Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Z toho, co jsem slyšel, bude Bonver na SWR nakonec chybět, bohužel.
pon čer 12, 2017 8:15 am

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

pon čer 12, 2017 8:36 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Omluva:

v nedávné minulosti (7.6.) jsem tu upozornil na dlouholetou přítomnost pánů Pazderníka a Vachty na tiskových konferencích, zejména ohledně Dakaru v negativním smyslu slova s tím, že se na tiskovky chodí toliko najíst, pohostit a relevantních výstupů od nich se člověk nedobere. Bohužel, tento názor byl opřen o můj omyl, když jsem si spletl tištěné a internetové periodikum Horácké noviny a internetovou stránku Horácké novinky, obojí samozřejmě není totéž. Na prvním žádný relevantní výstup skutečně není, na druhém je výstupů z různých akcí více než dosti a pánové na nich publikují, sic v krátkosti, ale čile. Za svůj hloupý omyl i prezentaci chybného názoru na tomto omylu vzniklém se oběma pánům omlouvám. Daný příspěvek (nikoli publikovaný článek), celkově zbytečný a nevhodný, jsem moderátora nechal smazat, nicméně omluva zde i tak zaznít má, tudíž tak činím a slibuji, že budu své pocity již lépe korigovat při sledování naší společné záliby jménem motorsport.
pát čer 16, 2017 3:19 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Mám takový dotaz můžou ještě na Dakar vyrazit auta s motorama Deutz, což je třeba Loprasovi Princezny nebo Macíkův Liaz, nebo už nemůžou ?
pát čer 16, 2017 10:25 pm

Dody
Příspěvky: 317
Registrován: čtv led 24, 2008 8:41 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

De Rooyove prestavane Torpedo
Obrázek
sob čer 17, 2017 6:12 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Pokud se nepletu tak je úplně nové ...
A jistě se už ví že Alešovi na SWR nebude dělat navigátora Marco Ferran jenž pojede s Ton van Genugten na SWR v ivecu info z FB Deroye
Takže otázka navigátora u Aldy pořád neznáma
sob čer 17, 2017 9:23 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Chtělo by to už nějakou stabilní posádku u Aleše... Neustále jezdí s někým jiným a to taky nepřispívá k dokonalé souhře. Je to krásně vidět u Macíků, tam je ta souhra stálé posádky takřka dokonalá např. při výměně kola apod. S Alešem by jako technik/mechanik mohl jet opět Milan Holáň. Na postu navigátora těžko říct.
ned čer 18, 2017 10:07 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Co se mechanika týče tak tam bych viděl ještě jednu možnost a to Petra Pokoru ( jel s Trněným v posádce letos a s Alešem jel ty menší závody co zabudovali poprvé gyrtecha)
Týden zpět jsem na fb viděl jak Petr komentoval oživení queen s tím že snad začne uvažovat o přechodu zpět k Aldovi (nyní je u Prokopa jako mechanik )
ned čer 18, 2017 10:29 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

DeRooyovo Torpedo....je to takovej slepenec, kterej zachranuje jen povedenej polep. Moc jsem si pral novyho Trakkera, ale to bylo takovy zbozny prani :-)
pon čer 19, 2017 9:51 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak Lopraisovic Jamal je zrovna takový slepenec taky. Elegantní nosáč je z dílny MKR, kde to tak nějak celé hraje, linie hezky navazují, je to takový uhlazený. Jamalu i Torpedu pomáhá povedený polep hodně. Jak se mi nikdy nelíbil Kamaz, tak jeho nosáč je taky povedenej, uhlazenej. Ono i u Aldy by ta Queena byla pěkná, kdyby se to dělalo více na design, než pro účel. Promakaná auta mají u Macíků a Phoenix je taky pěkně udělaný a propracovaný. Ale jak víme, na hezké linie to nejezdí. 8)
pon čer 19, 2017 3:19 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tady je vidět, na kolik je to otázka osobního vkusu. Za mě je třeba Sherpa hnusnej, jakkoli mu fandím, a naopak Queen mi připadá hezky kompaktní, narozdíl třeba od té předchozí rozbité. To byl teprve slepenec. Torpédo mě nijak zvlášť neruší. Kamazáckej Zetros mi z toho všeho vychází nejlíp...
pon čer 19, 2017 4:09 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak další Holanďan přechází na Africa Race.

Není to sice žádné veliké zvíře, ale i tak - Adwin Hoondert je jeden z těch lepších holandských soukromníků. Má u Timmermanse nové/přestavěné auto (tedy DAF), mluví až o 4700 Nm točivého momentu (uvidíme), ale je vidět, že konkurence na AER bude přece jen obohacena o další účastníky a čeká nás konečně už celkem rozmanitá startovní listina.
pon čer 19, 2017 5:22 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1490
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

To by bylo fajn, konečně by mě to více začalo bavit sledovat, než když se tam na špici honí 3 kamiony a 2 dojíždí na chvostu
pon čer 19, 2017 6:15 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ti nosaci jsou u nas dost nezvykli....prijde mi, ze nejlip se (krome Svobodaku :-) s tim popasovali u Bonveru. Ten Kamaz je hezkej hlavne proto, ze ma nizsi nastavbu...teda aspon podle mne :-D Jinak-pokud se dobre koukam-tak novy Torpedo ma mezichladic za kabinou...teda aspon podle nadechu.
úte čer 20, 2017 12:10 am

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Musím říct, po tom co jsem dneska viděl, že nové tlumiče posunuly queen o spoustu levelu dopředu. Tohle bude TOP auto konečně, jen aby se nesraly jiné věci, ale co se podvozku týče tak špica
A překvapující bude i osazenstvo v kabině :hvizd: :hvizd:
úte čer 20, 2017 4:54 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti