Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ad. Mosolf: A další varianta je že to zaplatí ostatní řidiči, co tam zůstali. Takže čím víc řidičů, tak menší podíl.(zkrátí se pohyblivá složka odměny o nějaké to procento) :D :D
Dnes jsem se potkal u nás na dvorku s ředitelem a majitelem v jedné osobě, u naší bouračky. Dali jsme řeč, jak, kdy proč atd a na závěr mi bylo sděleno, že šofér už u nás nepracuje. Tak jsem se zeptal a kdo to zaplatí??? A jen takový spiklenecký úsměv a otázka "No kdo?" A bylo mi vše jasné kdo to zaplatí. :cry:
A s tím mě napadlo, jak zde byla řeč o směnce, zda by to nešlo nějak zakonponovat do prac. smlouvy. Aby to nebylo nezneužito zaměstnavatelem, ale zase aby blbci byli chráněni před takovými king of road. Prostě nějaké řešení právně ošetřené: Trucker přijde do firmy, všude byl, kde nebyl tam se chystá, magnet a dvě karty zná lépe než 561ku a vyválí to v první zatáčce a v tichosti bez poslední výplaty odejde. Někdo řekne, že je to riziko podnikání, ale už vidím jak 99% zaměstnavatelů a majitelů firem přijdou domů, řeknou dceři, že musí prodat její kobylku, protože pan xy se ožral, vyválel auto i s nákladem škoda je 1,5mil a pojišťovna nám nedá ani korunu. Ruku na srdce páni podnikatelé, kdo by jste to udělal?
A můžete se do mě pustit, že jsem debil a že to tak není, když mám DASku atd atd.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon úno 06, 2017 2:09 pm

vn 2000
Příspěvky: 110
Registrován: stř lis 26, 2014 10:04 pm
Bydliště: Humenne

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

4215: a akože kto to zaplati podla teba??? Mysliš že to teraz bude stahovat z vyplaty ostatnym vodičom??? U nas na firmre škoda cca 4tis.eur. vodič už nepracuje a teraz to mame rozdelit na ostatnych??? Tak bohužial stane sa, zaplatime zo svojho.
úte úno 07, 2017 12:54 pm

BUBENIK
Příspěvky: 532
Registrován: čtv dub 29, 2010 5:34 pm
Bydliště: doma

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Řidič na D2 vysypal jednadvacet tun nákladu, ničeho si nevšiml a šel spát. Ráno nadýchal tři promile.

http://m.brnenskadrbna.cz/zpravy/doprav ... omile.html

Tak to je mazec,tohle fakt nechápu,zaparkuje,zkontroluje/obejde soupravu a nevšimne si že mu chybí náklad.
Pane Tohle není vobyčejnej nákladák To je TATRA

A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli
stř úno 08, 2017 11:35 am

Astra-11
Příspěvky: 55
Registrován: čtv led 14, 2010 1:34 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Spíš nechápu, že není někde poblíž Břeclavi kam ty panely vezl betonárka? to se musí jezdit kvůli pár kouskům betonu skoro 300km?
stř úno 08, 2017 12:39 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

tohle jsou lehčený stropní panely, ty moc firem nedělá. Taky jsem je vozil, docela zváštní podmínky, skladník mi určoval kam dát trámky, max 3 jinak ten panel praskne. No ale koukám že u Niky jsou docela borci :lol:
stř úno 08, 2017 2:42 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

ČU .. rák. Zebrat papíry a už nevrátit.
stř úno 08, 2017 2:44 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

BUBENIK píše:
stř úno 08, 2017 11:35 am
Řidič na D2 vysypal jednadvacet tun nákladu, ničeho si nevšiml a šel spát. Ráno nadýchal tři promile.

http://m.brnenskadrbna.cz/zpravy/doprav ... omile.html

Tak to je mazec,tohle fakt nechápu,zaparkuje,zkontroluje/obejde soupravu a nevšimne si že mu chybí náklad.
Prd zkontroloval, násoska byl rád, že se svalil na lůžko.
Musel s tím jet jak chuj, ztratit náklad na dálnici...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř úno 08, 2017 6:04 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.stream.cz/mistri-volantu/10 ... ne-dodavce
mně se líbí jak si tam elegantně hodil ten levý blinkr :)
stř úno 08, 2017 11:25 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Astra-11 píše:
stř úno 08, 2017 12:39 pm
Spíš nechápu, že není někde poblíž Břeclavi kam ty panely vezl betonárka? to se musí jezdit kvůli pár kouskům betonu skoro 300km?
Betonárka je na každým rohu. Ale tohle nemá s betonárkou nic moc společnýho. Třeba Prefa Praha - která podobný věci vyrábí, vozí své výtvory do Plzně a co jsem koukal, tak i do německa
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv úno 09, 2017 8:17 am

čtv úno 09, 2017 11:42 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ohledně toho magora v BMW jsem četl na netu diskuzi,kde se hlásila o slovo jeho údajná kamarádka,s tím že nechal doma dopis na rozloučenou pro příbuzné...

A kousek pod ní diskutoval pán,který tvrdil že to byl namyšlený idiot a nebezpečný řidič,že s ním měl cca dva měsíce zpět nehodu,kdy do jeho osobáku zezadu najela dodávka řízená tímhle klukem,který se nevěnoval řízení a hrál si s mobilem,tudíž je rád že ho už nepotká na silnici :housle:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pát úno 10, 2017 11:28 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

K tym panelom a betonarkam..... panely sa rozvazaju na dlhe vzdialenosti a po celej europe. Napriklad na lodiach do svedska stretavam kamiony nalozene panelmi vyrobenymi asi v polsku. Aj jednu firmu zo slovenska poznam co vozi paneli do svedska zo slovenska. Ale, to su specialne panely.
sob úno 11, 2017 10:20 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

sof: Prefa Praha dokonce vozí něco až do Karibiku, na nějakej ostrov (jméno ted nevím)
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 11, 2017 6:08 pm

ned úno 12, 2017 2:52 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Moc tady nelozim na tema unfalu ale vse z meho okoli koukam :D .Ten rozstipany bavor asi 5km od baraku,ta zatacka se da sotva kilem projet a ne 250 takze pricina je jasna,taky to jak se mu to tak rozjelo(je to zkopce celkem)Ta policie v D.Lutyni stoji casto taky me tam brali,taky 5km od zakladny cca,kartu jsem tam mel svoji kupodivu :D .Policajt rekl ze to mam O.K a dodal ze tolik ,,kladiv,,dlouho nevidel(davam je tam casto,i kdyz nenakladam,jen myju na place nebo tak neco)Ty panely-vsak to se vozi vsude,tak jak zelezo a neni panel jak panel prece.Ten trucker musel byt uplne ko.kot nebo fakt na mol(S.Ch. stejne napise ze to nebyl spatny kluk)
Neřeším...
ned úno 12, 2017 3:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů