:07 am

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

to budou zvonky štěstí Jozine :lol:
sob led 14, 2017 10:08 am

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Příspěvek

Prázné lahve v kaslu... Nebo dvě zátky za sedačkou :-)
sob led 14, 2017 12:28 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

U mě je to většinou zakutálená tužkovka, nebo se mi sjedou přibory (hrnce) k sobě. "Závadu" odhalím většinou až náhodou, nebo při větším úklidu. Jinak nic. Ze začátku mi tam klepalo to uchycení kabiny zezadu, ale už si to sedlo a je klid.
sob led 14, 2017 2:49 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hoši,to je zavada na Volvu.Zadne prazdne lahve,kdyz nepiju.Ani zatky.Neva,treba se to projevi a upadne to a bude klid.Dnes to nedela,kdyz stojim u Hannover :D
Neřeším...
ned led 15, 2017 9:43 am

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jozin: a nebo si pusť víc nahlas radio a máš klid :lol:
Nemůže to třeba dělat sluneční clona ?
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
ned led 15, 2017 10:37 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Clona ti rachoti pred hlavou prece a ne cinka,a to jen kdyz neni zadelana uplne.To bude jinde pes zakopany.
Neřeším...
ned led 15, 2017 10:43 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jozin.... diagnostika na dálku ? to umim .... jsi bordelář :lol: :D :D :D :D
to většinou ani nenajdeš ,,, nějakej zapomenutej bazmek ...tužka na gumy a v ní ta kulička ,,, žárovka v krabici nebo nekde hozená ...jak tu psali jiní milion věcí ,,,,, hledej šmudlo ... barva ve spreji v kastlu ...klíček někde pohozenej ..hever držáky hadic za boudou .... uložení boudy ( to zavrže občas mě :D )
deflektor na dveřích mechanika stahování oken .... ty přední vyklápěcí stupačky , když neni namazaná ta držící nerez spona s tim kulatým :D přední haupna suchá ...... :wink:

jo a máš dost oleje v motoru ??? :think: :smich: :hands:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 15, 2017 12:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vse je spatne.kazda vec ma u me sve misto,nic neni vytahane na posteli behem jizdy jak to ma nekdo.vercajk vse na miste ,venku,kde je najdu i po slepu.V aute to same ,pribor atd ma sve misto.aby necinkal.Clona to nedela,mam elektrickou,uz jsem videl i rucni u nekoho myslim,tam to asi nebude delat ale.Olej tam je,motor zatim ,,nezvoni,, :D
Neřeším...
ned led 15, 2017 2:13 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mam zlepsovak,jak usetrit plno proudu na tomto aute.A necham si ho patentovat.Otazka jaky??Vypnete si lednicku,staci od prosince tak do unora to bude stacit myslim.Otazka proc?Udelal jsem si nakup pred jizdou,v patek,mleko atp a nechal v osobaku pres noc.Vcera dopo to nahazel do vypnute lednice,a dnes je to mleko stejne ledove jak bylo v patek.Takze plati to co jsem psal uz minule,do te kurvy tak tahne,mysleno FH,ze zadnou netreba v zime.Az objevim neco dalsiho dam vedet. :D
Neřeším...
ned led 15, 2017 4:11 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jozin.. ja to nějak nezkoumal .. ty teploty ukazuje divně , ale pokud je luft dělanej , jak u tulipána a vývod do meziprostoru , tak se ani nedivim ,,, po neděli to hned zkouku .... :wink: u tulipána sem na to přišel hned , páč sem nemoh přijít , kude se do auta dostávaj kvanta prachu, když sem měl na topení mikrofiltr .... a ten mezoprostor naprosto debilně řešenej děs běs ( jezdil sem uhlí)
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 15, 2017 6:52 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

co to je tulipan?DAF?to nevim,jen vim ze v lednici je kosa stejna jak vtom kastlu vedle co je za pakou a to je vypnuta.Jo a nemam sveda!!jedina svedska vec tady je to stresni okno,to jsem dnes vycetl jak jsem to pucoval okenou,a pak je ta cena sweden myslim :shock:
Neřeším...
ned led 15, 2017 7:15 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jožine a jak si prosím poznal kde to bylo vyrobené?
ned led 15, 2017 7:18 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

co mysis to okno??je tam scweden v levo nahore,na celnim je B-ostaker,belgicka herka teda(uz jsem mel i Fko cele s napisem S,taky se to sralo)
Neřeším...
ned led 15, 2017 7:28 pm

Odpovědět

Zpět na „VOLVO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů