Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
MichalKrupa
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 05, 2017 6:34 pm

Volkswagen Crafter

Příspěvek

Ahoj kluci nevím jestli by jste mi prosím někdo mohl poradit. Byl bych rad kdyby Jo jezdím jako zásilkové služba a potřeboval bych poradit jaké nejlepší auto a zároveň komfortní s hodně prihradkami na papíry bych si měl hledat. Moc se mi líbí sprinter nebo Crafter ale bohužel můj limit je kolem 150t korun. Myslíte ze mi něco doporučite ? Kamarád jezdí sprinterem a prej super, ale zase nevím slyšel jsem jen špatně věci na obě auta tak mám trochu strach s opravami ? Dekuju moc za rady Michal
úte úno 07, 2017 3:16 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

MichalKrupa: Opravovat budeš každopádně. Nasadils laťku hodně nízko. Ještě řekni, že by to měl být "maxík" a takový do 10-ti let a 300 tkm v podstatě neseženeš... Za mě Fiat (2,3 JTD!) s lepším poměrem cena/spolehlivost, ale těch 150 je prostě málo, za to bude jen pekáč... Koukni na mobile.de, ať máš představu, co se dá sehnat...
úte úno 07, 2017 5:19 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

V připadě stálého kšeftu, bych si vzal na úvěr nové (zánovní), pokud to na nové nevydělá, nemá cenu v tom pokračovat.
Co budeš dělat, až se ti to plné balíků posere?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte úno 07, 2017 5:37 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

Já teda trochu kacířsky můžu doporučit Renault Master...
Mám 2,5dCi z roku 2009,jeden z posledních euro4 bez DPF filtru a podobných volovin,tam by ses do cenové relace vešel a můžeš vybírat ze spousty aut v nabídce.
Jako není to nejlepší ani nejpohodlnější auto,mraky přihrádek na papíry a blbiny má,je poměrné líné a hlučné,ale na druhou stranu mě zas nikdy na cestě nenechal,a má kupodivu dobře stavěnou karoserii,dokonce naddimenzované pružiny,do auta které uveze papírově 1200kg se dá 1600kg naložit bez problémů aniž by auto nějak trpělo,nesedí na dorazech,brzdí a funguje v pohodě...
A v neposlední řadě je pozink,a opravdu nehnije,což je zrovna případ Transita,a Craftera/Sprintera
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
úte úno 07, 2017 10:53 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

Crafterem a Sprinterem jsem chvíli jezdil... Já nevím - moc mě to nenadchlo.
Kdybych si měl koupit dodávku na práci, du do Daily. To auto je nezmar - je to takovej kindretruck. Hodně autodoprav je pořizuje díky nízké ceně a levným ND - ale hlavně to dokáže odvézt hmotnostně nesmysly.
Na Coca-Cole nebo na pivě měli naloženo běžně okolo 3t - to Craftery museli vozit obálky, nebo stáli na parkovišti :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv úno 09, 2017 8:30 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

Docela souhlas, jen nevím nic o nízké ceně.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv úno 09, 2017 9:25 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

To s tou cenou prodávám jak jsem koupil. Ceny nesleduju... Ale pokud se nepletu, Iveco nikdy nepatřilo mezi dražší
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv úno 09, 2017 9:57 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

Ale Iveco nikdy nepatřilo ani mezi spolehlivé :D To je jak škoda 1000mb- má to tisíc malých bolestí...
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pát úno 10, 2017 11:20 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

Hele nějak si nevybavuju, že by ty auta víc stála než jezdila. Většina průserů byla dána špatnou údržbou a prasáckým chováním a dílnou alá Lojza z Horní Dolní - jako že se urvali destičky, povolilo kolo, zkurvení náboje díky absenci oleje apod....
Co je jeich slabina, je ektroinstalace - prohnilej kabel, vyhnilej konektor
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 11, 2017 6:44 am

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

Za mě Sprinter do roku cca 2005. Pokud kastle nebude shnilá tak je to celkem nezmar. Měl jsem dva a nikdy mě nikde nenechali. První 312 TD najeto 1150 000km a bez problémů, druhý 800 000km a taky cajk. Daily taky není špatná, ale jak je psáno výše šíleně trpí na elektriku, hlavně na tu v šasí pod autem. Tři roky jsem dělal v Ivecu v HK tak jsem jích pár viděl. Akorát dodržovat výměny olejů a prolít kastly olejem proti korozi, ale to platí u obou aut.
ned úno 12, 2017 6:48 am

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Volkswagen Crafter

Příspěvek

Jak můžeš pohlížet po autu z roku 2005.
pát úno 17, 2017 1:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů